Çocuk odasında komik orman dekorasyonu – 15 güzel örnek

renkli orman dekorasyon odası

 

 Ve dekoru fark etmek zor olmayacak. Orman hayvanları ve bitkileri renkli ve gösterişli renklere sahip ve çok mutlu ve maceracı görünüyorlar. Odayı palmiye ağaçları, asma ya da maymunlar, kaplanlar, zürafalar, filler ve timsahlar gibi çeşitli dekoratif unsurlarla donatın.

Ayrıca sandalyeler ve masalara orman desenleri ile çıkartmalar koyabilirsiniz. Bebek karyolasının da çok fazla ilgiyi hak ettiğini unutmamalısınız. Başlığı parlak renkli boyayla boyayın, orman motifleri ile dekore edilmiş nevresimler, örtüler ve yatak örtüleri getirin. Kreşte çok çekici bir orman dekorasyonu da orman hayvanı şekillerindeki küçük yastıklardır - odanın içine bir sürü neşe ve ıslık getireceklerdir.

Bu ekipman çok orijinal ve iyi bir ruh hali ve çocukların yaratıcı ruh halini uyandıracak. Bizim harika örneklere bir göz atın ve orman dünyasının renkli fantezilerini yaşayın.

 Duvar süsleme ve sallanan sandalye ile çocuk odasında sevimli orman dekorasyon

duvar dekorasyonu kreş orman  Ahşap merdiven, fern ve çim halısı ile kreşte abartılı orman dekorasyonu

çekici deco kreş ahşap unsurlar  Bambu duvar dekorasyonu, bambu merdiven ve peluş bebek odasırenkli deco bebek odası orman hayvanlarıAfrika'nın ruhu içinde bebek odasında zarif süslemedeco bebek odası sarı kahverengi Yatağın üzerinde bir ağaç evi ile komik dekorasyonorman deco ağaç ev yatakZürafa ve filler ile zarif duvar dekorasyonu Çocuk odası Afrika tarzı ormanda dekorasyonKreş güzel orman dekorasyon - maymunlar ile dekore açık mavi duvarlarKreş bej inşaat orman dekorasyonOyun ve sallanan at için ahşap bir ev güzel çocuk odasıKreş ahşap iç ormanda dekorasyonGüzel aydınlatma ve pelüş oyuncak dekorasyonuna sahip çekici çocuk odasıÇocuk odasında peluş oyuncaklar orman dekorasyon Parlak pastel renklerde bebek odasında hassas dekorasyonkreş pembe kahverengi orman dekorasyonOrman motifleri ile kreş Playful ekipmankreş orman dekorasyonda şakacı komik Ormandan esinlenen çekici duvar dekorasyonukreş dekor orman sarı yeşil Duvar dekorasyonu ve renkli masa ile komik oyun alanıkinderzimmer wanddeko hayvanlar tatlı Kreş muhteşem orman tasarımıkomik süsleme kreş orman

Katja ile metin