Yılın Modern Carport Fikirleri – Carport Kit

Temiz ve kuru araçları yıl boyunca saklamak sadece bir garajla mümkündür. Ancak garajlara modern bir alternatif Carport olarak adlandırılır ve yıllardır moda olmuştur. Her yıl, kendine özgü bir şekli olan çok sayıda bireyselleştirilmiş model sunulmaktadır. Bu yüzden size seçtiğimiz en iyi materyalleri ve en popüler yapıları göstermek istiyoruz. Aşağıda, her tasarım için bilgi açısından zengin ipuçları bulacaksınız.

Öncelikle, uygun bir araç park yeri aramalı ve malzeme seçiminin faydalarını kontrol etmelisiniz. Mükemmel tasarımı seçtikten sonra, önce kapalı alanı doğru bir şekilde ölçmeli ve aracın sürekli olarak havalandırılabileceğini belirlemelisiniz. Carport'un hava koşullarına karşı korunması garanti edilir ve yaz aylarında, örneğin gölgelik altındaki salon takımlarını kurabilirsiniz. Bu tip garajların bir başka avantajı da, araba sigortasında bir tasarruf sağlayabilmenizdir, çünkü inşaat kalıcı bir koruma olarak kabul edilir. Çatı kaplamaları genellikle UV korumalı polikarbonat panellerden yapılır. Malzemelerin seçimi oldukça büyük ve carport'lar için en popüler fikirleri tanıtmak istiyoruz.

Tasarım zevkine göre dizayn edilebilir

metalden yapılmış garaj

Metal carports

Carport sistemleri görsel olarak çekici olan geniş bir tasarım yelpazesine sahiptir. Yenilikçi varyantlar, santimetre olarak tasarlanabilen bireysel bir boyuta izin verir. Geniş çelik yelpazesi yer tasarrufu sağlar, çünkü birçok otomobilin son derece sağlam ve sağlam olan sadece iki desteği vardır.

Çelik parçalar sıcak daldırma galvanizlidir ve bu nedenle koruma önemli ölçüde iyileştirilmiştir, çünkü metal garajlar sağlam çelikten yapılmıştır.

Birinde son derece yüksek stabilite ve şıklık

metal garaj
Gabion carports

Bahçe sepetlerinde tel sepetler çok sıklıkla kullanılıyor çünkü herhangi bir bahçe için son derece kararlı ve görsel olarak güzel bir çözüm olarak kabul ediliyorlar. Uzmanlara göre, Gabion'daki Carpots, arabanızı hava koşullarından korumak için mükemmel şekilde uygundur. Uzun ömürleri kesinlikle güvenlidir. Tasarım kendi zevkinize göre tasarlanabilir. Gabionların inşa edilmesi genellikle kolaydır, ancak doğru yaklaşımın nasıl çalıştığı burada bulunabilir. Gabionlardan gelen garajlar genellikle 2 park yerine sahiptir. Mükemmel bir kombinasyon, çoğu zaman teras çatı kaplamalarında kullanılan alüminyum malzemenin seçimidir. Carport'un kenarları en az iki metre yüksekliğinde olan tel sepetlerle yapılmalıdır. Bir dolgu olarak, görsel açıdan iyi görünen birçok seçenek vardır. Carport'un çatısı olarak Pleksiglas panelleri kullanabilirsiniz. Bu tip paneller çok saydamdır ve kışın iyi bir sıcaklık korunur.

Gabatları alüminyum detaylarla birleştirin

Carport gabione kiti

Alüminyum carport

Alüminyumdan yapılmış carport'lar kendinizi geliştirmek için çok kolaydır, çünkü zaman alıcı bir proje değildir. İnşaat, alüminyum direklerden ve dikkat çekici bir görünüme sahip bir çatıdan oluşmaktadır. Bu tip bir carport pek çok renk seçeneği içermez, çünkü alüminyum gri bir renk paleti olarak kabul edilir. Gabion carport'larının aksine, kişiselleştirilmiş bir görünüme sahip birçok tasarım şekli oluşturabilirsiniz. Headroom konusu, carportlarda çok tartışılan bir konudur. Bunun nedeni, carportlar için maksimum yüksekliğe sahip olan çeşitli federal devletlerin koşullarıdır. Bu nedenle, inşaat veya sipariş öncesi koşullardan iyi haberdar olmanız tavsiye edilir.

Alüminyum carports eşsiz bir görünüm sağlar

carport kiti alüminyumMetal 3d carport

Alüminyum Carport Kit

alüminyum garaj fikirleri

ahşap ile alüminyum carport    carport metal takımı

gabione dolum carport

gabione tasarım carport

gabions carport seti fikirleri

gabione ve ahşap carport

Metal carport seti  Metal garaj fikirleri

Metal ahşap kiti

Metal ahşap kiti fikirler

pleksiglas levhalar