Çirkin bir atmosfer için banyo tasarım fikirleri

Banyo tasarımı Fikirler Banyo aksesuarları Banyo odası aksesuarları Rüya banyoları

Kiremitli çöl yerine oturma odası atmosferi

 

Soğuk ıslak hücrenin itibarı, modern banyonun bugün bitmek üzeredir. Mum kokusu ve sönük ışık, oturma odasında olduğu gibi iyi bir iklim sağlar. İhtiyacınız olan sadece birkaç iyi fikir ve eşleşen aksesuarlar.

Steril çıktı

Banyo, bugün apartmanda bir oda gibi ve artık sadece işlevsel bir yer değil.

Sessiz köyde rahat, sıcak ve her şeyden önce şık olmak istiyoruz. Birçok fayans dekoru ve eski aksesuarların çoğu zaman çok fazla cazibeye sahip olmadığından, küçük püf noktaları ile yardımcı olur ve sade bir atmosfer yaratırız. Renkler, aksesuarlar ve ışık bu konuda önemli bir rol oynar ve serin odaya yaşam ve stil yeteneğini kazandırır.

Banyo tasarım fikirleri banyo aksesuarları rüya banyoları sade atmosfer
Yani banyoda güzel ve rahat

Çok fazla alan genellikle tuvalete kısa sürede tedarik edilir. Ve küçük odayı tamamen deco öğelerle ve çok fazla çanlar ve ıslıklarla teslim etmek istemediğimizden, aşağıdaki iç tasarım fikirlerini dikkatlice kullanmalısınız:

  • Kişiselleştirin.
  • Ahşap parçaları kullanın.
  • Pastel renkler kullanın.
  • Yüksek kaliteli banyo halıları tasarlayın.

Banyo tasarımı Fikirler Banyo aksesuarları Banyo aksesuarları Banyo paspas

Listelenen tüm ipuçlarıyla, öncelikle yüksek kaliteli banyo aksesuarlarına güvenmelisiniz. Örneğin, Joop’un bir tasarımcı halısı, IKEA tarafından banyo paspasından daha değerli görünüyor. Bu aynı zamanda duş perdeleri ve aynalar için de geçerlidir. Buraya biraz daha fazla para yatırın. Resimler, mumlar veya tatil hediyeleri tuvalete kişisel bir dokunuş getirir. Pastel tonlarındaki perdeler veya aksesuarlar, özellikle dinlendirici ve sade bir görünüme sahiptir ve beyaz fayanslı banyolarda harikadır. Ahşaptan yapılmış banyo aksesuarları ile daha da rahat hale geliyor. Versandhandel Emotion-24, banyolar için harika tasarım fikirleri sunar ve çeşitli ahşap banyo mobilyalarına sahiptir. Bu yeterli değilse, zemini veya küveti ahşapla kaplayabilirsiniz – iyi iklim garantili!

Banyo tasarım fikirleri banyo aksesuarları modrne banyoları ayaklı banyoBanyo tasarımı Fikirler Banyo aksesuarları Banyo aksesuarları Banyo odası mobilyaları

Doğru ışık

Ev ve iç sektörde ışık giderek önem kazanmaktadır. LED lambalar yükseliyor ve lamba tasarımı daha çeşitli hale geliyor. Bu banyoya tekrar yansır. Bu arada, sadece kendi odalarının aydınlatılmasına önem veren hafif mimarlar bile var. Birkaç hile ile tuvalette de yapabilirsiniz ama kendiniz de küçük bir lamba yerine z. B. lavabonun üzerinde, banyoda farklı ışık kaynakları hakkında düşünmelisiniz. Yeterli alan varsa, birkaç rahat lamba harikadır çünkü bir atmosfer yaratır ve farklı ışık yayarlar. Dim veya renk değiştirebilen ışık kaynakları bugün yüksek talep görmektedir. Genel olarak: ılık ışık rahatlama sağlar, soğuk enerji uyandırır.

Banyo tasarımı Fikirler Banyo aksesuarları Banyo aksesuarları Duvar boyası Mavi