Bahar partileri için eşsiz dekorasyon fikirleri ve ipuçları

parti temalı kağıt için bahar schmuk deco fikirler

Bahar partiniz için sevimli deco fikirleri

 

Seni bilmiyorum, ama ılık hava ve yeni çiçeklerin verdiği sözler bana inanılmaz bir his veriyor. Sanatın ve eğlencenin buluştuğu durumları seviyorum. İşte bu yüzden benzersiz olanları yazmak istiyorum. fikirleri Dekorasyon ve taraflar için ipuçları.

Bugün sana sana yiyecek, dekorasyon ve kokular için ilham verecek bir koleksiyon göstereceğim. Bu kesinlikle bir sonraki ziyaretinizde misafirlerinizi etkileyecek.

2104’te pastel renklerin gücünü keşfetmek için biraz zaman harcadım. Parlak nüansların hakim olduğu fikirlerin moda olduğunu görmek beni çok memnun etti. Gökkuşağının tonlarının sadece yazın geçerli olduğunu düşünmeyin. Sadece bahardaki açık renkler gibi, parlak olmak için cesaret.

Bahar Parti Dekorasyon

Derin bir izlenim yaratan bahar partisi dekorasyonu ile başlayalım. Bu DIY meyve balonları yapmak kolaydır. Fikir Brittany Watson Jepsen’den geliyor. Stratejik olarak elverişli bir boyuta karar vermelisiniz ve daha sonra bunları kağıtlara verebilirsiniz.

 

Bahar partisinde dekorasyon ve tematik yemek için yararlı ipuçları

Parti balonları çelenk için bahar deco fikirleri
 

Yanlış çiçekler ve tahta harfler kullanıldığında uzun bir yol kat eder. Buradan bir güzel platformda bulduğum bu harika Spring Wallflowers Sign’i yaratabilirsiniz. Şimdi yeni sezon için aşk beyanınızı ifade etme zamanı. Bu işaret, mükemmel bir parti dekorasyonunu temsil eder, etkisi, şömine şöminesine yerleştirildiğinde iki kat daha iyidir.

DIY bahar dekorasyon fikirleri

DIY bahar dekorasyon çiçek motifleri süsleme

Ayrıca daha küçük bir dekorasyon parçası ile güçlü bir açıklama yapabilirsiniz. Bunun bir örneği, Melanie’nin You Are My Fave’den aldığı bu merkezi parça. Örneğin, bir tencere olarak çerçeveli bir kek standı kullanın ve çiçeklerin rengiyle utangaç olmayın. [Julep’te tam bir eğitici bul]

Yay için deco parça yapmak

deco fikirler bahar motifleri vazoGünümüzün en önemli trendlerinden biri de taş ve minerallerin süslenmesidir, doğanın harikalarını kutlamak için harika bir yoldur. Bu merkez parça, Yeşil Düğün Ayakkabıları platformunda sunulan karma kırsal-modern tarzda dekorasyonu yeni bir seviyeye taşıyor. Akik sütunları dekorasyona dahil edilmiştir. Aynı malzemenin dilimleri, kokulu mumların ideal bardaklarıdır.

Taşlar ve minerallerle fikirlerin süslenmesi

Taş ve mineraller bahar partisi ile Deco fikirler

Oh Joy’unuz var mı? Hedef Koleksiyonu için gördünüz mü? Joy Cho tarafından tasarlandı ve inanılmaz derecede canlı. Sarı, turuncu ve turkuaz gibi tonları içerir. Aşağıda bu ve bazı kolay bir konfeti tablo koşucusu bazı önemli öğeler vardır. Konfeti ve tutkal noktaları, komik ekipman için.

Konfeti masa koşucusu

bahar deco konfeti tablo koşucu

Şenlikli içecekler ve bahar için yiyecek

Sözü edilen tasarımcı Joy Cho’nun dediğim gibi, harika bir koleksiyon yarattı. Son zamanlarda onları bir bahar partisine tanıttı. Orada misafirlerine büyüleyici dekorasyon ve lezzetli yemekler sunmayı teklif etti.

Ve böylece bir sonraki konuya geliyoruz: Yemek!

Pek çok taze ve renkli yemeği düşünün ve bunları stil olarak sunun.

Oh Joy’daki videoda birçok büyüleyici fotoğraf bulunabilir!

Partide taze ve renkli yiyecekler

dekorasyon bahçe partisi dekorasyon çiçek rengi

Taze çiçekler ve her yerdeki ürünlerle doğa doğal zenginliğini kutlar. Limon ve limon gibi içecekler için lezzetli malzemelerden hiçbir şekilde tasarruf etmemelisiniz. Aşağıda gördüklerini beğendin mi? Aşağıdaki resim, The New Potato’nun eğlence fikirlerinden bazı parti detaylarını içermektedir. Bu Moskova Mule’den lezzetli bir tarif. Daha fazla bilgi ister misiniz? Camille Styles’e bir bak!

Lezzetli içecekler hazırlayın

bahar partisi deco içecekler

İşte harika bir tadı olan yemek için birkaç fikir. Limon suyu ile kızarmış kuşkonmaz ne dersiniz? Sandığın bu yemeğinin mermer görünüşünü seviyorum & Aşağıda görebileceğiniz varil.

Limon suyu ile kavrulmuş kuşkonmaz

bahar partisi organizasyonu yiyecek

Efekt çoklu camlama işleminden gelir.

Tabii ki tatlıyı da unutmamalıyız! Pastanıza renk katmanın harika bir yolunu mu arıyorsunuz? Hamuru kullan. Bu makaledeki talimatlara buradan bakabilirsiniz. Burada en iyi teknikleri bulacaksınız.

Tatlıyı hazırla

bahar partisi organizasyonu yiyecek pasta

Bazen küçük bir jest, dekorasyon söz konusu olduğunda büyük bir fark yaratabilir. Pastayı kendiniz pişirir veya satın alırsanız, dekorasyona bağlıdır. Bazı konfeti pastalarınızı çok hızlı bir şekilde yüksek bir seviyeye getirecektir. [Mirror80’e göre]

Konfeti ile dekorasyon fikirleri

bahar partisi dekorasyon kek konfeti

Bu harika görünüm, Design Fest makalesinde yer alan bir fotoğraftan geliyor. Pastadaki yenilebilir bitki büyük bir fark yaratıyor, düşünmüyor musunuz? Tasarımlarındaki her şey bahar için çığlık atıyor.

Bahar motifleri ile pasta

bahar partisi organizasyonu renkli pasta yemek

Bahar Partisi Söylentiler

Makalemizi bu konuyla sonuçlandırmak ister miyiz? Şenlikli bir ruh haline katkıda bulunacak bazı bahar partisi fikirleri ekleyebiliriz. Buradan, tüm konukların katılabileceği bir oyun yapabilirsiniz. Her konuk farklı şekil ve boyutlarda bir kolye oluşturabilir. Gençler ve küçük çocuklar bu konuda özellikle mutlu olacaklar.

Kolye yapmak

bahar parti kolye gökkuşağı

Lavanta ile bir limonlu kek temsil eden bir sonraki resim ne kadar güzel! Aslında, fırında pişirmeye gerek yok, ama limon takımları oluşturup birkaç bitkiyle süsleyin. Bu ve diğer harika fikirler A Subtle Revelry’de bulunabilir.

Limon ve lavantadan yapılmış takı

bahar parti deco fikirler takı limon lavanta

Bu renkli kumu da bir fikir olarak bulduk. Merkez parçaları böylece yeni, daha yüksek bir seviyeye ulaşır. Merkez parçası, götürülecek parçalar topluluğudur.

Fikirleri renkli kumlarla dekorasyon

bahar parti deco takı kum

Bir sonraki bahar partisini sabırsızlıkla bekliyorum! Umarım bugünün katkılarıyla da sizi motive ettim.