Erkekler için serin moda genç odası – modern dekor

Erkek mavi yatak için serin moda genç oda

Erkekler için serin moda genç odası - modern dekor

Küçüklüğün artık küçük değil ve biliyorsun ki yaşla birlikte gençler farklı ihtiyaçlara sahipler. Öğrenmek için bolca alanı olan şık bir odayı hayal ediyorlar. Arkadaşlarını utanç duyguları olmadan davet edebileceğiniz bir yer.

Video oyunları için ya da rahatsız edilmeden gitar çalmak için bir yer. Bu bir gerçek - Çocuğunuzun odasının tam bir değişime ihtiyacı var ve aralarından seçim yapabileceğiniz fikirlere ihtiyacınız var.

Oğlunuzun odası için gri, tek renkli renkler ve ekose yataklar

genç odası erkek siyah ekose yatak tasarım fikri
  Genç odada sıkı çizgiler ve koyu renklerErkekler siyah beyaz gri renkler için serin moda genç odası

Size o şeylerin sizin için çok iyi çalışacağından emin olabiliriz. İşte genç çocuğunuz için muhteşem bir yatak odası oluşturmanıza yardımcı olabilecek 9 ilham verici tasarımların bir listesi.

Bir spor meraklısı tasarımı, ancak siyah beyaz ve budaklı çatlaklardaki bu fantezi duvar resmi, bu mavi yatak odasının tüm modern ve zarif hissine katkıda bulunur.

Oynak, kentsel oda dekoru - turuncu deco motifleri

serin moda genç oda tasarımı çocuk turuncu sandalye yastıkTüm odaya hayat veren renk vurguları ile rahat ve sıcak

Boys tasarım boys masa lambası için serin moda genç odası

Ben beyaz mobilya (çarpıcı yatak ve büyük masa, söylemek zorunda) ile bu çarpıcı yatak odası karakterize ediyorum.

Rafine, minimalist oda tasarımı

serin moda genç odası tasarım çocuk mavi beyaz dolap

Şık bir açıklama yapmaya mı çalışıyorsunuz? Bir genç için kırmızı ve beyaz, bundan daha zarif görünmezler. Rüya çocuğu için iyi bir fikir gibi geliyor. Bu klasik, modern ve komik, isteyebileceğiniz her şey!

Video oyunları esinlenerek kreş tasarım

Serin moda genç odası erkek oyunu için ilham

Minimalist bir çocuğun odasını alır. Masanın arkasındaki masayı sakla ve dolap gibi görünmesini sağla - harika bir fikir. Bir duvar TV ve onunla büyük bir yatak ekleyin. Voila, her şey var!

Beyzbolu seven bir gencin varsa, bu muhteşem oyunu gündelik hayatınıza taşımak harika bir fikir. o bir Yankee Fan ise fazla, tüm yönleriyle yukarıdan tasarım kopyalayabilirsiniz - sadece sizin için tüm duvarını yapacak yetenekli bir ressam, bulmak emin olun. Oh, ve yatakların altındaki neon ışıkları unutma. Bütün yatak odasını nefes kesici olmaktan daha az bir şey yapmıyorlar.

Harika, etkileyici Teeanger odası

serin moda genç odası tasarım çocuk çizgili yatak örtüsü

Bir arkadaşımız var, ha? Modern yatak odası kesinlikle bir stil ifadesi yapmak isteyen akılda kalan bir genç için. Ben modern yatak ve serin yorgan ile heyecanlı olduğunu düşünüyorum, ama benim için gerçekten heyecan verici ne yatak ve komodinin arkasında çarpıcı duvar sanatıdır.

Büyük çatı katında bir merdiven var

Boys için şık trendy genç odası ahşap mobilya merdiven loft yatak

Çocuğunuzun yatak odası için küçük bir çatı katı ve oyun alanına ulaşmak için bir merdiven var mı? Eğleniyor musun? Bu, genç olduğumuzdan beri herkesin hayali. Açık kahverengi duvarları ve beyaz ve yeşil nevresimlerden hoşlanacaksınız.

Tekerleğin üzerinde ahşap palet yapılmış yatak çerçevesi

serin moda genç odası tasarım erkek ahşap döşeme beyaz boyalı

Eğer genç oğlan daha bağımsız olmak istiyorsa, senin için bir fikrimiz var. Tavan arasını dönüştürmeye ve onun için özel bir oda oluşturmaya ne dersin? Yeterince büyük olmalı, değil mi?

Endüstriyel çocuğun oda tasarımı - gri ve turuncu renkler kombine

Çocuklar turuncu dekorasyon için serin moda genç odası

Bu bir bekarın döşemesine benziyor olsa da, bu gerçekten bir çatı katı dairesinde bir gencin yatak odası. Küçük ama aynı zamanda sıcak, eksik olan tüm metalik gri ve turuncu tasarım temasını dengeleyemez ev ödevi için bir masa. Ama mecbur kaldığımda onunla yaşayabileceğimi düşünüyorum.

Pop art tarzında dekore edilmiş erkek yatak odası

genç odası erkek siyah duvar ahşap raflar yeşil popartİki erkek için ranza genç odası erkek masif ahşap yüksek yatak merdiven mavi yatak