Herrnhuter Stern’i Kendiniz Yapın: Uzun bir geleneğe sahip Noel beklentisi

Herrnhut yıldızı, Noel'in sembolüdür. O duruyor Bethlehem yıldızı, bilge adamları yeni doğan İsa ile beşiğe götürdü. Ve 110 puanla en büyük Moravyalı Yıldızın, Herrnhut, Saksonya'daki Moravya Kilisesi'nin kilisesinde asılı olduğunu biliyor muydunuz? Özgür Kilisenin misyoner faaliyetleriyle, Herrnhut yıldızı tüm dünyada zamanla yayıldı. Ve böylece bugün onu Kudüs'e satıyorsun.

Bir Herrnhut yıldızı nasıl yaparsın? Bu zamanın rehberliği pek değişmedi. Sıradan bir yıldız, metal klipslerle bir araya getirilen 25 puana sahiptir. Temel olarak, Herrnhut'un bir yıldızının derlenmesi oldukça basit ve hatta çok tecrübesiz hobiler için bile hiç sorun değil. Çünkü her bir parça, Herrnhuter Stern'den gerekli ek malzemelerle birlikte prefabriktir ve bir zanaat kitinde müşteriye sunulmaktadır.

Kendinizi muhteşem bir Herrnhut yıldızı yapın

herrnhuter yıldız kendini tinker noel dekorasyon diy fikirler

Herrnhuter Stern'i kendiniz yapmak çok kolay

Gerçek bir Moravyalı şapka, evinize ya da Noel pazarında sizi bekleyen detaylı talimatlar ile patentli ve paketlenmiştir. Satın alma işleminden sonra herkes kendi yıldızları Herrnhut'u ya da sadece aile ile birlikte yapmalı. Yani, baştan sona el yapımı bir Herrnhutian yıldızı denir!

Böyle bir yıldızı ilk kez bir araya getirdiğinizde ortalama 40 dakikaya ihtiyacınız var. İnşaat kılavuzunu barış içinde okuyun ve adım adım, yavaşça - sevgi ve sabırla izleyin. Yıldızlar genellikle kağıttan veya plastikten yapılır ve montaj braketleriyle üretilir. Kendi zevkinize ve kişisel ihtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı boyut ve renkleri seçebilirsiniz.

Beyaz ve kırmızı bir klasik Herrnhut yıldızı

Orijinal renkler herrnhuter yıldız kendini tinker
Moravya'nın orijinal renkleri esas olarak beyaz ve kırmızı renktedir: İsa'nın masumiyeti için Beyaz ve haç üzerindeki dökülmüş kanı için kırmızıdır. Güzel yıldız, orada çok sık olan sarı veya kırmızı renkte çoğu kez görmek yalnızca monokromla. Bu kadar erken Advent 1 gibi pencere ve revaklar üzerinde çok güzel parlar. Sadece cennet!

İşte iç mekanlar için bir Herrnhut kağıt yıldızı için basit bir rehber:

Parlayan Herrnhut yıldızı güvenlik ve huzur, tefekkür ve Noel beklentisi verir. Ama sadece bu yıldız Advent mevsiminde evleri, bahçeleri, kiliseleri ve sokakları güzelleştirir. muhteşem Fröbel, Hartensteiner-, Bascetta yıldız ve ilham Moravya bir sürü zaten Advent sezonunda zevk ve bize eşsiz bir festival atmosferi ve dalgın anları verir.

Parlak poinsettias bolca

noel pazarı herrnhuter yıldızı kendini yakan talimatları

Herrnhut yıldızları da muhteşem peri ışıkları olarak mevcuttur

herrnhuter yıldızı kendini bir ışık ipi gibi tamir ederKendiniz, hatta bir ya da iki ya da üç bile bir Yıldız yaparak, kendi dört duvarınıza daha Noel öncesi büyüsü ve tefekkürü tanıtın.

Ailenize unutulmaz anlar yaşatın ve birlikte kutlayın!

Noel ağacını büyük bir Moravyalı yıldızla tamamlayın!

noel ağacı dekorasyon herrnhuter yıldız tinker kendiniz

Kendi kişisel Herrnhuter Stern'ini bulun

herrnhuter yıldız tinker orijinal noel pazarı satın

Bir peri ışıkları olarak kırmızı ve beyaz geleneksel yıldız

herrnhuter yıldız tinker yılbaşı ağacı süsleri kırmızı beyaz

Noel pazarında muhteşem Sternstunden

herrnhuter stern kendisi tinker weihnachtsdeko fikirler

Küçük Herrnhuter yıldızları bir Noel masa dekorasyonu olarak bile uygundur

herrnhuter yıldız dekorasyon noel çelenk kendiniz

Poinsettias arasında klasik

Herrnhuter yıldızı kendini tamir ediyor

Ürünlerin basit yapım şekli

plastik herrnhuter yıldızı kendini hazırlama talimatları

Yani hiçbir şey atmosferik Noel dekorasyonunuzun önünde durmuyor  

Parlayan herrnhuter yıldız kendini led lambalar ile tinker

Sarı ve kırmızı güzel Bascetta yıldız

modern usta yıldız kendisi kağıt yapımı

Ve hatta daha fazla Noel yıldızı Herrnhut yıldızı esinlenerek kağıttan yapılmış

2d herrnhuter yıldızı kendini tinker pembe mavi sarı mavi sarı herrnhuter yıldız kendini tinker mavi kağıt herrnhuter yıldız kendini tinker herrnhuter yıldızı kendi 3d Noel yıldızı origami yapmak Herrnhuter stern kendisi renkli kağıttan kağıt yapma herrnhuter yıldızı kartondan renkli kendi yapmak herrnhuter yıldızı kendi üç boyutlu kağıdınızı yaratın Herrnhuter stern kendisi kağıt ilham kaynağı herrnhuter yıldız kendini tinkering kağıttan ilham herrnhuter yıldızı kendini tinker kağıt yıldızı Herrnhuter yıldız kendisi pembe kağıt yapmak herrnhuter kıç kendini tinker poinsettia modern mor kağıt ana yıldız zanaat kendiniz  papier herrnhuter yıldız tinker renkli papier origami poinsettia herrnhuter yıldızı kendine işçiliği kağıt noel yıldızı mavi herrnhuter yıldız kendini tinker pastel renkli herrnhuter yıldızı kendi fikirlerinizi yaratın pin mor herrnhuter yıldızı kendi yapmak kırmızı siyah kağıt yıldız herrnhuter yıldız tinker kendiniz Noel yıldızı mavi herrnhuter yıldızı kendi yapmak