Kitap depolama için yaratıcı fikirler – ev kütüphanesi tasarımı

Yaratıcı kitaplar depolama fikri raflar tarzı tasarım orijinal

Kitap depolama için yaratıcı fikirler

Kitap deposunda sorun mu var? En sevdiğiniz kitapları küçük bir evde en azından barındırmanın bazı yaratıcı yolları vardır. Kitaplar genellikle mobilya gibi mobilya parçaları gibi yığınlarda kullanılır. bir yan masa veya başucu masası. Uygun, ancak kitaplarınızı dikkatli bir şekilde görüntülemek ve kaydetmek istiyorsanız, galerideki yaratıcı kitap raflarına, standlara ve diğer tasarım çözümlerine göz atın.

Minimalist beyaz duvar rafları

yaratıcı kitaplar depolama fikri tasarımı minimalist asılı
Kitapları duvara asmak için olağanüstü bir yol

yaratıcı kitap depolama fikri asmak tasarım kütüphanesi

Şair Jakob Jørgensen tarafından hazırlanan kitap askısı, yaratıcı kitap muhafazasının güzel bir örneğidir. Kitapları asabileceğiniz tahta askıları olan bir panelden oluşur.

Ayrıca kitap rafı yapmayı da deneyebilirsiniz. İç ve tarzınıza uygun benzersiz bir tasarım oluşturmak için dallar ve borular gibi malzemeler kullanılabilir.

Duvardaki çekici ahşap kitap rafı

yaratıcı kitap depolama fikri asmak tasarım raflarıBazı mimari unsurlarla iyi bir kitap koleksiyonu düzenleyebilirsiniz. Merdivenleri, tavanın altındaki yeri ve duvarları düşünün. Örneğin, raflar gibi bazı ek öğeler gerekebilir.

Son olarak, ekstra depolama alanı veya depolama dostu bir tasarıma sahip koltuklar, masalar ve başucu masaları gibi kitap dostu mobilyalara bakın.

    Koridorda merdivenlerin altında duvar ve depolama alanında klasik resim çerçeveleriyaratıcı kitap depolama fikri asılı çerçeve koridor merdiven

Ev kütüphanesi - kitap okumak çeşitli

Yaratıcı kitaplar depolama fikri asılı çerçeve duvar rafları siyah

Duvara beyaz boyalı dalları - garip ve aynı zamanda yararlı

yaratıcı kitaplar depolama fikir asılı dalları beyaz boyalı

Kitaplara iliştirilmiş orijinal ahşap askı  Duvara asılı yaratıcı kitap depolama fikriRahat, keyifli okuma alanı    yaratıcı kitaplar depolama fikir tezgah okuma köşesi

Kitapları metalik bir kuş evinde saklayın

ekli yaratıcı kitaplar depolama fikir kuş yuvası metal duvar

Tavan arası oda - tavanın üstündeki kitapları düzeltin

yaratıcı kitap depolama fikri asmak raflar