Çocuklarınızın oyuncakları için basit depolama fikirleri

basit depolama fikirleri keten kutuları ve rattan kova

Çocuklarınızın oyuncakları için basit depolama fikirleri

Coşku ve yenilikçi yollarıyla, çocuklar hayatımıza neşe katıyor ve bazen bizi güldürüyorlar. Ancak, özellikle oyuncak söz konusu olduğunda, evlerimizde de biraz kaosa neden olabilirler. Küçüklerimizi sevdiğimiz kadarıyla, güzel tasarlanmış oturma odalarımızdaki oyuncakların karmaşasını sevmiyoruz.

Bu sorunun çözümü nedir? Evinizdeki dekora uyan oyuncak deposunu seçerken ihtiyaçlarınızı stille birleştirin. En çok pazardaki tasarım tutkunlarını bile memnun edecek oyuncak depolama fikirlerine bir göz atalım.

Mobil hafıza oynatmayı kolaylaştırır

Oyuncakların organizasyonu ve depolanması daha kolay olsa da, oyun odası sınırlı olduğunda, bazı aileler her odada daha fazla esnekliğe sahip olabilir. Çocuklarınız rahat ahşap kutular gibi bir mobil ünitede tutulan oyuncakların çoğunda oynarlar. Hut. Sevimli. Antika dinamit kutuları, küçük ellerle yuvarlanmaları için mükemmeldir ve onları dışarıda tutmak için yeterince şıktır.

Antika kutular vintage ve perişan şık arasındaki mükemmel bir denge

basit depolama fikirleri ahşap kutular ve basit raflar
Lego gibi küçük oyuncaklar için mükemmel olan ayakkabı kutuları, küçük parçaları düzenlemeye yardımcı olabilir, bu yüzden birlikte kaldıklarından emin olun. Çok fazla yer kaplamazlar ve rahatlık için bir yatağın altına ya da bir köşede istiflenebilirler. Gardırobunuzdan basit bir eski kutu kullanmak yerine, Altın Jöle'den böyle bir tasarıma sahip olanları kullanmayı deneyin.

Eğlenceli tasarım depolama çocuk dostu yapar

Basit depolama fikirler ayakkabı kutuları boyalı

Oyuncakları odadan odaya yapmak için daha basit bir yöntem tercih ederseniz, benzersiz bir durum depolama çözümünü sunar. Eski bavullar vintage bir his verirken, daha yeni olanlar modern bir ev için mükemmeldir. Çocukların seveceği şok edici renkler için The Land of Nod'tan gelen bu turkuaz ve kireç yeşili gibi eğlenceli bir renkle bavul bulmayı deneyin.

Renkli depolama alanına sahip genç aile üyelerine hitap etme

neon renklerde basit depolama fikirleri küçük valizlerÖzel bir dokunuş ekleyen dekoratif kaplar

Uzun zamandır, tek oyuncak depolama seçeneğimizin sıkıcı, plastik bir çöp kutusu olduğu günler. Şimdi plastik başka bir malzemenin lehine itilir. Burada ortalama bir tuval konteynerinden bahsetmiyoruz. Bu kaplar her odaya özel bir dokunuş sağlar. Ayrıca dayanıklı ve temizlemesi kolaydır.

Akıllı ve şık ev sahiplerine hitap eden çeşitli ürünlerle artık basit, katı saklama kapları arasında seçim yapmak zorunda değilsiniz. Artık seçim yapabileceğiniz çok sayıda renk ve desen var. Nötr palete sahip bir odada, bu puantiyeli kap gibi bir desen görsel ilgi ekleyebilir.

Desenli saklama kapları her odada görsel ilgi alanı yaratır

siyah beyaz desenler ile basit depolama fikirleri kutuları

Bu Çömlekçilik Barn Kids tuval davası hakkında harika bir şey kişiselleştirilmiş etiketlerin ekledi fonksiyonu. Oyuncaklarınızı daha iyi organize etmek için birden fazla çocuğunuz veya yolunuz varsa, tuval kabınızı etiketlemelisiniz. Klasik bir görünüm tercih ederseniz, monogramlar da iyi bir seçenek.

Etiketler ve monogramlar kişisel bir dokunuş katıyor

Monogram ile basit depolama fikirleri kumaş kova

Tuval kapları raflar için mükemmel bir organizasyon. Çeşitli ebatlarda mevcutturlar, bu yüzden raf açıklığından en az iki ila üç inç daha kısa olan konteynerleri seçin. Bu sayede kolayca takılıp çıkarılabilirler. Pottery Barn Kids'in bu mavi ve beyaz kutuları gibi, tasarımlarında rafın rengine sahip olan kaplar, kusursuz bir görünüm yaratıyor.

Özel oyuncak depolama için kanvas kapılı bir raf

basit depolama fikirleri keten kutuları ve rattan kova

Çifte görev alan üniteler

Evinizdeki oyuncakların karmaşasını yönetmeye çalışırken, her bir öğe için belirli bir konuma sahip olmanız önemlidir. Eğer oyun odasına bir oda tahsis edemezseniz, bu Brookstone çok amaçlı depo odası gibi bir birim tam size göre. Çeşitli kaplar, ayakkabı veya kitap gibi diğer öğeler için yer kaplamadan oyuncak için çok fazla veya az sayıda raf kullanmanıza izin verir. Bu gibi organizatörler koridorda ya da arka kapının yanında iyi çalışırlar - evin içine girerken açık hava oyuncakları ve ayakkabılarınızı toplayabilirsiniz.

Çok amaçlı saklama bölmeleri esnek depolama sağlar

basit depolama fikirleri çok fonksiyonlu raf bölmesi

Endişelenme, sadece çocuğunuzun oyuncakları için özel bir depolama birimi satın almak zorunda değilsiniz. Çekmeceli bir sandık gibi, bulunması daha kolay olan mobilyalar kullanın. Dresserların her türlü iç mekan tasarımında kişiselleştirilmesi kolaydır. Rahat kapı kolları ile, çocuklar için de kullanımı kolaydır. Ve en iyi bölüm? Çocuklarınız yaşlandıkça, ekstra oyuncak saklama için swap oyuncağını kullanabilirsiniz.

dresser bellek Gelecekte çocuklarınızın ihtiyaçlarına hizmet etmeye devam edecektir.

basit depolama fikirleri parlak ahşap dolaplar

Evinizde yerleşik raflarınız varsa, oyuncak organizasyonu için zaten iyi bir başlangıç ​​noktanız var. Güzelliğinden ayrı olarak, yerleşik raflar, tavana oyuncak yerleştirerek raf ömrünü en üst düzeye çıkarmaya yardımcı oluyor. Oyuncakları plastik veya tuval kaplarına ayırın ve çocuk dostu erişilebilirlik için alt raflara yerleştirin. Rafları birden fazla amaç için kullanmak istiyorsanız, kitapların, narin dekorların veya istediğiniz herhangi bir şeyin yüksek raflarını kullanın.

Tabandan tavana depolama alanını en üst düzeye çıkarmak için yerleşik raflar

renkli renkler ile basit depolama fikirleri yerleşik raflar

Oturma depolama fikirleri

Oturma odaları gibi çok amaçlı alanlarda, oyuncakların kullanılmaması, kullanımda olmadığında şarttır. Land of Nod'ın taburesi veya bankosu gibi mobilyalarda oturma yerleri yer alır ve oyuncakları yerden uzak tutar, böylece tüm aile rahatça rahatlayabilir ve rahatça hareket edebilir.

Bir recliner her odada ek oturma sağlar

basit depolama fikirleri rahat bir koltuk

Ekstra oturma fikrini seviyorsanız, ancak oyuncaklarınızı çocuğunuzun odasında tutmayı planlıyorsanız, yazı tahtaları gibi eğlenceli tasarım özellikleri sizi daha çekici hale getirecektir. Bankayı çocuğunuzun adıyla kişiselleştirin ya da yaratıcılıklarını kullanmalarına ve bunları karalamalar veya şiirler ile değiştirmelerine izin verin.

Çocuklar için yaratıcılıklarını sunacak şekilde, karatahtalar gibi çocuk özellikleri

basit depolama fikirleri kara tahta koltuk tezgahı

Kurulabilir birimler özelleştirme sağlar

Hayat tahmin edilemez ve depolama ihtiyaçlarınızın nasıl değişeceğini asla bilemezsiniz. Ailenize daha fazla çocuk eklemek veya başka bir eve taşınmak oyuncak depolama sisteminizin yeniden yapılandırılmasına neden olabilir. İşte bu yüzden iToyBoxes'den böyle bir raf sistemi idealdir. Esnekliği, tek bir tepsi kullanmanıza veya özel depolama alanı oluşturmak için bir miktar yığmanıza olanak tanır.

Basit bir depolama birimi ile başlayın

tüm prenses pembe basit depolama fikirleri

veya ihtiyaçlarınızla birlikte büyüyen bir depolama sistemi için birden fazla ünite kullanın

vilen kutuları ile basit depolama fikirleri prensesler pembe

Bu depolama fikirleri, en büyük oyuncak koleksiyonunu bile yönetmek için basit çözümler sunar. Ailenizin kişisel ihtiyaçlarını daima düşündüğünüz sürece, evinizde mükemmel çalışan bir sistem oluşturduğunuzdan emin olabilirsiniz. Bu liste size yeni fikirlerle gelmeniz için ilham verdi mi? Aşağıda bir yorum bırakarak bize bildirin.