Konteyner Mimarisi: Avrupa’dan en yaratıcı 5 konteynır evi

Konteyner mimarisi dikkat çekici konteyner evleri konteynerlerden ev

Bir konteynerde yaşamak: Avrupa'dan yaratıcı konteyner evler

 

Emlak piyasası için yeni zamanlar kırılıyor. İnşaat sektörü patlıyor ve birçok kişi mevcut düşük faiz oranlarında kendi evlerini alma şansını görüyor. Ancak burada, Avrupa'da yavaş yavaş ama emin adımlarla ilerleyen ve giderek daha fazla iyilik arayan yeni bir trend gelişti: konteyner evi.

Almanya'da özellikle birçoğu barınaklarla bir konut konteynırını birleştiriyor, ancak konteyner evler son çare olarak fonksiyonel yaşam alanından çok daha fazla. Bu arada, Avrupa'da benzersiz bir yaratıcılık ile karakterize edilen ve herhangi bir mimar, konteyner ev sahibi ya da biri olmak isteyenlere ilham kaynağı olarak düşünülen rüya gibi ev varyantları da inşa ediliyor. Avrupa'nın en yaratıcı beş konteyner dairesinden etkilenip, bir konteyner evine sahip olmanın avantajlarını ve basit bir deniz yük konteynerini şık bir eve dönüştürmek için gerekenleri öğren.

Konteyner mimarisi

Konteyner mimarisi konteyner evleri konteynerlerden ev satın almak
CG Architectes maison Crossbox Konteyner Mimari Konteyner Evleri

Basit deniz yük konteynerleri şık yaşam alanına dönüşür

Her konut konteynerinin temeli, deniz taşımacılığının nakliyesi için dünya çapında kullanılan "çıplak" metal konteynerdir. Bir kullanılan kapsayıcı arada, şirketler bu bireysel bitmiş konut modülleri sağlamaya odaklanmıştır varken genelde 1000 civarında Euro (örneğin https://www.containerbasis.de/20-fuss-container/ için bakınız) satın alınabilir birlikte birleştirilebilir.
Konut konteyneri bir yerde kalıcı olarak ikamet ediyorsa, çoğu durumda bir "inşaat izni" gereklidir. Daha detaylı bilgi, herhangi bir belediye binası yetkilisinden alınabilir.

Konteynerde yaşamak dikkat çekici konteyner evlerKonteyner mimarisi dünya çapında dikkat çekici konteyner evler

Kendi gücüyle bir nakliye konteyneri yeni ev haline, yine uyulması yeni konut oluşturulmasında yasal kurallar sağlamak için böyle elektrikçiler veya ısıtma ve enerji oluşturucu olarak bazı uzmanlara ihtiyacı ve uzmanlık ile teyit edilebilir. Ayrıca, inşaat mühendisi için, özellikle deniz konteyneri duvarlarının alınması ve katların eklenmesi durumunda kullanışlı olan bir Bauhaus gibidir. İstikrar, bir müşterinin uğraşması gereken bir mesele değil, yasaya bağlı bir zorunlu zorunluluktur.

Buna ek olarak, bir deniz konteynerini bir konteynır evine dönüştürmek isterseniz, aşağıdaki işleri beklemeniz gerekir:

- Kentsel su ve kanalizasyon bağlantıları
- Güç şebekesine bağlantı
- Almanya'da zorunlu: enerji ısı yalıtımı
- Pencere ve kapı montajı
- gerekirse, merdiven montajları
- Isıtma tesisatı
- Sıhhi tesis inşaatı
- Elektrik kablolarının döşenmesi
- Gerekirse, ısı yalıtım iç duvarlarıyla, örneğin alçı levha ile tasarlanan astarın astarlanması

Konteyner mimarisi dikkat çekici konteyner evleri konteynerde yaşıyor

Her iddia için yaşam kalitesi

Bir canlı konteyner, arzu edildiği gibi genişletilebilir ve genişletilebilir. Esnek Fenstereinlässe oluşturulabilir ile yan duvarların çıkarılması, kap çatı geçitler ilişkili iç merdiven kap zeminler yaşayan bir çok kurulması izin yan yana Wohncontainern büyük zemin alanı, bir çok sahiptir. Hayal gücü, Avrupa'nın en yaratıcı beş konteyner evinin göstereceği gibi sınır tanımıyor.

Kargo kutusu ev konteyner bina konteyner evleri

Konteyner mimarisi dikkat çekici konteyner ev örnekleri

Konteyner evleri Seattle konteyner evleri

Ve burada tam olarak burada konteyner evler birçok mimar veya iç dekoratör için gerçek bir meydan okuma oluşturmaktadır. Dikdörtgen konteynır ölçülerinden, aslında çok fazla büyü yapabilir ve hatta birkaç yüz metrekarelik lüks yaşam alanı yaratabilirsiniz. İster büyük bir terasa, ister çatı bahçesine, ister tek aileye, ister aile evine, ister yazlık olarak, ister tatil amaçlı tatil amaçlı olsun, yaşam konteynerleri, havuz konteynerinin önünde olsun, canlı konteynerler çok yönlüdür.
Herhangi bir zamanda uygulanabilmenin avantajını sunar, böylece hiç kimse bir evden dolayı bir yere bağlı değildir. Hareketli bir konteyner ev ile bir esinti.
Düşük maliyetli konut modüllerine olan talep sürekli artmaktadır ve emlak endüstrisinden mimarlar ve üreticiler kendileri için canlı konteynerleri, yaratıcılıklarını ve elbette satışları keşfetmektedirler. Bir konteyner evi ile, çeşitli endüstrilerden ve her yaştan insandan, sadece birkaç hafta içinde kendi alanlarına sahip olmak isteyen, çok fazla harcama yapmaları gerekmeyen şirketlere fayda sağlar.

Konteyner mimari konteyner evler konteyner ev satın almak

Konteyner Mimari Konteyner Evleri Konteyner Yapı evi

Konut konteynerleri - Avrupa'da en yaratıcı 5 yaşam fikri

12,19 metre uzunluğunda 40 metrelik bir konteyner ve 6,096 metre uzunluğunda altı adet 20 metrelik konteyner İsveç'te en yaratıcı yaşam kaplarının ilk 5'inden birine yerleştirildi. Üst katta 32, 28 metrekare uyku ve banyo için bol alan sağlar. Bitişik balkonda, konutlardan birinde kahvaltının tadını çıkarabilirsiniz. Konteynırın diğer tarafında ise tam bir pencere cephesinin panoramik manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz.
Birlikte boylamasına sinirli alt zemin kat altı mürettebat kabinleri ve merkezi dört konut konteynerlerin yan duvarlarda büyük boşluk o mutfak, ofis ve misafir tuvaleti yan bölüme gider hangi, yaratıldığı şekilde, kaldırılmıştır. Alt kat alanı hemen 90 metrekarenin altında. Dış cephe, konteyner evine şık bir çekicilik veren doğal bir ahşapla kaplıdır.

Konteyner ev satın almak Konteyner evler Avrupa Konut konteyner

Yaratıcı ve eşsiz bir tasarıma mükemmel bir örnek, üç kat üzerine yayılmış 18 yaşam modülünden oluşan ve 400 metrekarelik yaşam alanı sunan bir konteyner evidir. Bu amiral gemisi konteyner evi, bu gemiye müthiş bir tarz veren şık gemi boğalarının gözleri ile etkileyicidir. Kapanış yaşam kaplarının altına kazıklar koyarak, ayrıca kapalı park alanları oluşturuldu. Konteyner kapıları balkonlarda akıllı gizlilik ekranları olarak hizmet vermektedir. Bu apartman Londra’da bulunabilir.

Konteyner Evi Londra, İngiltere, İngiltere

Avrupa'dan konteyner mimarisi dikkat çekici konteyner evler

Rüya gibi özel bir konut özelliği de Kıbrıs'ı da bulacaksınız. Burada, üç adet 40'lık konteyner dekore edilmiş oturma iç bölgeden bir toprak derinliği ön cam ayıran büyük bir deste bağlı olduğu yaklaşık 100 metrekare, toplam yüzey oluşturarak, iki katlı düzenlenmiştir. Canlı modüllerin konumlandırılması ile oynamak, yeni evin tasarımını çok özel bir meydan okuma haline getirir ve her bir ev kabına çok bireysel bir karakter verir.

Konteyner evleri konteyner yapı ev

Madridli mimarlar tarafından yaratılan bir tasarım, Euro paletleriyle dış tasarıma sahip ve Şili'yi görsel bir vurgu olarak bulmuş olan konteyner evi. Modüler sistemde, ev tasarlandı ve konteynerler istenilen şekilde genişletilebilecek şekilde deniz konteynırları düzenlendi. Tamamen geri dönüştürülebilir malzemelerden oluşur ve güneş pilleri, Avrupa'da şu anda bulunan en çevre dostu konut konteynerlerinden biridir.

 

Konteyner mimarisi dikkat çekici konteyner evler
Konteyner mimarisi dikkat çekici konteyner evler paletlerden bina ev

Konteyner mimarisi konteyner evler Paletler yapılmış evler

Mimarlar, Kanada'da yaşayan bir Kanada için bir başyapıt tasarladılar ve orada ucuz bir ev dilediler, bu da ona her zaman doğaya yakın olmasını ve aynı zamanda alan ve konfor sunmasını sağlıyor. konteyner konut modülleri tek tek her odada yerleştirebilir. Hatta klasik beşik çatılar entegre edilebilir benzersiz tasarımlar izin ve klasik bir düz tasarımında geleneksel ev olarak ev köşeleri, projeksiyonlar ve açılanma yoluyla genel görünüm kişisel bir dokunuş zordur verir ve uygulamak çok maliyetli olur.

Konteyner Ev Fiyatları Konteyner Evleri Avrupa