Ahşap merdivenler için merdiven koşucular ve halılar için 5 fikir

Merdivenler ve ahşap merdivenler için lüks lüks halılarAhşap merdivenler için merdiven koşucular ve halılar

Evde bir merdiven var mı? Evet? Bende O zaman bir kilime ihtiyacınız var, değil mi?

Çoğunlukla merdivenleri bir halı ile kaplıyoruz, ancak yine de rahat görünen ahşap merdivenleri boyayabiliriz. Bir merdiven tırmanıcı her ikisini de sunar – boyalı veya lekeli basamakların güzelliğini vurgular ve evde günlük merdiven tırmanışı için kaymaz, pürüzsüz, yumuşak bir yüzey ekler.

Burada ahşap merdivenlerin daha ilginç ve rahat görünmesi için beş farklı fikir sunuyoruz.

Nötr sisal Bu doğal tekstil elyafı zamansız bir seçenektir ve sisalde nötr nüanslar çiçek duvar kağıdı üzerinde dramatik bir etki için güzel bir zemin oluşturur.

Geleneksel 80s

Ahşap merdivenler için turuncu merdivenler ve halılar
Dramatik – Bir göz alıcı yaratmak istiyorsanız, geniş çizgili bir merdiven koşucusu mükemmel seçimdir. Bu çarpıcı desenler, bu merdivendeki siyah ve beyaz tonlar arasındaki dramatik kontrastı arttırıyor.

Merdivende siyah beyaz kombinasyon

Ahşap merdiven siyah beyaz çizgili için merdiven koşucular ve kilim

Geometrik – Uzun yıllar boyunca, geometrik desenler tekstil dünyasına egemen olmuştur ve merdiven koşumundaki böyle bir motif, ambiyansa çağdaş bir görünüm kazandırmaktadır. Tekrarlanan kalıpları seçin, merdiven rengini oynatın ve bunları tamamlayan kalıpları seçin.

Koyu ahşap ve parlak halı desen

Ahşap merdiven geometrik çizgiler koltuk için merdiven koşucular ve halılaraçık deniz – Klasik bir şerit, merdivene kıyı ve rustik bir dokunuş katan zamansız bir seçenektir. tire & Albert çeşitli varyantlar sunar ve kolay kılavuzları merdiven boşluğunu mümkün olduğunca uygun ve konforlu hale getirmenize yardımcı olur.

Parlak, sıcak bir atmosfer – renkli çizgili atlet

Deniz sıcak nüansları yakın ahşap merdivenler için merdiven koşucular ve halılar

Bir merdiven koşucusu veya kilim kullanmak istemiyorsanız, mavi veya yeşil şeritleri tercih edin. Yaratıcı olun – basamaklarda fayans döşeyin.

Bununla birlikte, herhangi bir halı ya da koşucu olmadan adımları terk etmek konusunda gerçekten güzel bir şey var.

Savurgan, klasik iç – laklı adımlar

zarif merdiven çizgili ahşap beyaz kırmızı rustik ambiente rustik

 Merdivenlerin altında rahat küçük kanepeAhşap merdiven geometrik şekiller siyah ve beyaz için merdiven koşucular ve halılar Green Stairlamp, duvardaki resimlerin toplanmasıyla çok iyi bir araya geliyor

Ahşap merdivenler için merdivenler ve halılar   Modern döner merdivenAhşap merdivenler modern sarım için merdivenler ve halılar

Merdiven – öncesi ve sonrası

Merdivenlerden önce ve sonra ahşap merdivenler için merdivenler ve halılar