31 Güzel zemin vazo tasarımları – modern bir ev için fikirler

güzel zemin vazolar turuncu tavan aydınlatması tasarlıyor

31 Güzel zemin vazo tasarımları - modern, ustaca döşenmiş eviniz için fikirler

Biz güzel "vazo" ile daire süslemek için projelerin dediğimizde oturma odası veya yemek masasında yan masa süslüyor çoğunlukla bundan önce sevimli çiçek vazo başka bir şey kendimize sormak. Bununla birlikte, zemin vazoları, bazı kasvetli ve unutulmuş köşeleri uzayda tuhaf bir odak noktasına dönüştürmek için mükemmel bir araçtır.

Günümüzde mevcut olan çok çeşitli modeller, zemin kaplamalarının çok çeşitli tesislerde ve alan takımlarında kullanılmasını desteklemektedir. Her odada etkilidirler ve çoğu zaman da yerin dominant temasıdırlar.

Zemin vazoyu bir sanat eserine dönüştürün
Barrett Studio architects tarafından

güzel zemin vazolar yeşil orijinal modern ev tasarımları
Tabii ki, ne tür zemin vazoları kullanmak istediğinize ve odaları ayarlarken seçmiş olduğunuz tema ve motiflere bağlıdır. Burada sunduğumuz birçok iç mekana ve zemin vazolarını tasarımlarına entegre etme yöntemlerine bir göz atın - kesinlikle bir kaç tane almanın cazibesine karşı koyamayacaklardı.

Güzel oturma odası - güzel zemin vazoları
Albi Evleri'nden

güzel zemin vazolar parlak sevimli çelik tasarımlar

Cam zemin vazolarla dekore edilmiş şık oturma odası

güzel zemin vazolar tasarımları cam eifach köşe kanepe griSerin çağdaş çatı - içinde sıkışmış kurutulmuş sapları ile cam alt vazolar

güzel zemin vazolar tasarımları cam büyük dalları

Eklektik oturma odası - çizgili zemin vazo güzel kat vazolar tasarımları turuncu koltuk yerleşik şömine tuğla duvar

Merdivende muazzam zemin vazo

güzel kat vazolar büyük merdiven köşesi tasarımları

Yarı minimalist banyo - çekici zemin vazoBanyoda yuvarlak lavabo duvar aynaları zemin vazo tasarımları

Pürüzsüz ve şık zemin vazo, modern konutun iç mekanına mükemmel uyum sağlar.

güzel zemin vazolar yemek şık ikamet tasarımları

Birçok seçenekli bir dünya

Zemin vazolar - yükselen ve hassas ve göze batmayan - heybetli her tuhaf şekil, boyut ve renkte üretilebilir. Teklifler sadece sonsuz çeşitlilik gösteriyor. Bu nedenle, bu popüler aksesuarlar her türlü ev ve ekipman için kullanılabilir. Odanızın gerçekte ne olduğuna bakmaksızın, her zaman boşluğu kolayca doldurabilecek bir zemin vazo vardır!

Duvar aynasının her iki tarafında yüksek çift dipli vazolar

güzel kat vazo tasarımları duvar ayna konut

Şarap mahzeninde özgün dekorasyon

güzel zemin vazo tasarımları şarap mahzeni dekorasyon

Yüksek, çarpıcı zemin vazo, iç tasarıma çarpıcı bir vurgu katıyor

güzel zemin vazolar tasarımları kanepe yan masa zemin lambası

Zemin vazolarını parlak ve canlı tonlarda uygularsanız, içleriniz yeni bir renk tonuyla parlayacak. Öte yandan diğer taşlar, tesisin geri kalanıyla sorunsuz bir şekilde uyum sağlar. Minimalist dekorasyonlar için bir tat arayanlar için, bu güzel zemin vazolarını nötr renklerde ve odanın duvarları ile sorunsuz bir şekilde bir araya getirerek öneriyoruz.

Modern, güzel yemek odası - zarif ortam ve dekorasyongüzel kat vazolar tasarımları akrilik sandalyeler ahşap döşeme

Karanlık duvarlar hafif mobilyalar ile tezat oluşturuyor - küçük parlak zemin vazoları

güzel kat vazolar tasarımları oturma odası beyaz koltuk

Zemin vazoları ile daha özgün dekorasyon fikirleri

güzel zemin vazolar zarif döşeme duvarları tasarlar güzel zemin vazolar rustik cazibe tasarımları güzel kat vazo tasarımları yerleşik şömine köşe penceresi

Her konu için mükemmel

dikkate hesaba en modern daireler alarak, daha sonra oldukça basit iş olarak, kendi ekipman zemin vazo birleşmeyle işlevi çıkıyor - Bir sonraki tempolu saksı tasarımları, örneğin, kentsel minimalist yanı sıra zarif şık odalarında olarak şık olurdu Uzaylar benziyor. Eklektik şekilde döşenmiş oturma odaları her zaman renkli bir yer sehpası alabilir, ancak iç tasarımınız geleneksel ise, rustik tarzda bir şey seçmeniz uygun olabilir. Ne olursa olsun sizinle evde yaygın olan tema ve motifleri, sen vazo sınıfının bir soluk ipucu ve sofistike bir anlamda getiriyor emin olabiliriz.

 güzel kat vazo tasarımları pencere beyaz sarı kanepe otel güzel zemin vazolar tasarımları deri siyah kanepe şık

Yaratıcı ve yetenekli, en yaratıcı ve en beceriklisi, zemin vazo ve çevresini zarif bir sanat alanına dönüştürmeyi zorlaştıracaktır. İhtiyacınız olan tek şey hayal gücünüzün vahşi olmasına izin vermek için biraz hayal gücü ve biraz boş zaman.

Basit zemin vazo fikri kırmızı sallanan sandalye tasarım yaşam alanı yemek odası zarif cam masa üstü asılı lambalar ahşap renkli sanat illüstrasyon kat vazo köşe yeşil renk zarif yemek odası mavi aydınlatma kat vazo göze çarpan kat vazolar çekici görünümlü oturma alanı köşe kanepe yastıkları raflar

Tazelik bir dokunuş

Toprak vazoları, tabii ki, tabii ki evdeki sebze yeşilliklerini canlandırmak için ipucu veriyor. Modern konutların çoğunluğu aşağıdaki eğilime sahiptir: Dekorlarında tercih edilen son derece popüler sessiz renk paleti nedeniyle, genellikle neredeyse ifade edilmez. Bu gibi durumlarda, serin aksesuarların renkli vuruşları özellikle yararlı olurken, hiçbir şey taze çiçeklerin ve yeşil bitkilerin büyüsüyle karşılaştırılmaz. Zemin vazolarınızı doldurmak için huş dallarını veya bambuları bile kullanabilirsiniz, böylece güzel görsel etkileriyle ön plana çıkacaklardır.

zemin vazolar birçok küçük büyük oturma köşe kanepe rahat cam zemin vazo ağacı bitki evi modern iç tasarım şık zemin vazo beyaz yeşil peluş koltuklar

Çoğu zaman, zemin vazoları odada simetriye ihtiyaç duyulduğunda büyük faydalar sağlar. Akıllı yerleştirilmiş, en azından iyi atmosferi rahatsız etmeden, dengeyi sağlamak için gerçek mucizeler getirebilir. Doğada bulduğumuz zemin vazolarının mutluluğu, taşınması ve boşaltılması kolaydır ve böylece hem alanlarını hem de çiçek yüklerini zorlanmadan değiştirirler. Böylece odanızın görünümü her zaman yenilenebilir. Farkı hatırlamak için bir ev tanıtın!

çiçek vazo harika dikkat çekici koridor geçiş ev Uzun beyaz zemin vazolar dekor duvar dekorasyon resimleri sandalye klasik şeffaf zemin vazo gerçek doğal dallar modern yemek odası cam beyaz zemin vazo modeli