Rustik bir yetenek için pratik sürgülü kapılar

hafif ahşap sürgülü kapılar sürgülü kapılar

Her türlü mobilya için ahşap sürgülü kapılar

Her bir ayrıntıya dikkat eden veya sadece onlara bakıp çoğu şeyi gözden geçiren insanlardan mısınız? En son ne zaman kapılarına evde baktın? Bunu nasıl tanımlarsınız, hangi iç tasarım stili aittir?

Yoksa sizce bu işlevin yerine getirilmesi için bir kapı var mı ve iç tasarımla ilgisi yok mu? Bugün size sadece ahşap sürgülü kapılar için bazı fikirler göstererek odaklanacağız.

İlk olarak, sizi rustik görünümlü katı ahşaptan yapılmış sürgülü kapılar ile tanıştırıyoruz. Ama kesinlikle ülke tarzı mobilyaların bu kapıları evde sevmesini istemezsiniz. Aksine, modern iç mekanlarda rustik ahşap kapıları şık bir değişiklik olarak entegre etmek iç tasarımın en son trendlerinden biridir. Bu sayede, betonun soğuk ve şiddetli yüzeylerine ve günümüzde çok moda olan açık tuğlalara uyumlu bir kontrast kazandırır.

Odunun fonksiyonel simetrisi

sürgülü ahşap kapılar banyo kaba tahıl
Özellikle banyoya açılan sürgülü kapı için meşe ağacından tavsiye edilir. Bu ahşap sadece çok dayanıklı ve suya dayanıklı değil, aynı zamanda daha kaba taneli ile de çok rustik. Tadı ve rengi bağlı olarak, herhangi bir ahşap gölge seçebilirsiniz. Aynı zamanda çok popüler olan, sürtünme izleri ve beyaz renkte sürgülü kapılardır. Özellikle Shabby Chic stilini sevenler için uygundur. Rustik sürgülü kapılar sadece retro ve klasik banyolara değil, aynı zamanda endüstriyel tarzda ve hatta minimalist mobilyalara da sahiptir.

Gerçek perişan şık hayranlar için

Sürgülü sürgülü banyo shabby chic

Tabii ki, kapılarınızı da modern bir şekilde, örneğin elde etmek istediğiniz etkiye bağlı olarak, aksanlı bir renkle veya beyaz renkte de dekore edebilirsiniz. Kayar kapıların dekorasyon amacı için son olarak yer tasarrufu özelliği de değildir. Sadece kullanışlı değiller, aynı zamanda duvara yakın durup kimseden kaçınarak değerli alanı da kurtarıyorlar.

Yeterince inandırıcı mıyız? Sürgülü kapıların evde nasıl görünebilir?

Erkeksi bir tat ile rahat bir atmosfer

sürgülü çam ahşap banyo kapılarıTuhaf ve aynı zamanda şık

sürgülü kapılar masif meşe koyu banyo

Japon hamamı ve sert ağaç

sürgülü kapılar kendilerini rustik Japon yapmak

Meşe ahşap güvenliği ve istikrarı yayar

Sürgülü kapılar rustik katı meşe ahşap

Endüstriyel stile mi geldiniz?

sürgülü kapılar banyo cam sac kapı açık tuğla duvar

Aynı zamanda beyaz daha ince

sürgülü kapılar banyo beyaz sürgülü kapı

Minimalist görünüm için mükemmel

sürgülü kapılar beyaz banyo kapı modern

Canlı vurgular ayarla

sürgülü kapılar modern banyo kırmızı kapı

Siyah ve beyaz Vintage banyo

sürgülü kapılar beyaz sürgülü kapı banyo ayaklı küvet

Kaynak: www.decoist.com