Kunsthaus-artes.de’nin Dekoelemente – Oturma odanızda 90’lar

güzel gerber çiçek gri hintegrund çiçek vazo seramik

 Kunsthaus-artes.de dekoratif elemanlar

Patenler, discmanler, cep telefonları ve World Wide Web yayılması, platform ayakkabılar ve çan dipleri, hip-hop, Euro Dans ve çocuk bantları, beş basamaklı posta kodları veya Kohl devrin sonu canlanması - tüm bunlar ve daha fazlası 90'lar idi. 90'lı önce onlarca gibi ancak belirli ev ve mobilya trendleri ve kendi sanatsal eğilimleri ile karakterize edildi.

Mobilya, renkler ve aksesuarlar - 90'ların yaşam tarzı

Kunsthaus ahşap klasik mobilya fikir deco-elementleri yapılmış dahili gardırop
Davet, yaratıcı ve rahat - 90'lı yıllarda yaşam tarzı budur. neon renkleri ve parlak renkli kanepeler ve 80 halı kolay ama sağduyulu renkler ve şık desen değiştirildi. Büyük ve ağır dahili ışık ağaçtan mobilya, eski tarz mobilya ve country tarzı baskın ev trendleri arasında yer aldı. Özellikle bu da siyah renkli rustik demir veya krom mobilyalar ile birleştirildi.

90'ların en önemli renklerinden biri maviydi

Renkli yastıklar ve sehpa süsleri ile mavi kanepe

İster duvar boyası olsun, ister dekoratif öğeler ve aksesuarlar olsun, mavi her yerde temsil edildi ve çoğu zaman güçlü bir kırmızı veya sarı ile desteklendi. Net çizgiler ve şekiller, modern yaşam ortamını karakterize etti.

Eşleştirme sanatı ve süslemeler

Kunsthaus-artes.de tarafından Mutfak tasarım deco öğeleri90'ların sanatı, dijital medya ve multimedya sunumlarının yanı sıra sosyal açıdan eleştirel ifade biçimleriyle karakterizedir. Belgesel IX ve X ya da sanatçı grubu Young British Artists gibi birçok sanat sergisi özel bir etkiye sahipti. Damien Hirst veya Sarah Lucas gibi temsilcilerinin yanı sıra Avusturyalı sanatçı Peter Kogler konuşmasını yaptı.

Bir başka eğilim de minimalizmdi

kunsthaus-artes.de tarafından modern siyah beyaz banyo deco öğeleri

 "Daha az olan" sloganına sadık kalmak, çeşitli sanatçıların eserleriydi. Bu prensip, Alman oturma odalarında iç dekorasyona da uygulandı. Baskın renkler burada çok mavi, kırmızı ve sarı idi. Aksi takdirde, karmaşıklık ve bireysellik açıklandı. Uygun resimler, heykeller ve aksesuarlar örneğin Kunsthaus-artes.de dekoratif elemanlar.

Vintage dekorasyon - 90'ların yaşam tarzı tipik

kunsthaus-artes.de beyaz vintage dekorasyon tarafından deco elemanlar

bu kolay ve oturma odasına geri 90 olsun - Eğer cesur renkler, set uygun aksanları var ve evet derseniz çizgiler ve şekiller temizlemek için!

Ülke tarzı rahat koltuk

eski iç tasarım kadife dokular pedleri koltuk gri-beyaz dekor

Resim "İsimsiz Baş" (1995)

kunsthaus-artes.de eski moda tarzı sanat resimleri tarafından deco elemanlar

Joan Miró'nun "Filozoflar II" adlı resmi (1958)

sanat evi artes de eski moda stil oturma odası deco elemanları

Resim "Köprü" (1920'ler)

Sanat evi artes de eski moda tarzı sanat süslemeleri