Modern duşun eğilimleri

Modern duşun eğilimleri

Özellikle soğuk kış günlerinde herkes hoş bir sıcak küvete bayılır. Bir küvet, işyerinde stresli ve zor bir günün ardından dinlenmek için mükemmeldir. Bununla birlikte, daha az sayıda ve daha az sayıda daire küvet ile donatılmıştır. Özellikle genç nesiller hücrelere ve açık duşlara duş verme eğilimindedir. Bir küvetin kendisi sadece bir bonus olarak kabul edilir, ancak uzun süredir bir zorunluluktur. Fakat bu eğilim nereden geliyor ve duşu olan yeni bir modern banyo nasıl tasarlandı?

modern duş banyo mobilyaları fikirler

Kat seviyesinde duş
Yer seviyesinde duş kabinine doğru olan eğilim şu anda tüm ev banyolarında güçlü bir etki yaratıyor. Bir duş tablasında burada tamamen ihmal edilebilir. Bir duşakabin, özellikle modern olarak kabul edilir ve aynı zamanda ek maliyetlerle ilişkili olmamasına rağmen, lüks bir dokunuşa sahiptir.

En cömertçe boyutlandırılmış, kat seviyesinde duş kabinleri büyük cam duvarlarla kaplanmıştır. Bu banyoyu daha da büyütüyor. Bu modern duşakabinler Baddepot’ta bulunabilir. Bath Depot çeşitli standart duş kabinleri sunmaktadır. Ama ayrıca bireysel olarak uyarlanmış duş kabinleri yapılabilir. Tavsiyeye ihtiyacınız varsa, tesis içi duşakabin danışmanı ile iletişime geçebilirsiniz.
Bu arada, genellikle duş kabininin ortasında bulunan su akışından rahatsız olursanız, yeni modern duşunuzda bir duvar tahliyesi ile kek üzerine krema koyabilirsiniz. Bir duvar tahliyesi durumunda, su duvarda basitçe “kaybolur” ve buradan kanalizasyon sistemine beslenir.

modern duş banyo fikirleri küçük banyo
Duş başlığı değişimi
Yakın zamana kadar, duş başlığı az çok bir metadu, bir amaç için bir araçtı. Fakat bu aynı zamanda modern banyolarda ve duş kabinlerinde de tamamen değişir. Geleneksel bir duş başlığı kolayca değiştirilemese de, birçok çekici tasarım ve alternatif mevcuttur. Daha fazla ve daha fazla yerli banyo, son derece konforlu ve lüks yağmur duşları ile donatılmıştır. Bu duş başlığı, sıcak bir yağmur duşunun hoş hissini taklit etmek ve böylece unutulmaz bir duş deneyimi sağlamak için tasarlanmıştır. Yağmur duşu başlığı geleneksel duşa göre uyarlanabilir veya doğrudan duş kabininin tavanına bağlanabilir.

modern duşlar yağmur duşu banyo fikirleri

Duş kat
Çıplak ayaklı duş kullanıldığından, ayağın tabanıyla emilen his de önemli bir rol oynar. Soğuk, pürüzsüz akışlar herkes tarafından iyi bilinmektedir. Ancak bir duş kabininin dibi bile mutlaka sıkıcı olmak zorunda değildir. Yine çeşitli malzeme ve yüzeylerle deney yapabilirsiniz. Kaba bir doğal taş ya da bir çakıl taşı yatağına ne dersiniz? Bu da örneğin bambu ile ekilebilir. Yağmur duşu ile birlikte bu, yağmur ormanlarında olduğu gibi unutulmaz bir duş deneyimi sağlar.

modern duş banyo tarzı duşakabin küvetmodern duş banyo bitki banyo paspas