Mum Dekorasyon – cam erimiş mum ile nasıl süslemeler yapmak için büyük DIY fikirler

Camda erimiş mumlarla mum dekorasyon: Bu DIY projesi değerlidir!

Mumlarla dekorasyon tüm yıl boyunca güzel. Bu konuda özel bir şey var: pek çok farklı şekil alabilir. Onları geleneksel şekilde kullanamıyorsanız, renkli ve güzel kokulu mumları atmayın. Neredeyse yakılmış olsalar bile, harika DIY projeleri gerçekleştirebilirsiniz. Bugün erimiş mumların ve / veya reçel ve diğer ürünlerin kavanozlarının adım adım dekorasyonunu nasıl oluşturacağınızı öğreneceksiniz. Ardından iç tasarımı başarılı bir şekilde onlarla nasıl tamamlayacağımız konusunda bizden ipuçları alacaksınız.

Mum Dekorasyon - erimiş mumlarla DIY fikirler

deco mumlar mason kavanoz zanaat fikirler

Mum dekorasyon - gözlüklü fikirler

Dekko mumlar glasgefase dekoideen fikirleri kendiniz yapın
  • Gerekli malzemeleri edinin

Bu DIY projesi için birkaç malzemeye ihtiyacınız var. Önce kullanmak istediğiniz mum miktarını belirleyin. İlk önce cam, mum balmumu ve dahası şiş ve tel (mum için uygun sayıda) gerekir.

Mumlarla süslemeyi nasıl yapacağınız konusunda olağandışı fikirler

deco mumlar düz süsleyin fikirler zanaat fikirler

Mumlarla dekorasyon - Ev dekorasyonu için renkli fikirler

deco mum balmumu kullanımı cam kavanozRenksiz balmumu alırsanız, bunu uygun yağlarla boyayabilirsiniz.

Mum balmumu eski, kullanılamaz mumlardan oluşabilir veya bu proje için biraz satın almak isteyebilirsiniz. Her lens için balmumunu seçebilir veya bazı nüansları birlikte karıştırmayı deneyebilirsiniz.

Renklerin güzel karışımı, mumu oldukça orijinal yapar

mumlar dekorasyon diy fikirler deco fikirler

Renkli mumlar kendiniz yapın

mumlar dekor kendisi renkler yapmak

Bu noktada, mumların konumlandırılması hakkında düşünmek mantıklıdır. Farklı odalar için dekoratif rollerini başarıyla yerine getirebilecek farklı tonlara ihtiyacınız olabilir.

Orijinal şişelerde kendi mumlarınızı yapın

deco mumlar diy fikirler şişeleri

  • Tel ile DIY mumlar - adım adım

Balmumu eritin!

Mumları eritmek için suyla dolu bir tencereye koyduğunuz bir cam kavanoza ihtiyacınız vardır. Bunu pişirme plakasına getirin ve suyu kaynatın. Balmumu cam kavanoza ekleyin ve iyice eriyene kadar bekleyin. Tahta kaşıkla karıştırabilirsiniz. Koku veya balmumu renkleri ekleyebilirsiniz.

Mumları gözlük için hazırla!

Bu olduğu gibi, DIY projesinin geri kalanını da hazırlayabilirsiniz. Bir tel alın ve bir şişin ortasına bağlayın. İkincisi dikey olarak cam açıklığına yerleştirin. Tel yere değmelidir.

Yan yana birkaç renk düzenleyin

mum dekorasyon mason kavanozları renkli

Yapmak istediğiniz tüm kalan mumlar için de aynısını yapın.

Balmumu cama dökün

Önce, mumlara yönelik cam kaplara çok az miktarda balmumu dökün. Soğumasını bekleyin. Soğuk olduğu zaman, gerisini boşaltabilirsiniz. Bunu bölümler halinde de yapabilirsiniz. Bu balmumu eşit bir şekilde yayacak ve tel düz duracak.

Dairenin mumlarla dekore edilmesi

mumlar dekorasyon balmumu erime kavanozlar deco

Evde mum dağıtımı için ipuçları

Bardakların balmumu ne kadar dolu olduğuna bağlı olarak, bu mumlar normalden biraz daha güvenli olabilir çünkü alev diğer nesnelerle temastan korunur. Yani bunların dağıtımında çok fazla özgürlüğün var.

Ev dekorasyonu için mum ve çiçek kullanın

mumlar dekorasyon zanaat fikirler deco fikirler

Kitaplıklar ve diğer açık raflar ile iyi giderler. Her oda için uygun bir koku seçmeniz çok önemlidir. Bazıları canlandırıcı ve diğerleri var - sakinleştirici bir etkisi.

Elbette bu mumların dekoratif bir etkisi vardır ve dekorun geri kalanının rengine uymak zorundadırlar: Bunlar, garnitür vurguları olarak dikkat çekmeli veya arka plan rengiyle uyumlu olmalıdır.

 Atmosfere romantizmin dokunuşunu getiren özgün dekorasyon

mumlar ile dekorasyon diy dekorasyon mumlar mumlar