Evinizi rahatça döşeyin – bir dairenin yeniden tasarımı

-Ev-şirin kurulumu modern daire

Evinizi rahatça döşeyin - Bir dairenin yeniden tasarlanmasının sırrı

Yani daireyi yeniliyorsun, o yüzden evde gerçekten hissediyorsun

Yakın zamanda taşınan kişilerin grubuna da mi aitsiniz? Yeni apartman kesinlikle bir yeniden tasarım ve dönüşüm gerektiriyor, değil mi?

Engeliniz var mı? Sence bu küçük alandan hiçbir şey gelmeyecek mi? Daha önce çok daha büyük bir dairede mi yaşıyordun? Yoksa ne ile başlayacağınızdan emin değil misiniz?

Evinizin nerede olduğuna siz karar verin! Rahat atmosferinizden ödün vermenize gerek yok!

Daha küçük daireler daha az mobilyaya ihtiyaç duyuyor, ancak daha az bağlılık ve duyguya sahip değil!

Birçok insan eski eşyaları yeni daireye getirmek istemiyor. Neden gerçekten? İyi bilinen nesneler, kendileriyle bir ev hissi yaratırlar. Dinamik bir sanat eseri ya da arkadaşlarınızın getirdiği heykeller ya da en sevdiğiniz sandalye bile rahat hissetmeniz için yeterli olabilir. Ya da favori bir sandalyen var mı?

Favori eşyalarınızı belirleyin ve yeni daireye yayın! Pelerin ya da yatak üzerinde ve beyaz duvarda bunu ayarlayabilirsiniz.

Şimdi daireniz duygusal olacak ve boşluk artık çok kötü olmayacak

-Ev-şirin kurulumu asılı lambaları-daire-yemek odası
Basit organizasyon uzun bir süre düşünülmelidir.

Kasaba evleri küçülüyor. Evde hissetmenizi sağlamak için, işlevselliği estetikle birleştirmelisiniz. Mutfakta ve banyoda, organizasyon muhtemelen en önemlisidir!

Kendi raflarınızı kendiniz kurabilir misiniz? Bunun için dikey amaçları kullanın! Kafanın üzerindeki kancalar ve dolaplar diğer önemli eklemelerdir. Ön, arka ve iç kabinleri optimize edebilirsiniz.

Gizli depolama alanları, depolama alanlarının genişletilmesine de katkıda bulunabilir. Yatakların altındaki saklama alanıyla yaratıcı olun. Ev yapımı tesislerde zaman geçirin. Bunlar daha sonra ihtiyaçlarınıza daha iyi adapte olacaktır.

Ve yine: dikey yüzeylerin kullanımını düşünün. Bunlar genellikle unutulur
-Ev-şirin kurulumu, modern-mutfak-raflarDoğal ışık dairenizde rahat bir atmosfer yayar

"Evde" terimi sizin için ne anlama geliyor? Benim için ilk önce güvenlik, ama sadece değil! Tek başınıza mı yoksa ailenizin diğer üyeleriyle mi yaşıyor olursanız olun böyle bir odada rahat hissetmek istersiniz!

Pencereler sadece Higyäne'den dolayı temiz olmamalı, aynı zamanda saf bir ışık olmalıdır. Dairenin istediğiniz kadar küçük olması durumunda renkli malzemeler daha fazla rahatlığa katkıda bulunacaktır!

Beyaz ve diğer nötr tonlar gibi renkler her zaman bu gibi durumlarda iyi bir çözümdür. Güzel ve rahat bir atmosfer için kendileri gizli bir reçete.

Perdeler pencerelerin hatlarını yumuşatır ve fazla çaba sarf etmeden biraz daha rahat olacaksınız.

ev rahat döşenmiş oturma köşesi cam masa üstüDairenizin atmosferini hızla yeni renklerle dönüştürün

Çoğu insan için beyaz duvarlar davet edici bir unsur değildir. Aksine, onlar kişisel değildir. Aynı şekilde hissediyorum ve bu yüzden aşağıdaki satırlar kalbimin altından geliyor.

Duvarlarınızı boyayarak odanıza çok fazla renk katılabilirsiniz. Ayrıca, daire boyunca aynı renk paletinden nüansları da yayabilirsiniz. En iyi sonuçlar bence iki ila üç renk ile elde edilir.

Böylece, diğer şeylerin yanı sıra, tekdüzelik elde edilir. Bu konfor ve ev benzeri bir atmosfer elde etmek için harika bir yoldur. Bahse girerim sonuçların çoğunun beklenenden daha iyi olacağına inanıyorum.

Oturma odasında kırmızı dekoratif motifler

Ev rahat donatmak modern kırmızı aksan halı kanepe örtüsü

Yeni daireyle hayatında yeni bir bölüm başlatmak ister misin? Duygusal bir atmosfere ulaşmak için tavsiyemizle size yardımcı olmak istiyoruz.

Anahtar kelimeleri bir kez daha hatırlatmama izin verin: duygusal öğeler, ışık ve renk! Şimdi yeniden tasarımda çok keyif diliyorum!

Yatak odasında romantik atmosfer - mor saten çarşaflar

ev rahat döşenmiş koyu ahşap yatak odası saten yatakSoluk pembe pastel renk duvarları kapsarev konforlu bir şekilde döşenmiş modern beyaz duvarlar ahşap zemin

Beyaz odada turuncu aksan

ev rahat kırmızı duvar aksan kanepe şömine kurmak

Yatak odasında kadınsı dekor

ev rahat bir şekilde döşenmiş yatak odası halı düştü

Sıcak, konforlu oturma alanı

Ev mobilyası rahat koltuk pop renkler

Oturma odasında turkuaz duvarlar - taze, hoş bir atmosfer

ev rahat kurmak turkuaz duvar zemin vazo kanepeOturma odasında sıcak ortam - turuncu perdeler Ev rahat beyaz mobilya turuncu perdeler