Yaz dekorasyon fikirleri – 13 harika öneri

yaz deco fikirleri çiçek desenli yastık renkli pastel renkler

Yaz dekorasyon fikirleri - evinizde bir yaz hissi uyandır

En iyi ipuçlarımız ve püf noktaları ile renkleri ve önümüzdeki yaz saatini evinize getirin - mobilyaların yeniden düzenlenmesine, şimdi ve burada yaşayabileceğiniz yeni sezonun kokularına kadar her şey!

 1. temizlemek

Evinizi yaz için kiralık bir daire olarak düşünün ve tamamen yeni bir ışıkta göreceksiniz.

Kapıları ve pencereleri açın, perdeleri geri çekin ve karanlık, kasvetli ve telaşlı mobilyaları atın. Gereksiz küçük dekoratif elemanlar dahil ağır aksesuarları atın. Sıcak yaz aylarında onlara ihtiyaçları yok.

Yaz dekorasyon fikirleri - mobilyaların yeniden düzenlenmesinden yeni sezonun kokularına kadar

yaz dekorasyon fikirleri sofra gözlükleri taze renkli
 1. Renkli bir masa örtün

Bir sonraki akşam yemeğiniz için yeni yemek takımlarına ihtiyacınız varsa, yazlık desen ve renklerle bir şeyler satın alın. Parlak çiçek-tropikal desenleri günlük yemek ve kaselerinizde birleştirin. Güzel bir tepsiye doğaçlama bir çubuk tasarlayın ve şişeleri ve gözlükleri orada düzenleyin. Karıştırıcı ve kağıt şemsiyeler gibi komik unsurlar yeni bir görünüm yaratır.

Açık havada aile ile yemek

yaz dekor fikirleri sundurma teras yemek alanı

 1. Sundurma ön

Yaz aylarında sıcak hava, verandada dışarıda bir bahçe yemeği düzenlemek için harika bir fırsattır. Ailenizle birlikte dışarıda yemek yapmak, yazların sunabileceği her şeyi kullandığınızdan emin olacak.

Mobilyaları yaz için yeniden düzenleyin

yaz dekorasyon fikirleri çiçek desenli kırmızı kanepe 1. Yeni görünüm

Şömine diğer mevsimlerde odadaki göz alıcıdır, şimdi yazın ama daha fazla değil. Artık odanın odağı olmayan, şömineden uzakta yeni bir mobilya düzenlemesine ihtiyacınız var. Fransız pencerelerinden ve kapısından daha fazla güneş ışığına ihtiyaçları var. Ağır perdeleri, en hafif esintiyi odaya çeken gazlı perdelerle değiştirin. Yaz aylarında ihtiyacın olan şey bu!

Dışarıda yaz saatinin tadını çıkarın

yaz deco fikirler bahçe mobilyaları şemsiye şemsiye

 1. tüm yaz boyu

Yaz sadece bir sezon değil, bir akıl durumu gibidir. Odalarınızı yeniden tasarlayın, böylece yaz aylarının faydalarından yararlanabilirsiniz. Örneğin, dışarıda ekstra gölge almak için dışarıda büyük bir şemsiye koyun. Kağıt fenerleri, bahçenin yanındaki ağaçlara ve dallara asın, arkadaşlıklarınızı gece geç saatlere kadar mümkün kılın. Ya da hava fırtınalıysa, bir lamba lambasının yandığı kapalı verandada rahatça kalabilirsiniz. Yağmurda ya da parıldayarak, yazınızın tadını çıkarmanız gerekir.

Parlak renkler yeni bir görünüm yaratır.

yaz deco fikirleri çiçek deseni duvar kağıdı boyaması

 1. Eski mobilyalarınızı yenileyin

Gökyüzü mavisi ya da çimen yeşili gibi eski bir sandalye ya da sehpaya parlak sprey boyayla yeni bir yaşam alanı verin. Parlak renkler yeni bir görünüm yaratır. Mobilyaya iyi bir şekilde boyadığınızdan emin olun, böylece boya yüzeyde daha iyi durur.

Duvarı asla boş bırakmayın

yaz deco fikirleri çiçek deseni taze duvar resmi

 1. Duvardaki sanat eserleri

Renkli sanat eserleri ile karanlık duvarları aydınlatın. Uygun fiyatlı parçalar hemen hemen çevrimiçi veya bit pazarlarda bulunabilir. Büyük bir parça veya bir parça koleksiyonu, boş bir duvar için mükemmel çözümdür.

Doğal bitkiler ambiyansınıza çok çekicilik katıyor

yaz dekorasyon fikirleri doğal elementler bitki deniz duygu

 1. Doğal yaşam

Çekicilik eklemek için, büyük boyutlu bir kabukta bitki succulents. Çok az dikkat gerektirirler, ancak yaz yemek masasının mükemmel bir tamamlayıcısıdır. Doğal bitkilerin kombinasyonu, ambiyansınıza çok fazla cazibe katar.

Yatak odasında iyi bir ruh hali

yaz deco fikirleri çiçek desenli taze renkler

 1. Mutlu nevresim

Yatak çarşaflarındaki parlak baskılar hemen yatak odasında iyi bir ruh hali yaratır.

Parlak renkler mutlu görünüyor ve yazlık bir ruh hali yaratıyor

yaz dekorasyon fikirleri buket sarı sarı

 1. Bahçeden taze

Taze çekilmiş çiçekler ile evinize aydınlık yaz renkleri getirin. Sıcak renkler, doymuş turuncu, parlak sarı, canlı pembe kullanın ve diğer mevsimler için derin mor gibi zengin kırmızıları saklayabilirsiniz. Küçük parlak renkler grubu mutlu görünüyor ve yadsınamaz bir yaz havası yaratıyor.

Yaza hoş geldin

Yaz deco fikirleri masa dekorasyon sofra bahçe yemek alanı

 1. Parti başlayabilir!

Yaza, açık hava hoş geldin! Alçak masalar, zemin minderleri ve bahçe ışıkları - herkesi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz. Turkuaz, kırmızı ve beyaz gibi parlak renkler mutlu bir atmosfer yaratır ve herkes burada eğlenir.

Deniz için özlem

yaz dekorasyon fikirleri deniz okyanus koku mumlar

 1. Yaz kokuları

Yaz aylarında, evinizde de yaz kokusu almalı - bu yüzden kokuları değiştirin! Zencefilli çörek ve deniz salyangozu kış ayları için harika kokulardır, ama şimdi birçok insan deniz meltemi ve kavun için can atıyor!

Gereksiz küçük dekoratif elemanlar dahil ağır aksesuarları söndürün

yaz dekorasyon fikirleri serin içecekler ferahlık

 1. Kolay ol

Yaz havaları, uzun süre unutulmuş ev eşyalarını tekrar kullanmak için mükemmel fırsatlar sunuyor. Örneğin, bir gümüş tepsi, bir sürahi ve bir sürahi ile doldurulabilir ve bir şampanya soğutucusu bir kap olarak hizmet ederken bir yaz kokteyli üzerinde davranır.