İskandinav yaşam bir bütün yaşam felsefesidir

"İskandinavya yaşayan" ve "İskandinavya yaşayanlar" ın anlamı nedir?

Elbette İskandinav yaşamını duydunuz mu? Mobilya ve kıyafetler kuzeyin özelliklerini taşıyor ve güzel. Yani bu, Kuzey'den ilham alan bir yaşam felsefesidir. İskandinav tarzı yaşam tarzı İsveç yaşam tarzı olarak da bilinir. İskandinavya'da yaşamak, doğal olarak yaşamak, parlak ve renkli bir ortamda olmak ve etrafınızdaki rahatlığı yaratmak anlamına gelir. Sürdürülebilirlik ve esneklik aynı zamanda İskandinav tasarımını tanımlamak için kullanılan terimlerdir.

İskandinav dekorasyon oturma odası tasarımı deco fikirler

İskandinav yeteneklerini evine getirmek günümüzde özellikle moda. İskandinav stilini doğru bir şekilde hissedebilmek için öncelikle doğallık ve rahatlığa güvenilmeli. Yani, kuzeyi andıran ve rahat bir yaşam ortamı yaratan mobilya, deko ve desenleri düşünün.

Doğru ürünlerle hayata gerçek bir İskandinav yaklaşımı yaratılıyor. Www.scandinavian-lifestyle.de dahil olmak üzere birçok online mağaza, kendi içlerinde İskandinavya tasarım ürünleri sunuyor ve otantik bir mekan hissi veriyor. Temiz çizgileri süslü bir tasarımla birleştirin ve evinizde çok güzel bir yaşam ortamı yaratın. Böylece İskandinav tasarımının kayıtsızlığının tadını çıkarabilirsiniz.

İskandinav konut pembe geometrik desenİskandinav yaşam dekorasyon ahşap figürler voegel

İskandinav tarzı ilk bakışta tanınabilir. Basit çizgiler ve sadelik onun karakteristiktir. Bu, mobilya tasarımında olduğu gibi dekorasyonda da görülebilir. Evinizde tamamen doğal hissetmeniz gerekiyor. İskandinav dekorunun tipik özelliği, İsveçlilerin yaşam tarzından kaynaklanan parlak tonlardır. Ancak, İskandinavya tasarımında renk kontrastları dağıtılmamaktadır. İç tasarımda kullanılan kumaş desenleri de dikkat çekiyor: İç mekanda güzel kontrastlar yaratan geometrik ve renkli desenler kullanılıyor.

İskandinav Yaşam Oturma Odası Sarı Kanepe Yuvarlak Yan Masaları Geometrik Halıİskandinav tarzı bir odada kendinizi rahat hissediyorsunuz. Biri dekorun sadeliğine dayanır ve herhangi bir süs eşyaları gereksizdir. İskandinav tasarımı, renk kombinasyonları aracılığıyla netliği ve şıklığı yayar. Beyaz ana renktir, ancak siyah, gri ve pastel nüanslar gibi diğer tonlarla birleştirilmiştir. Güzelce dekore ederseniz, gerçekten rahat olur. Deco vazolar, ahşap figürler, şamdanlar, tealight tutucular ve duvar resimleri iç mekanı renklendirir ve tamamlar. İskandinavya kurarsan harf ve rakamlarla dekore edilmiş.

İskandinavya yaşayan açık plan yaşam alanları ayrışıyor

İskandinavya'yı kurma teşebbüsüne sahipseniz, önce net bir tasarım konsepti yaratın. İskandinav tasarımı çok yönlü olduğu için, modern bir İskandinav oturma odası kurabilir, ancak odayı eklektik bir hale getirebilirsiniz.