Steampunk iç tasarım fikirleri: serinden çılgınlığa

Steampunk tasarım fikirleri banyo tuvalet özgün tarzı

Steampunk iç tasarım fikirleri: serinden çılgınlığa

Steampunk hakkında ne düşünüyorsun? Aklınıza gelen şey belki de bir koruyucu kılıf ve eski tarz bir namlu tabanca ile bir deri korse ve çember etek içinde bir cosplay civciv geliyor. Steampunk konsepti yeni ve ağır, ama şaşırtıcı ve orijinal sonuçlarla tasarımda daha fazla sızıyor.

Steampunk'u tanımlamaya çalışmak, zarafetin ve makinelerin bir karışımı olacaktır. Gotik moda ve çarpıcı stil pakette sarılmış sanayi devrimi: iç tasarım, biz ve bazı endüstriyel repertuarı haber (Tess d'Urberville veya Sherlock Holmes gibi) Gotik-Victoria dilde dekorasyon ince olacaktır.

İşte Steampunk kutlayan bazı iç tasarımlar

Steampunk iç tasarım fikirleri kanepeler koyu deri
Bu zor ve güzel dilin unsurları boru, bakır kaplama, değerli şablon duvar kağıdı, iç makinede saat ve ampul, 19 teknoloji. Yüzyıllar, buluş çağına bir saygı ile.

Paslı metal ve mekanik cihazların yanı sıra sıhhi tesisat elemanlarını sevmeye hazır olun. Steampunk, teknolojinin iç çalışmalarını kutluyor. Burada kaba endüstriyel işlemede bir şömine, geleneksel bir oturma odasına eksantriklik ekler.

Victoria istasyonlarını ve çelik yapılarını zarif ve ayrıntılı dekoratif detaylar, teknoloji ve sanat yapımı sertifikalarıyla düşünün

Steampunk iç tasarım fikirleri koltuk deri masa katı ahşap

Bu ilginç karışımın bir kısmı bu mutfak donanımında bulunabilir ve ince metalik detaylar zarif bir pişirme laboratuvarıdır.

Parlak bir yüzeye sahip küvet

Steampunk iç tasarım fikirleri banyo rustik küvet muhteşemMutfakta özgün duvar tasarımı

Steampunk iç tasarım fikirleri mutfak tezgahı ocak gözü lavabo

Kısmen parlatılmış ve işlenmiş metal, tuğla, kaba bitmiş ahşabın yanı sıra, tarih, kişilik ve patine sahip değerli malzemelere ek olarak, Steampunk tasarımının bir diğer önemli özelliği olarak beyaz ısıyı bulacaksınız. Ampulün sadece icadı ve Thomas Edison'dan bu yana büyük fikirleri değil, aynı zamanda saf ateş gücünü de gölgesiz ya da dekoratif bir cisim olmadan sakladığı saf haliyle gözüküyor.

Banyoda Eksantrik cihaz

Steampunk iç tasarım fikirleri lavabo banyo aynası

Banyo tasarımı - aynı anda endüstriyel ve rustik

Steampunk iç tasarım fikirleri abartılı lavabo yuvarlak banyo

Bilim adamları için, aynı fizik prensibi üzerinde çalışan bir Nixie saati, serin bir iç mekân olurdu.

Bir tasarım meraklısı, kafasını vuran Chelsea, New York'ta dairesini süsleyen tam steampunk'a gitti

Steampunk iç tasarım fikirleri dekorasyon orijinal

Çıplak beton duvarlar ve paslanmaz çelik mobilya ve burlesque fantezi yapılmış bir tabanı ile, apartmanın yeniden biçimlenmesini gerektiren steampunk eklemeler saçma ve dışmerkezlik için bazı ayarlamalar getiriyor, ama bu onların cazibesi.

Duvar süslemesi olarak bakır ve çelikten yapılmış çarklar, ince ahşaptan yapılmış eski ahşap mobilyalar, vurgulanmış zarif ve karmaşık düğmeler, motorlar, sanat enstalasyonları ve dev plastik zeppelin, Oz Büyücüsü'nün bir projesi gibi görünen oturma odasını taçlandırır. Geçmişten bir scifi mühendisine resmedildi.

Ayrıca bir evin bu eksantrik sanat sergisi boyunca zeki ve sofistike vurgu aydınlatması dikkat edin

Steampunk iç tasarım fikirleri lavabo mutfak aydınlatması

Her zaman bir yeraltı trendi olan Steampunk, en absürd formlarında gelişebilir, ancak çoğu zaman, özgün tasarım fikirleri eklektik bir eve biraz büyü ve bilim katmak için bize ilham verebilir.

        Ev Ofis Tasarımı - Steampunk Aksanlar

Steampunk tasarım fikirleri ev ofis ofis koltukları

Mutfak tasarımı - Steampunk kurulumu

steampunk tasarım fikirleri mutfak bar tabureleri siyah plaka