Farklı tasarımcılar tarafından 20 derece yaratıcı serin kahve masaları

son derece yaratıcı, serin kahve masaları gerçeğe yakın

Farklı tasarımcılar tarafından 20 derece yaratıcı serin kahve masaları

Uzun zaman önce, sehpa artık sıradan bir mobilya parçası değil. Ve bizim yazımıza bakarak kendinizi ikna edebilirsiniz. Bunlar tasarımcı Svilen Gamolov'un tasarımları. Bu sehpa sergisinin ne kadar gerçekçi göründüğüne şaşıracaksınız.

Bir araştırma yaptık ve satın alabileceğiniz birçok yaratıcı ve zarif kahve masasının bulunduğunu keşfettik. Göstermek istediğimiz bu mobilya koleksiyonuyla farklı boyut ve şekillerde sanat eserleri oluşturulabilir. Zaman kaybetmeyi bırakın ve resim galerisine bir göz atın. Belki de bu tasarımlar size ilham verebilir ve kız arkadaşınızdan ilginç, benzersiz bir hediye seçmenize veya sadece evinize eklemenize yardımcı olabilir.

Spiral masa üstü - sehpa tasarımı

son derece yaratıcı serin sehpalar akrilik cam tasarım
Baxton Stüdyo Barbara Wenge - ayarlanabilir sehpa

son derece yaratıcı serin sehpalar masa başında ahşap geçerlidir

Bu sıra dışı sehpa, klasik sadeliği ince işçilikle birleştirir. En üstteki iki masa üstü çevrilebilir ve böylece birlikte birkaç farklı konfigürasyon elde edersiniz. Üst masa üstü, etrafta 360 derece serbestçe dönebilir. Çeşitli şekil konfigürasyonları bu tabloyu çeşitli durumlar için çok yönlü ve kullanışlı hale getirmektedir.

Ida boyama alanları sehpa

son derece yaratıcı serin kahve masaları siyah meşe idaRenkli cam yüzeyler ve depolama alanı

son derece yaratıcı, serin sehpalar boyama alanları

Bu modern, orijinal yan masa hafif renkli cam yüzeylere ve depolama alanına sahiptir.

Çevirmeli yüzeye sahip Howard Miller cam masa

Son derece yaratıcı serin kahve masaları arama yüzeyi

Bu zarif sehpa, çok sanatsal ve pratik bir özellik olan işlevsel, antika bir kadran ile donatılmıştır.

Dekon 2 sehpa

son derece yaratıcı, serin kahve masaları akryl dekon 2

Dekon 2 cam sehpa, işbirliğinin bir sonucudur. tanınmış endüstriyel tasarımcı Karim Rashid ve Tonelly İtalya tarafından. Tonelli en iyi cam mobilyalarda uzmanlaşmıştır ve ünlü tasarımcılarla çalışır.

Elipse sehpa

son derece yaratıcı serin sehpalar akrilik rafa garcia İspanyolca

Tasarımcı Rafa Garcia, İspanyol mobilya tasarım stüdyosu Sancal ile birlikte çalışıyor ve aynı zamanda bu zarif mobilya parçasının da yazarı. Elips sehpası iki bölümden oluşur ve üst kısım havada yüzdüğü izlenimini verir. Tabii ki, bu sadece bir yanılsama. Plaka ve taban çelikle bir arada tutulur.

Küre masa

son derece yaratıcı serin sehpalar akrilik küre çelik top

Büyük çelik top masa üstü destekler

son derece yaratıcı, serin sehpalar akrilik levha çelik topu
Bu güzel dünya cam sehpa, nefes kesen yapısı (parlak çelik bilye) sayesinde yaşam alanınızı çekici ve çarpıcı kılıyor.

KAT sehpa

son derece yaratıcı, serin kahve masaları akrilik KAT cam

Tasarımcılar kesinlikle eşsiz bir kahve masası yarattılar. Üç farklı camdan yapılmış üç cam levha - füme cam, buzlu ve şeffaf cam - birbirini geçiyor gibi görünüyor. Ama bu tam bir optik yanılsama.

Spiral yan masa

Son derece yaratıcı serin kahve masaları spiral siyah yüzey

Piyasada birçok yaratıcı kahve masası var, ama bu gerçekten olağanüstü. Onun güzel cam sarmal katı bir şeydir. Beğendin mi

Ekleme kahve masası

Son derece yaratıcı serin sehpa tasarımları

Endişelenme - masa bozuk değil. Böyle 'kırık' dış cephenin fonksiyonel bir yönü vardır, V şeklindeki tabanı, dergileri tutmak için mükemmeldir.

Ateş Kahve

son derece yaratıcı, serin sehpa yangın kahve tasarımı

Bu yan masa İsrail tasarımcı Arik Levy tarafından tasarlanmıştır. Fire Coffee, rozetlere benzeyen çelik çubuklardan oluşan geniş bir alt modeldir. Bir cam yüzey, eşsiz bir sehpaya dönüştüren rozetin üzerinde yer alır.

Kızak masa

kızak güzel yaratıcı serin sehpalar

son derece yaratıcı serin sehpalar akrilik kızak çocukluk

Bu olgusal ve aynı zamanda yaratıcı bir tablo oluşturmak için tasarımcı Kino Guerin, çocukluğunun yeni görüntüsünden bir masa simgesi verdi.

  Gloria sehpa - düşük ve dalgalı son derece yaratıcı, serin sehpalar akrilik cam  Havana sehpaharika yaratıcı serin sehpalar akrilik havana     Venüs sehpa akrilik - tekerleklison derece yaratıcı serin kahve masaları akrilik venüs rulo

Theta sehpason derece yaratıcı serin sehpalar akrilik venüs thetaKrom sehpason derece yaratıcı, serin sehpalar kromatik plakalarSerena Oval yan sehpa son derece yaratıcı serin sehpalar plastik oval beyaz serena  Kırmızı sehpa - şık ve çekici krom son derece yaratıcı, serin sehpa kırmızı renk

Kompakt, pratik ve ilginç

son derece yaratıcı serin kahve masaları kırmızı cam yuvarlak

Yuvarlak yan masa

son derece yaratıcı serin kahve masaları etrafında

Parlak renklerde dairesel, dekoratif masa

dairesel yaratıcı serin kahve masaları yuvarlak gri beyaz  İstikbal Stella Camlı Üst SehpaCam yüzey yaratıcı serin sehpalar masa üstü cam