Banyo à la Shabby Chic

Düşündüğünüzden kalça, bireysel ve çok daha zarif: Shabby Chic, moda tesislerinin ayrılmaz bir parçası haline geldi. Stil antika hatıraları, yeni keşfedilen bit pazarı buluntularını ve pek çok ev yapımı dekorasyona sahip. Hoşunuza giden ve anlam ifade eden her şeye izin verilir. Stil için bir hikaye anlatılır: Geçmişten gelen hazinelerle zaman içinde şık bir yolculuk. Tüm değerli detaylar ve kalp parçaları yeniden yorumlanarak banyoya özel bir yer kazandırıyor.

Renk seçimi: nazik ve pastel

Rosé, gök mavisi, yumuşak soluk sarı ve yumuşak turkuaz - bunlar sevimli görünüm için doğru renkler. Bir duvar veya zemin tasarımı olarak, renkler kendi haline gelir. Daha fazla kısıtlama, yumuşak nüanslarla mükemmel uyum sağlayan krem ​​renkli fayanslara izin verir. Bir ışık perdesi, stilin nazik tarafını vurgular; çiçekli duş perdesi romantik bir his ve doğru atmosfer için moda pastel, resim çerçeveleri, saksılar ve vazolar gibi aksesuarlar yayılır. Sıhhi nesneleri seçerken, renk trendlerini de yakalayabilirsiniz: Işığın içinde bir lavabo Whispher Rosa, kadınsı bir yetenek çizer. Daha rustik Shabby Chic'u tercih edenler için, turkuaz renkli ahşap bir görünümde bir klozet kapağı şık bir açıklama yapar. Bu ve diğer büyüleyici Shabby Chic fikirleri www.calmwaters.de adresinden satın alınabilir.

Banyo shabby chic pembe metal sandalye pençe-ayak küvet

Büyüleyici kontrast programı

Sevimli renk seçimine ek olarak, malzemelerin renkli karışımı "perişan" görünümüne aittir. Eski tasarımların ve yeni favori parçaların karışımı büyüleyici bir çekicilik yaratıyor. Kural yok, birleştirilecek birleşik bir kavram yok. İstediğiniz gibi birleştirebilirsiniz - ve bize inanın: Sonunda, banyo muhteşem görünecek! Shabby Chic'a uygun: metalden yapılmış bir raf, artı gösterişli bir ayna ve muhteşem bir avize; nostaljik musluklar, çiçeklerle süslü kabarık bir halı, çok sayıda ahşap ve kontrast olarak yepyeni, bağımsız bir banyo.

Göz alıcı: Upcycling lavabo

Tavan arasında antika bir şifoniyer var mı? Harika, daha sonra yeni tezgah lavabosu için bir taban dolabı yaratın! Alternatif olarak, bit pazarına bir göz atın, belki de banyonuz için masif ahşaptan yapılmış bir antika dolabı bulacaksınız. Su ve nemden korumak için ahşabı sert balmumu yağıyla ıslatın. Tahliye hortumlarının yanı sıra tahliye hortumlarını üst ahşap yüzeyine dikkatlice açınız. Kesme kenarlarını sıhhi silikon ile kapatın, lavabonun alt tarafını yapıştırıcıyla kaplayın, üzerine koyun ve yeni yıkama alanınız hazır. Kesinlikle bir kerelik ve kesinlikle perişan şık.

Banyo shabby chic yaşam tarzı örgülü sepet ahşap masa vanity ünitesi

Eski ve yeni detaylar

Sevgiyle bezenmiş süslemeleri ve eğlenceli aksesuarları banyoyu taçlandırır. Narin pembe mumlar, kozmetikler ve daha fazlası için hasır sepetler, renkli cam bardak ve antika parfüm flakonları perişan şıklığı yaratır. Bit pazarından, bodrumdan kazılmış ya da yeni alınıp alınmadığı - stil, renkli bir kombinasyondan yaşar. Buna ek olarak, banyoda çok ev yapımı yapabilirsiniz. Tığ işi danteller tezgahın üst kısmına bakmakta, ruffle ve nakışlarla özel olarak tasarlanmış bir duş perdesi, romantizm ve kişiliğe tanıklık etmekte ve kişisel bir notla tahta bir işaret, banyonun büyüleyici karakterini vermektedir. Ancak dikkat: Çok fazla süslemeyle, banyo hızlı bir şekilde aşırı yüklenebilir. İyi hissetmek için bir banyo oluşturmak için sadece dikkatle vurgulanan tüm detaylara odaklanın.

banyo shabby chic bak hasır sepetleri retro bavul vanity

Banyo shabby chic banyo dekor beyaz pembe aksan duşakabin

banyo shabby chic bakmak eski dresser küvet müstakil şamdan