Okul çantaları için 33 güncel ve yaratıcı fikirler

Sonunda okul başlıyor! İlk ilkokul çocuğu neşelendirdi, süslü elbiseler giymiş ve yaratıcı okul çantalarını kollarına sıkıca tutuyordu. Okulun ilk günü, Almanya'daki milyonlarca çocuk için çok özel bir gündür. Mükemmel okul çantasını seçmek bugünlerde tüm ebeveynler için bir zorunluluktur. Bu yüzden birçok fikrimizi ve faydalı ipuçlarını sizinle paylaşmak istiyoruz.

Okulun ilk günü, sonsuza dek hafızanızda kalacak eşsiz bir deneyim.

1-schultag-schultüte

Schultüten ya da şeker torbaları denilen, uzun bir tarihe geri bakan Almanya'da eski bir gelenek. Başlangıç ​​zamanı geri döndü, ancak 18. yüzyıldan beri şeker torbası okulun ilk gününün çok önemli bir parçası. Küçük olanlar, ilk defa ebeveynleriyle birlikte farklı yaratıcı çantalara sahiplerdi.

Tinkered okul günü.

Günümüzde, her zaman farklı renklerde yeniden şekillendirilebilen ve tamamlanabilen muazzam ince tahta malzeme seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıca, küçük bir hazineniz için okul çantasını kendiniz yapma şansınız var, çünkü bu DIY projesinin prosedürünün ön bilgiye sahip olmasına gerek yoktur. Her şeyden önce, çocuğunuzla okul çantası için ana fikri, motifleri ve dokuları tartışmalısınız. Çocuğunuzun açık bir fikri yoksa, sizin için bazı önerilerimiz var.

Şeker torbasının ana fikri, doğal olarak çocuğun cinsiyetine bağlıdır. Son yıllarda, çeşitli çocuk filmlerinden motifler, çantanın dekorasyonunda özellikle popüler hale gelmiştir. Çocuğunuzun favori bir filmi veya favori oyuncusu varsa, çocuğun okul çantası için harika bir fikri olabilir. Çoğunlukla kızlar herhangi bir doku veya soğuk renkler istemezler, ancak bebek, gül ve hatta deniz kızları ile bir dekorasyon.

Okul çantasını çocuğunuzun bireysel zevkine göre tasarlayın

usta-okul çantası
Bu motifler okul bahçesinde 2 ila 3 farklı ince karton bir arada gerçek bir göz alıcıdır. Kızların tersine, erkekler daha çok okul torbasının içeriğiyle ve yaratıcı tasarımla ilgilenmiyorlar. Çocuklar için, "Yıldız Savaşları", "Ninjago" veya "Lego Filmi" gibi favori filmlerinden araba ve kahramanlarla tema seçebiliyorsunuz. Çocuğunuza bazı fikirler önerin ve uygun bir projeye karar verin.

Malzeme listesi pek çok şey içermiyor. Çok önemli uzun bir kutu. Bundan 2-3 parça farklı renk elde edin. İnce tahta, bir çift makasla çok hassas bir şekilde dört daireli bir daireye kesilmelidir. Sağlam bir okul çantası için, bu şekildeki 2 kutuya ihtiyacınız var, böylece çantanıza daha fazla şey ve şeker koyabilirsiniz. İçeride ve dışarıda farklı renkler seçebilirsiniz.

Tasarım yaratıcı ve eşsiz olmalı

Parlak-schultüte

Editörlerimiz en popüler okul çantalarını aşağıdaki resim galerisinde özetledi. Yani ilham alın!

 Futbol yetkilileri de dekorasyon için iyi bir seçim

bvb-schultüte futbolserin ve güzel okul çantası

Yaratıcı-schultüte köleleri-schultüte

Okulun başlangıcı, ustaca okul çantası

batman-schultüte  Arabalar-schultüte-fikirler cool-schultüte cool-schultüte-ipuçları serin ve güzel okul çantası dino-schultüte Futbol schultüte Sarı-schultüte

Yaratıcı-schultüte-oto köle-schultüte  Bebek schultüte-tamirci Bebek schultüte-fikirler robot schultüte schultüte-basteln- okul günü serin ve yaratıcı schultüte-deco fikirler schultüte-fikirler schultüte-yaratıcı-deco

schultüte-ipuçları see-schultüte bizzat tamirci-schultüte süper mario-schultüte

kadın-schultüte yeniden-of-schultüte