Mutfak dekorasyonu: mutfağınız için yaratıcı dekorasyon fikirleri

mutfak dekorasyon mutfak fikirleri deco fikirler mobilya modern mutfak

Mutfağın yaratıcı dekorasyonu

 

Birçok hobi aşçı tabakları üzerinde fantezi ve sıradışı, egzotik ya da renkli kreasyonlar ile yaratıcılık gösterilirken, çoğu mutfaklarda monotonluk var. Mutfakta yaratıcı dekorasyon oyunu çok basit ve güzel olabilir.

Mutfak dekorasyon fikirleri

mutfak dekorasyon fikirleri mutfak kurmak ahşap mutfak
Basit bir göz alıcı için basit raflarını değiştirmek isteyen, çok düşünmek zorunda değil. Bir sonraki şarap alışverişi dükkanında, genellikle eski şarap kutuları hazırdır. Küçük parayla, mutfağı elde etmek ve güzelleştirmek için kullanılan ama güzel bir şekilde kullanılan kutuları. Duvara monte edildiğinde, yağ şişeleri, makarna kapları veya baharat değirmenleri için depolama görevi görürler. Duvardaki kancalar ve raflar ile diğer birçok sistem de pratik ve harika görünüyor.

Mutfak dekorasyon fikirleri mutfak tasarımı

Küçük detaylar, her mutfağı daha bireysel ve sade bir hale getirir. Şık bir siyah küre, beyaz parlaklıkta hap şeklinde bir ekmek kutusu veya duvardaki eski bir araba lastiğinden bir çiçek kutusu gibi küçük şeyler bile.

mutfak dekorasyon fikirleri yaratıcı mutfak fikirleriMutfağı dekore ederken, hayal gücü sınır tanımıyor. Ve tasarım aksesuar, mobilya ve mobilyalarla sınırlı değildir. Duvarlar ve cepheler de yaratıcı fikirler için bir alan sunuyor. Örneğin, masa örtüsü ile, her duvar mutfak masasına tamamen sabitlenir - ve bu, normal dikdörtgen şekliyle sınırlı değildir.

Mutfak dekorasyon fikirleri modern mutfak kurmak

Buna ek olarak, duvarların renk tasarımı ile, çıkartmalar, çıkartmalar, duvar dövmeleri veya küçük harfler aksan ile ayarlanabilir.

mutfak dekorasyon fikirleri mutfak modern kurmak

mutfak dekorasyon fikirleri mutfak tasarım fikirleri renkler

Bir odanın etkisi için en önemli faktörlerden biri aydınlatmadır. Mutfakta düşünecek çok şey var. Bu nedenle, konaklama süresince ve yemeklerde aydınlatma, atmosferik ve rahat olmalıdır, ancak yemekleri hazırlarken ve yıkarken, ışık yeterince parlak olmalıdır. DYK360, mutfak kılavuzunda lambalara ve aydınlatmaya birçok ipucu koydu.

Her mutfak, hayat dolu ve bu nedenle benzersiz bir alan. Yaratıcılık ve yaratıcılık sayesinde sakinler ve ziyaretçiler daha fazla neşe ile birlikte faydalanır ve pişirir ve pişirir!

      mutfak dekorasyon fikirleri mutfak renk düzeni sarı renk

mutfak dekorasyon fikirleri mutfak renk düzeni aksan rengi yeşil

Kaynak: www.dyk360-kuechen.de