Ön kısım için beton blok ürünler

 

detaylar beton bloklar ürünler beton bloklar bitkiler

Beton bloklardan yapılmış ürünler

Harika ve basit bir teras dönüşümünün sonuçlarını görmek ister misiniz? Anahtar kelime kombinasyonuna "silindir blokları" denir beton blok". En sevdiğim DIY projelerinden biri. Benim bahçem önü dönüştürülmüş olmalıydı, ama pratik ve çok pahalı olmayan bir yaklaşım yapmak istedim.

Fotoğraflardan Önce

Bir sonraki somut ürünler
Meraklı? Önce resimlere bak, sonra açıklama yapacağım! Anlaştık? Yakında görüşürüz!

Beton blok banklar

Başından beri projemin merkezinde bir bankanın olacağından emindim. Soru, "sadece" nasıl başarılı bir şekilde tasarlanacağıydı. Eve depoya gittim ve 16 silindir bloğu ve iki parça odun seçtim. Ben sadece ne istediğimi belirsiz bir fikrim vardı. Bununla birlikte, ek malzemeler almak için bir şey beni harekete geçirdi. Bunlara ihtiyacım olduğuna eminim.

Beton taş taht koltuk

İlk önce tahtada çukurlar yarattım. Daha sonra bir beton silindir bankası yaptım. Sonuç, orijinal fikirden sapmaktadır. Ama bu kendi başına kötü değildi ve bu yüzden önce bu konuda birkaç ayrıntı paylaşıyorum.

Malzeme

tahta bloklar

Başlamak için yere iki sıra silindir yerleştirdim. Sonra sayfaların uçlarını çevirdim. Sonra yüzeye altı blok ekledim. Onlardan iki tanesi uzanıyor, böylece bitkileri onlara yerleştirebilirsiniz.

Bunları arka sırada ve ikinci seviyede tanıyor musunuz? Yukarıdaki resimlerde farklı bakış açılarından "taht koltuğunu" görebilirsiniz.

Çakıl gerekli

çakıl kullanmakBankamda daha fazla bitki ömrüne ulaşılması gerektiğinden emindim. Bu yüzden yüzeye silindir blokları yerleştirdim. Çakılların buradaki boşlukları doldurmak için mükemmel olduğu kanıtlandı. Davaya bağlı olarak, inşaat şimdi bir blok veya bir çeşit boru görevi görmektedir. Belirli durumlarda ve diğerlerinde suyun iletilmesini engelleyebilir - iletir. Aşağıda farklı renkteki Japon çimi ve saksılarını görüyoruz.

Bitkiler ferahlatıcı

taht koltuk inşa beton taş bitki süsleme

Burada silindir bloklarının altındaki çakıl taşları görebilirsiniz. Eski bir arka bahçe peyzaj projesinden kalan bazalttan oluşur.

Silindir bloklarının altında

Yere çakıl

Her şey bittiğinde, dört mermer blok ekledim. Her şeyi çakıl taşları ile kapladım, daha sonra bankanın her iki tarafındaki nişlere küçük bitkiler ekledim.

Taht yatağı veya heykel olarak görülebilen projemin nihai sonucuna bakın.

Taht koltuğu hazır

beton taştan yapılmış taht koltuk

Burada aynısını görüyorsunuz, ama önden bakıldı. Başka bir olasılık daha var: Yastık yerine üstüne bir bitki yerleştirebilirsiniz.

önden görünüş

beton taş bitki ön görüş taht koltuk

Bu, aynı zamanda bir bitki standı olarak hizmet eden bu beton yapıdan dekoratif bir duvar oluşturur. Böylece, biri daha çekici bir görünüm sağlar.

Silindir Bloğu Bankası

Yukarıdaki taht koltuklarının görünüşünü seviyorum. Ama aynı zamanda banka olarak hizmet edecek bir yapıya da kesinlikle ihtiyacım vardı. Kayla’nın The Basement isimli blogundan gelen fikirlerden ilham aldım.

Kolayca monte edilmiş ve ufak tefek ve gürültülü bir fikirdir. Orada projelerden çok fazla ödünç aldım ama bunları daha küçük boyutlarda gerçekleştirmek istedim. Eşime, son tasarımdan bağımsız olarak karar verme fırsatını verdim. Burada başladığım aksesuarları görebilirsiniz.

Gerekli aksesuarlar

banka için gerekli aksesuarlar

aksesuarlar

-          Burada yarıya kesilmiş 2.5 metrelik bir ağaç parçası. Tabii ki, gerekirse daha uzun bir tane tercih edebilirsiniz.

-          16 adet silindir bloğu

-          3 beton taş parçaları

-          bitki

-          çakıl

-          Saksılar için toprak

Beton ve ahşap

Beton bloklar ve banka için ahşap

Binanın Aşamaları

  1. Silindir bloklarını iki sıradan üçünde istifleyin. Ahşap yüzeyi ve üstündeki taşları konumlandırabilmeniz için doğru mesafenin olduğundan emin olun.
  2. İki ahşap levhayı deliklerden geçirin ve blokların üst deliklerini bağlayın. Ahşap levhalar deliklerin en uzak uçlarına ulaşamayabilir, ancak indirildikten sonra, konstrüksiyonun kararlı olması için yakın olmalıdırlar.
  3. Tahtada kaldırım taşları

Bitkilere ver

Banka binası için beton bloklar ve ahşap

Biraz daha eğlenceli ekstralar düşünün. Tabanın yanında iki blok ekleyebilirsiniz. Biri açılışı yukarı bakacak ve diğeri de uzanacak. Üstteki bitki ekleyebilir. Bu amaç için boşluğu çakıllarla doldurun, üçüncü ve bitki ve toprak için olmalıdır. Aşağıdaki resimde görebileceğiniz gibi zor ama her iki tarafta da bitki barındırıyorsunuz.

Neredeyse bitti

Banka yapı tesisleri için beton blok ve ağaç

Yastıklar da atmak ister misiniz? Bu kesinlikle harika bir fikir. Benim durumumda, küçük hayvanlar beni biraz endişelendirdi. Bu yüzden yastıkları giriş alanında bir dolapta tuttum ve gerektiğinde çıkardım. Çoğu zaman bu, dışarıda bir içkinin tadını çıkardığımda olur.

Atmak yastıklar görünümü değiştirir

DIY betonstein tezgahı atmak yastık

Sırlarımdan birini bilmek ister misin? Başlangıçta, banka farklı görünüyordu ve aşağıdaki görüntüdeki eski görünümlerini ölümsüzleştirmişti. Bu harika bir seçenek, ama aslında daha net bir görünüm istedim. Ama sonra fikrimi değiştirdim ve yukarıdaki tasarıma geldi.

Başka bir seçenek

Bir başka seçenek betonstein bankası

Son sonuçtan çok mutluyum. Ama gözlerimdeki avlu hala ince gözüküyor.

Açık havada için DIY duvar sanatı projesi

... bu yüzden bir DIY dış duvar projesinin lehindeyim. Daha önce bir araştırma yaptım ve bu süre zarfında şu bloğa rastladım: Olumlu Splendid. Orada haddelenmiş yosun ile fikri gördüm. Onu sevdim ve onu da oraya koymaya karar verdim. Metal detayları ile dolu taze kesilmiş çim hakkındaydı.

Yosun ve sac

DIY duvar yosun sac

Zaten büyük bir avantaj olan evde sac var. Bunları bir tuval gibi gösterdik ve ona manyetik parçalar ekledik. Bu konstrüksiyonlar ile üstün resimleri harika bir şekilde değiştirebilir. Kenarlarda görünen metal, modern bir çerçeve gibi görünüyordu. Bu durumda, burada metal bir yüzey üzerinde bir yosun tabakası ile uğraşıyoruz.

Makas kullanımda

DIY duvar makasları için yosun

Sadece yosunu ölçüp kestim ve bir parça metale yapıştırdım. Sonuçta ortaya çıkan görünüşün açık ve çok güven verici olduğunu düşünüyorum!

Diy açık duvar sanatı

Modern yosun ve metal DIY duvar sanatı

Son dokunuşlar

Şimdi aşağıdaki projeden nihai sonuçlara bakmaya geldik. Kapıları kapının yanında kaplara koydum. Dahası, her şeyi kırmızı bir paspasla hazırladım. Yumuşak mavi renkte idam edilen iki küçük boyalı saksı ile bitirdim.

tatmin edici

son bakış wandart bank açık

Bazen küçük detaylar büyük bir fark yaratır. Bu projenin neşesini bugün benimle paylaştığınız için teşekkür ederim. Gördüğünüz gibi, bu odada daha fazla renk için yer var. Şahsen, bugün benim DIY maratonumla devam edeceğim. Açık hava ile ilgili yeni fikirlerle işim bittiğinde, onları sizinle paylaşacağım! Umarım siz de böyle hissedersiniz!

              dekorasyon fikri

dış mekan süs bitkisi