Modern Noel dekorasyonu – 2017: Festivalin gerçek değerlerine dönüş

Kasım ayının başı, Noel süslemeleri için hazırlanmak için harika bir zamandır. Basit dekorasyon fikirleri 2017 yılında özellikle moda. Profesyonel iç tasarımcılar, mevcut ev aksesuarlarını ve Noel süsleri için aksesuarları kullanmaya teşvik ediyorlar. Bu stilde de size aşağıda göstermek istediğimiz fikirler var.

Orijinal Advent Takvimi aynı zamanda harika bir Noel dekorasyonu olarak da hizmet verebilir.

çok basit noel dekorasyonu diy

Kutlamanın anlamını hatırlatan Noel dekorasyonu

Kentlerimizin ve evlerin, ticari reklamların ve hediyelerin görkemli tasarımı bazen Noel'in ana fikrinden uzaklaşıyor. Bu yıl bir kez daha, birçok insan festivale ait otantik değerlere dönme ihtiyacını hissediyor.

Modern, tüm aile ile birlikte hazırlanabilen DIY Noel dekorasyon fikirleridir.
Ek olarak, Noel ile ilgili geleneksel sembollerin sunumu modern bir şekilde oldukça günceldir.

Böyle bir Noel ağacı, vintage bir tasarıma yazmak için ideal olurdu

beyaz noel ağacı süsleme
Farklı bir Noel ağacı

Noel ağacı her zaman büyük bir konudur. Ancak bunu genellikle orijinal formlarda keşfederiz. Özellikle popüler olan, bir Noel ağacının figürünü oluşturan resim veya takılarla duvar tasarımıdır. Bu fikir ayrıca pencere tasarımına aktarılır. Bu tür fikirler, geleneksel Noel ağacını getirmek konusunda isteksiz olan modern ve minimalist daireler için uygundur. Böyle bir Noel dekorasyonu kuşkusuz, çevre korumaya karar verirse, çevresel bir bakış açısından özellikle uygundur.

Diy christmas dekorasyon giderek daha fazla oluyor

Parlayan şişeleri Noel dekorasyon

girlantalr

Çelenkler çok ince ve muhteşem ve çarpıcı olabilir. İlk formda, 2017 yılında bir Noel dekorasyonu süper popüler olarak. Farklı malzemelerden oluşturulabilirler. Örneğin, parlak kağıtlar ve ince kumaşlar pratik nedenlerden dolayı sıklıkla seçilir. Çelenkler ayrıca meşe palamudu gibi doğanın hediyelerinden de üretilir. Özellikle pencere dekorasyonu kadar popülerdirler.

Noel süsleri ile masanın ortasına gelin

Vurgulanan bir Noel dekorasyon olarak şenlikli masaRaflar ve masaların şenlikli tasarımı

Bu yıl, özellikle yemek masası veya depolama raflarını Noel dekorasyonunda bir tür vurgulamak için popüler. Bu, tasarımda onlara odaklanarak yapılır. Dairenin geri kalanı daha ziyade gizlice dekore edilmiştir.
Stratejiler çok farklı, ama bir şey çok kalkandır: Bu alanları yasal tasarımdan farklı bir tarzda dekore edersiniz. Örneğin, Masa dekorasyonu için minimalist dairelerde, doğa veya lüks aksesuarların armağanlarıyla muhteşem bir tasarım seçebilirsiniz. Bu yaklaşımın birçok avantajı vardır. Bir yandan, bu eklektik dekor aracılığıyla daire atmosferini dönüştürür. Öte yandan, farklı tarzlarda göze çarpanlık düzeyinde de bir miktar artış var. Bunun içinde, Noel masası ve diğer belirli alanlar görsel vurgu haline gelir. Bu size evde eşsiz bir bayram havası verir.

Basit ve geleneksel fikirler ile neşeli ruh hali yayıldı!

bahçe tasarımı christmas dekorasyon kardan adam

Iç değerler

Bütün bu fikirler arasındaki ortak konu, insanların duygularına hitap etmeleridir. Noel dekorasyonu şu anda görselin ötesine geçmeli ve sakinleri ve ruh hallerini olumlu yönde hareket ettirmelidir. Neşeli ruh hali, birlikte çalışarak, tanıdık sembolleri kendi bakış açısıyla yorumlayarak ve festivalin gerçek değerlerini hatırlayarak yaratılmalıdır.

Burada lüks bir masa tasarımı seçtiniz

Noel masa tasarımı için fikirler

Bu Noel ağacı, dairenin minimalist tasarımı için idealdir

minimalist noel ağacı beyaz

Bazı geleneksel Noel dekorasyon fikirleri her zaman güncel

geleneksel lüks yılbaşı süsleri mumlar

 

Böylece Noel ağacını duvara getirebilirsin.

diy noel dekorasyon duvar tasarımı

Noel'de aile ruhu ve insanlık kendi haline geliyor

aile noel dekorasyonu ile birlikte