2013 yılı için güzel çiçek tasarımları ve trendleri

Güzel çiçek tasarım ve trendleri masa lambası yeşil

2013 yılı için güzel çiçek tasarımları ve trendleri

Nisan çiçek açar ve Mayıs bunun için teşekkürler ...

Ama kim mevsimsel çiçeklerin tadını çıkarmak için önümüzdeki Mayıs'a kadar beklemek zorunda diyor? Mevcut çiçek çiçek tasarımları bol, taze renkler ve ilginç şekiller kutlarlar.

Bugün 2013 yılı için en seçkin çiçek tasarımlarını tanıtmak istiyoruz. Bu seçimler - modern soyut çiçeklerden suluboya esintili baskı motiflerine kadar - sizi mümkün olan en iyi şekilde hazırlıksız yakalayacaktır!

Güzel çiçek desenleri ve trendleri ilginç yatak
Geleneksel pastel çiçek tasarımlarını her zaman bulabilirsiniz, eğer nereye bakacağınızı biliyorsanız, ancak neden sevgili klasik desenlerin bazı modern çeşitlerini denemiyorsunuz? Prensipte daha geleneksel tasarım stilleri sunma eğiliminde olan perakendecilerde bile, bir veya iki ürün yepyeni bir tarzda bulunacaktır. Aşağıdaki resimleri incelerken, gözlerinizi nelerin çekeceğine dair bir not alın. En canlı renkleri veya en soyut yürütmeyi gösteren ipuçlarının mutlaka en etkili, göze çarpan ya da orijinal olması olmayabilir. Çiçek desenleri olan bazı dekoratif parçalar, tanımlanması zor olan dayanılmaz bir kaliteye sahip! En önemlisi, "bahar çiçekleri" nin mevsimsel bir klişe haline geldiğini düşünmeyin. Mesajımızda ispat ettiğimiz gibi, ilk bakışta bekleyeceğinizden çok daha fazlası var.

Çiçek duvar kağıtları ve perdeler

Laura Ashley'den hayati bir öneri olan Serena Natural Multi ile başlıyoruz. Stilistin web sitesinde yayınlanan ürün açıklaması olarak, bu örnekleme "çağdaş moda tatları ile stilize şık aksan ile bir çiçek tasarım" dir. Ve gerçekten öyle! Bununla birlikte en etkileyici şey, bu kalıpların Laura Ashley'in standartlarından sapma şekli ve karışıma biraz retro stil eklemesi!

Laura Ashley tarafından çiçek desenleri ile modern duvar kağıtları

Güzel çiçek tasarım ve trendleri duvar kağıdı dekorasyonu

Soyut çiçek motifleri ile bir sonraki IKEA perdelere çekilmek zor değil ... "Janette" basit adı ile bu perdeler parlak yeşil tonları ve cesur bir tasarım ile öne çıkıyor. Bilgileriniz için: Model de gridir.

Modern soyut desenli perdeler

Güzel çiçek desenleri ve trendleri perde perdeleriAşağıda, Donna Karan'ın sağ tarafında ince bir yakın çekim seçeneğine sahip bir tasarım olan Winter Flower DKNY'nin duş perdesini görüyoruz. Bu banyo ürününde mor renkte güller uçmaya hazır görünüyor. Aslında, duş perdesini çok tuhaf bir şekilde ayıran ametist tonlarıdır ve bu sayede çok yumuşak bir görünüm verir. Genel sedef etkisi bronz kaplama nedeniyle ...

Donna Karan tarafından çiçek desenleri ile mor duş perdesi

Güzel çiçek desenleri ve trendleri mor perdeler

Çiçek desenli yastıklar

Odaya çiçek tarzı bir doz enjekte etmek istiyorsanız Atmak Yastıklar mükemmel bir çözümdür. Aşağıda Z Gallerie'nin çekici bir yastık tasarımı var ve bu modelin Jacqueline denen Ikat görüntüsü hakkında çok çılgınız. Soyut şekilli çiçek kompozisyonu, mavi, nane ve krema tonlarını birleştirerek, öğünün ayrıca limon sarısı ve çelik gri tonlarında da mevcut. Konforu en üst düzeye çıkarmak için, yastık da aşağı doldurma ile donatılmış mıydı ?!

Soyut dekore yastık

Güzel çiçek tasarım ve trendleri gül soyut yastık

Çiçek desenli Siesta yastık kılıfı West Elm'in bir sonraki teklifi de şık ve geleneksel. Bunun nedeni, dekoratif parçanın görünüşte bir hayat-sıçratan sulu boyaya benzemesi ya da mercan, pembe ve mavi gibi göz alıcı renk tonlarının kullanılması gerçeğidir. Yastık kılıfı% 100 pamuktan yapılmıştır, ek parça ayrı satılır.

Suluboya minder - turkuaz masa lambası

Güzel çiçek tasarım ve trendleri masa lambası yeşil

Geleneksel bağbozumu kalıplardan bahsetmişken - hiç kimse onları şu andaki moda trendlerine daha iyi uyarlayamaz. Tasarımcının yeni çiçek minderi projesi Brasilia olarak adlandırılıyor ve doğanın şekillerinden ve renklerinden ilham alıyor. Ekstra bir bonus olarak ünlü retro makalenin el işlemesi olduğu gerçeğini ortaya çıkarıyor!

Jonathan Adler tarafından yastık üzerinde güzel çiçek

Güzel çiçek desenleri ve trendler yastık Jonathan Adler

Çiçek motifli nevresim takımı

Yatağınızı temizliyorsanız, yılın ilkbahar zamanı ile kıyaslanamaz. Neden çiçek baskı desenlerini dikkate almıyorsunuz? Ve özellikle siyah-beyaz nevresim serisi Marimekko Kevatesikko'nun Crate tarafından tasarlanan beklenmedik tasarımları gibi. & Namluyu süsle. Erja Hirvi tarafından tasarlanan bu tasarım modeli, aşırı gelişmiş bir çayır bitkisinin şekli ve yapısı üzerine yapılan çalışmalara dayanmaktadır: Ne olduğunu tahmin edin! Evet, bu doğru, bu cowslip. Ne ortaya çıktı: ferahlatıcı yeni ve modern bir yüz ile iyi eski botanik kavramı!

Siyah ve beyaz keten

Güzel çiçek desenleri ve siyah beyaz yatak trendleri

Çiçek nevresim takımı & Comforter Calista - Pottery Barn'ın tipik menziline kıyasla biraz daha basit ve stilize bir çizgi - pamuk ve keten harmanından yapılır. Tasarım, çiçek desenli bir fuların cazibesini ve mozaik resimlerin parçacık simetrisini çağrıştırıyor. Mavi ve beyaz renk paletinden daha canlı hale gelebilir, özellikle de yaza geçiş günün düzenidir?

Çiçek desenleri ile lacivert nevresim

Güzel çiçek tasarım ve trendleri mavi beyaz nevresim

Çiçekli süslü halılar

Çiçek halıları, odanın merkezi parçası olarak hizmet ederler ve odadaki genazen mobilyalarının bağlanma noktasının rolünü oynarlar. Diyelim ki burada gösterilen dekorasyon parçalarının merkeze yönelik bir türe ait olma olasılığı daha yüksektir ... Oldukça hoşgeldiniz ÅKERKULLA - IKEA'nın yeni tasarımı. Bir yandan, bu düşük tüylü halı, geleneksel bir görünümle karakterize edilirken, diğer yandan da halı tasarımcının modern ifadelere olan duyarlılığını vurgulayan cesur hatlar ve şekillerle karakterize edilir.

IKEA'dan renkli halı

Güzel çiçek desenleri ve trendleri halı renkli IKEA

CB2'nin botanik halısının temkinliğini yanık turuncu renkte görmezden gelmek neredeyse imkansızdır, özellikle de cesur tasarımı ve ateşli renkleri gerçek caziptir! Bu mücevher, Chicago Botanik Bahçeleri'ne gittikten sonra, eserine çiçek hayranlığı tanıtan sanatçı Matthew Lew tarafından tasarlandı. Sonuç gerçeküstü çiçeklerle akla gelen etkili bir görsel oyun, parlak turuncu zemin üzerine gri, kahverengi gri ve keten beyaz tonlarıyla bizi cezbedecek bir halıdır ...

Botanik desenli halı parlayan karahindiba

Güzel çiçek desenleri ve trendleri turuncu botanik halı

Bugün ışığa koyduğumuz son yazı, soyut tasarımı ve sıradışı şekliyle şaşırtan bir halıdır. Angela Adams'ın saf yünden yapılmış el örgülü bahçe halısı "Pathways" serisine aittir. Bahçede bir yürüyüşten esinlenilen parça yüzde 100 Yeni Zelanda yününden yapılmıştır. Garip muhteşem, değil mi?

Çiçek tasarımlarının bir zamanlar olduğu kadar uzak olduğu katkılarıyla göstermiş olmayı umuyoruz. Ve böyle bir ifade gerçekten ilham verici! Hiçbir şey klasik bir kavramın yeni varyantı kadar neşelendiremez. Çok soyut teklifleri seçerek, retro moda topraklarına girerek ya da ekstra kalın tasarımları tercih ederek, baharın en yeni tasarım trendlerine uyan gerçek bir çiçek kutlama düzenleyebilirsiniz!

Angela Adams tarafından soyut desenli koşucu

Güzel çiçek desenleri ve trendleri renkli yumuşak halı Angela Adam