Depolama alanı Fikirler ve yaratıcı yaşam fikirleri – her oda için tel raflar

 yaşam fikirler kutusu fikirler mutfak kurmak duvar raf tel raf

 Depolama alanı Evinizde kolayca kullanabileceğiniz fikirler

"Tel raflar" sözcüğü ile ilişkilendirdiğiniz ilk ilişki nedir? Garajda depolama alanı olduğunu düşünüyorum!

Ama bu genel fikri değiştirmek ve şık, modern, kullanışlı, anlam ve stil dolu bir şeyleri düşünmenizi istiyorum.

Hazır mısın?

Mutfakta tel raflar

Bu resme baktığımda mutlu bir yer düşünüyorum. Yumuşak pembe renkler, yeşil, beyaz ve gümüş tonları metallerin hepsi çok güzel bir şekilde bir arada oynuyorlar, neredeyse bunun bir mutfak yönetim birimi olduğunu unutuyorsunuz. Bu rafların mikrodalga metallerin yanı sıra tencereler ve tavalar ile nasıl uyumlu hale getirildiği harika. Bu basit birim çok şık ve çok kullanışlı ve mutfakta önemli bir amaca sahip.

Evinizdeki her oda için 11 tel raf

depolama fikirleri yaşam tel raf fikirleri mutfak mutfak fikirleri
Metal ve ahşabın birleşimi sadece çok sıkıcı olabilir, ama bunun tam tersi burada geçerlidir. Bu renkli kombinasyon kusursuz ve güzel plakaları ve özel üniteleri görüntülemek için ideal.

Rafların yükseklikleri ile oynama yeteneği de çok pratiktir ve tüm ünitenin metal çerçevesini ortaya çıkarır. Bu, Mezzanine Interiors yaratma şirketinin bir çalışmasıdır.

Mutfakta ekstra saklama olanakları

mutfak mobilyaları depolama fikirleri fikirler yaşam fikirler tel raflar pratik

Bu elemanların soyunma tarzı, gerçekten özel olan tel sandalyelerin kullanımıyla sağlanmıştır. Burada bazı şeyleri gizleme ve aynı anda gösterme özgürlüğünü yaşayın. Tavandaki açık alan kullanım için idealdir ve üst rafın doğal elemanlarını gerçekten iyi bir şekilde taklit eder. Harika bir denge sağlar. Bu kırsal şıklığı kesinlikle seviyorum ve buna modern ve kullanışlı diyebilirim.

Rustik mutfakta tel raf

mutfak tasarım kutusu fikirler yaşayan tel raflar fikirleriBu raf, bir öncekine benzer şekilde, tamamen farklı bir tarzda yapılmıştır. Deniz görünümüne bağlı olarak çok daha güzel görünüyor. Dokuma sepetleri çok iyi kullanılıyor ve birbirleriyle mükemmel uyuşmadığı için büyüleyici bir şey var.

Bu kesinlikle bir deniz mutfağı için kazanan bir görünüm.

mutfak kurmak bin fikirler fikirler yaşayan fikirler tel raflar sepet kasaları

Oturma odası için tel raflar

İlk olarak, dikdörtgen kontrol üniteleri çok iyi durumdadır ve bu örnek aynı zamanda nedenin ne olduğunu da göstermektedir. Meydanlar modern bir görünüm için yeterli görsel kesintiler sağlar. Tavan ve zemin arasındaki dikdörtgen boşluklar gerçekten taze. Şimdi en mükemmel bağlantıya bakalım! Kitaplar tipik alfabetik sıraya göre değil renklere göre sıralanır ve bu görsel olarak çekici bir görünüm sağlar. [Dehn Bloom Tasarımından Görüntü]

Oturma odasındaki tel rafına uyuyor mu?

oturma odası tasarım kutusu fikirler fikirler yaşayan fikirler tel raflar kitaplık

Burada başka bir tel ve ahşap karışımımız var ve çok iyi çalışıyor. Tüm rafların kullanılmasının gerekmediğini seviyorum. Bazıları birbirine dikey olarak çok yakındır. Bu tasarım öğeleri, yukarıda gördüğümüz kadar büyük birimlerde ihtiyaç duyulan görsel kesintileri ekler. Bu taze ve yeni ve kesinlikle genel şık deneyime katkıda bulunur.

Uymayan ne uygun yapılır

oturma odası tasarım depolama fikirleri fikirler yaşam fikirler tel raflar ahşap

Burada çok basit ve minimalist bir varlık görüyoruz. Oda bölücüsü olarak hizmet verdiğinde ne kadar etkili olduğunu görebilirsiniz. Bu modüler üniteler çok harika çünkü farklı yönlerde hareket etmek çok kolay. Özellikle bu birliğin o kısmının minimalist olmasını ve raflarda tek renkli kitapların olmasını seviyorum. Fakat aynı zamanda orada dağıtılan organik formlarla canlı bir dokunuş sergiliyor. [Stardust ile görüntü]

Şık tel raflar ayrıca oturma odanızda oda bölücüler olarak da kullanılabilir

oturma odası tasarım kutusu fikir fikirler yaşam alanı oda bölücü tel raflar kitaplık

Yatak odaları, banyolar ve çalışma alanları için tel raflar

Evet, bu önceki iki mutfakta gördüğünüz aynı metal raf. Yatak odasında böyle harika bir kullanım buldunuz ve hala muhteşem görünüyor. Bu ünitede bir TV, aksesuar, kitap saklıyorsunuz ve ayrıca bir makyaj alanınız var. Süper ilginç olan şey, kural biriminin nötr olmasıdır ve kendiniz için görebileceğiniz gibi, her yerde uygulanabilir.

Telden yapılmış bir rafa ne yerleştirilebilir

yatak odası yaşam fikirleri ranza depolama tel raf sepeti sandıkları

Bu mini ofis, neredeyse kendini duvarda yazdığı kadar işlevsel. Tel rafı her şeyin yüzmesini sağlıyor ve Hayalet koltuğun tamamlayıcı kullanımı bu görünümün hafifliğine katkıda bulunuyor. Yani küçük alanı harika bir şekilde kullanıyorsunuz. Onlar sadece güzel değil, aynı zamanda gerçekten çok faydalılar. [Asma Kat İçişleri ile]

Tel ve ahşap panellerden yapılmış duvar rafı

çalışma fikirleri oturma odası fikirleri tel raf masası işyeri

Bu ülke şık bir görünüm banyoda harika görünüyor. Raflar klasik, kırsal ve çok stresli olmadan ilginç. Onlar şifreli aynaya harika bir şekilde uyan zarif "lezzetleri" temsil ediyorlar. Bu ayrıca parfümler gibi güzel şeyleri sergilemenin harika bir yoludur. [Yaşayan Yaşayan Ülke]

Banyonuz için şık bir çözüm

banyo aynası oturma odası ranza tel raf

Bu son görünüm çok etkileyici ve gerçekten de tel rafları birçok farklı şekilde kullanabileceğinizi kanıtlıyor. Bitkilerde yeşil dokunuş harika ve farklı odalar arasındaki geçişleri gerçekten çok seviyorum. Çeşitlilik en iyisidir! Raf, fonksiyon ve depolama alanını aynı anda birleştirmelidir! Bu yönlerden hiçbiri eksik olabilir. [Resimler Nisan ve Mayıs ayları]

Estetik ve aynı zamanda pratik

yaşayan fikirler koridor moda merdiven kutusu fikirleri duvar tasarım tel raflar

Umarım artık ne kadar güzel ve eşsiz rafların gerçekten olabileceğini anlıyorsundur. Evinizi tazelik ile doldurma şansı verin!