Pencerenin rahat ve konforlu oturma alanı için 21 öneri

Pencerede oturan çok dekoratif yastıklar

Pencerenin yanında oturma alanı - orijinal resim galerisi

Bir cumbalı pencere her zaman pencerenin kenarında oturmak için mükemmel bir yerdir, ancak her pencerede rahatça bir kitap okuyarak rahatlayabilir ya da sadece manzaranın tadını çıkarırsınız. İpuçlarımızı izleyin ve pişman olmayacaksınız - burada bizim resim galerisi, pencere eşiği için birçok harika fikir bulacaksınız!

 Bir santimetre santimetre harcamayın! Pencerenin altındaki çekmeceler genellikle mutfaktan günlük öğeleriniz için bol miktarda depolama alanı sağlar.

  Warteplatz -A üzerinde yumuşak yastıklı bir pencere koltuğu Warteplatz penceresinde oturma alanı



Üstte yumuşak yastıklı bir pencere oturağı, suyun kaynaması için beklemek için harika bir yer, değil mi? Gizliliğinizin ve biraz da güneş ışığının tadını çıkarabilirsiniz. Parlak kırmızı renk, oturma alanını tüm aile için bir mıknatıs haline getirir.

Rahat ve parlak köşe koltukları

Pencere köşe koltuklarında oturma köşesi

 Köşedeki konfigürasyon, pencere koltuğunu ödevlerini yapabilecekleri ve okuldan sonra bir şeyler yiyebilecekleri çocuklar için çok rahat hale getirir. Geniş tezgah herkes için bolca alan sunuyor.

   Uzatılabilir masa

 pencere üzerinde oturma alanı



Oturma alanınızı planlıyorsanız, bir çekiliş tablosunun yerini de düşünmeniz gerekir. Beklenmeyen bir ziyaret gelirse, bu masayı hemen oturma alanının önüne koyabilirsiniz.

  Ilginç bir avize ile country tarzı iç

pencere country tarzı beyaz oturma alanı

Küçük ayrıntılarla yerinize mükemmel bir görünüm verin, ör. Rustik doku, ilginç bir avize u.a.

Çift fonksiyon

Pencerede oturma köşesi Çift işlev

Bir pencere koltuğu sıhhi tesisatınızı veya radyatörü de gizleyebilir. Sadece orada uygun şekilde havalandırılacağından ve teknik birimlerinize kolay ve kolay erişebildiğinizden emin olmalısınız.

Tasarım alanı Pencere Tasarım Alanı ile oturma alanı

Bir pencere koltuğunu ve bir yemek masasını birleştirerek uzun ve dar bir alandan yararlanın. Bu konfigürasyon size daha fazla konuk için yeterli koltuk sağlar ve tezgahı boş bırakarak manzaranın tadını çıkarırsınız.

Rahat yemek alanı

pencere yemek alanında oturma alanı

Bu pencere koltuğunda ek depolama alanı ve yemek için bolca oturma alanı bulunmaktadır.

Bankta yastıklar

 Pencere üzerinde oturma köşesi

Bir bankın minderli yastığı ile mutfak yanındaki bir saklama yerine yumuşak bir dokunuş ekleyin. Pencere koltuğu beyaz odada biraz renk katmanın harika bir yoludur.

Saklama Rafları ve Oturma - Yemek Kitapları ve Dekoratif Ürünler İçin Raflar Pencerede oturma köşesi Depolama rafları Oturma mobilyaları

Açık inşaat pencerede oturma alanı açık tasarım fikri tasarımı

Kompakt konforlu bir pencere koltuğu bulunan küçük bir niş

 Rahat pencere koltuğu

pencerede oturma alanı Rahat pencere kenarı üst duvar dolapları

Öğleden sonra pencerenin kenarında rahat bir koltukta dinlenerek geçirin. Çekmeceleri en sevdiğiniz kitaplarla doldurun, bir fincan sıcak çay hazırlayın ve tam huzur içinde zaman geçirin!

  Konforunuz için döşemeli mobilyalar

Döşemeli mobilyalar Konforlu pencere koltuğunuz

Daha fazla stil ve rahatlık için yastıkları tezgahın üzerine yerleştirin!

Rahat yazı alanı Tavan köşe pencere rahat rahat

Bu pencere koltuğu, evdeki çocuklara yardım etmek için mükemmel bir yerdir. Geceleri de okumak istiyorsanız, daha fazla ışık için koltuğun üzerine bir duvar ışığı takın.

Pencerenin yanında içecek alanı

İçecek alanı penceresi oturma alanı

Buradaki pencere koltuğu bir şarap camı dolabı ve şarap soğutucusu arasında yer almaktadır - misafirlerinizi ağırlamak, içecekler hazırlamak ve sohbet etmek için mükemmel bir yerdir.

Okuma için bir pencere koltuğu ile modern oturma odası iç

ekstra uzun camlı koltuk oturma alanı

Rustik tarzda oturma odası iç

pencere koltuk alanı depolama fikri  Pencerenin yanında L şeklinde oturma alanıL şeklinde pencereli oturma alanı               Bir odada yemek ve oturma alanları

kanepe şerit yemek alanı rahat pencere koltuk