Odanın köşesine yerleştirilen 15 adet serin kitap duvar rafı

Serin kitaplar duvar rafları köşe odası çalışma odası ev ofis

Odanın köşesine yerleştirilen 15 adet serin kitap duvar rafı

Çoğumuz evimizi dekore etmek ve daha verimli iç çözümler planlamak için çok fazla zaman harcıyor olsa da, çoğu zaman küçük meydan odalarının fark edilmeden gitmesi oluyor. Birçoğumuz onunla fazla bir şey yapamayacağımız gerçeğini ele almak çok kolay ve ya orada dekoratif bir başarı ya da kesinlikle gereksiz bir şey kuruyoruz.

Kreşte oynak düzen

serin kitaplar duvar rafları oda köşe renkli resim çerçevesi turuncu
Sıkıcı köşeyi büyüleyici bir şova veya depolama yerine çevirebilen duvar rafları için yeterli tasarım çözümleri vardır. Köşelerde bulunan özel raflar, mevcut alanı arttırmaya yardımcı olur.Köşede yer alan hareketli raflar, mevcut alanı arttırmaya yardımcı olabilir.

Göz alıcı mor duvarlar ve siyah duvar rafları

serin kitaplar duvar rafları köşe köşeleri mor duvar siyah raflar vazolar

Tek yapman gereken kendi mutfağında ilham bulmak! Mutfaktaki bu hassas köşenin ergonomik raflarla nasıl donatılmış olduğunu görmek büyüleyici. Sadece yatak odanıza veya oturma odasına gelince aynı şeyi yapıyoruz. Burada, bazı büyük köşe duvar rafı fikirlerini dahil etmenizi umduğum birkaç fikir var.

 Unutulan köşeyi düzelt

serin kitaplar duvar rafları köşe odası kreş bej Ev kütüphanesi, çoğumuz hakkında düşündüğümüz bir şeydir, ama asla üzerinde çalışmaz. Küçük ve sessiz bir okuma odası, herhangi bir eve harika bir ektir ve köşedeki özenle hazırlanmış L şekilli kitap rafını sofistike bir ev kütüphanesine dönüştürmek için kullanabilirsiniz. Biraz peluş sandalye ekle ve neredeyse bitti.

Güzel bir bakış açısı için kare raflarla çağdaş ev ofis

serin kitaplar duvar rafları köşe odası oturma odası modern

 İster yemek ister oturma odasında olsun, daima unutulmuş veya ihmal edilen bir köşe var. Yukarıda gösterilen gibi akıllıca yerleştirilmiş bir raf, anında yaratıcı tasarımı örnekleyen büyüleyici bir izleme alanına dönüşebilir. Bu tür rafları seçmek ve yerleştirmek çok az çaba gerektirir çünkü yapmanız gereken tek şey, mevcut temaya uygun bir şekli ve tasarımı ile seçmektir. "Oryantal bir dokunuş" elde etmek istiyorsanız, buradaki örnek harikadır.

Kasvetli köşeyi renklendirmenin şık bir yolu

serin kitaplar duvar rafları köşe mutfak alanı dinette

Yukarıda belirtilen ev ofisi, beyzbol meraklıları için özel olarak tasarlanmıştır. Tüm oda tasarımı açısından sıradan gözükürken, köşelerde bulunan hareketli raflar gururla çıkarılan beyzbol hatıraları tarafından “aydınlanıyor”. Eh, biz köşeden "toplam kullanım" diyoruz. Kendi değerli eşyalarınızı sergilemek için benzer şekilde "aydınlatılmış" köşe raflarını kullanabilirsiniz.

 Ev Ofisi - ahşap raflarserin kitaplar duvar rafları köşe yemek odasıModern yatak odalarının çoğu köşeyi uygunsuz bir şekilde bırakır (bazen minimalist bir his yaratır), ancak formu işlevsellikle doldurmayı seven biriyseniz, bu tasarım en iyi şekilde çalışır. Küçük daireler için özellikle etkili bir yerden tasarruf sağlayan bir çözüm.

resmi: L biçimli kitaplık, modern yatak odalarına etkili bir şekilde eklenir.Yatak odası, bir kitaplık yüzeyinin yanı sıra kitapların yığılması için bir yer olarak kullanılabilecek süslü bir köşe kuralı koymak için mükemmel bir yerdir.

serin kitaplar duvar rafları yatak odası köşe yatak odası

Köşeye bir çift mobil raf yerleştirerek evdeki ofis çalışma alanınızdaki alanı genişletin.

Odadaki yanlardan birinde bir pencere olsa bile, bitişik duvarın alanını hala kullanabilirsiniz. Bacaklar için akıllı ve yerden tasarruf sağlayan mobil raflar harika bir çözümdür.

  Resim: Güzel bir görüntü alanı oluşturan köşe raflı modern ev ofisi

serin kitaplar duvar rafları köşe odası ev ofis

Dış mekan köşe rafları oturma odasına veya salon alanına büyülü bir şekilde eklenmiştir, entegrasyonları kolaydır ve mevcut raflarınıza mükemmel şekilde eklenebilirler.

Küçük apartmanların entegrasyonu biraz zor olsa da, geniş mekanlarda mekânı anlamlı bir şekilde doldurabilirler.

Resim: Dış köşelerdeki açık raflar nefes kesici!

serin kitaplar duvar rafları oda köşe modern rafine ahşap

 

Köşedeki kavisli raflar, tüm karelerden ve dikdörtgenlerden farklı geometrik bir tasarım eklediklerinden estetik bir tamamlayıcıdır.

Köşeye tam oturan üçgen raflar bile odaya yepyeni bir görünüm kazandırıyor. Ücretsiz köşenin aydınlatılmasına ek olarak, yeni bir görüntü alanı sağlarlar.

Yaratıcı köşe rafları yemek alanına ek bir görüş alanı getiriyor

serin kitaplar duvar rafları köşe yemek alanı

Küçük köşeye küçük bir iş istasyonu eklemek, yer tasarrufu sağlayan hassas küçük bir çözümdür. Bu, daha fazla yer kazanmak için uğraştığınız evlerde ve apartmanlarda harika çalışır. Ev ofis iş istasyonu aracılığıyla mobil duvar raflarını da ekleyerek bu kaynak zenginliğini tek bir seviyeye genişletebilirsiniz. Bu, her şeyden kurtulmak için akıllıca bir yoldur.

 Resim: Yatak odasındaki köşe yüzeyi, geniş bir depolama odasına sahip kompakt bir ev ofisine dönüştürüldü.

serin kitaplar duvar rafları köşe beyaz

Cam, giderek daha popüler hale gelen bir malzemedir, çünkü çoğu modern tasarımcı ve tasarımcı, onu çeşitli yapıların tasarımında yaygın ve yaygın olarak kullanır. Geniş, tavandan tabana pencerelere sahip modern evlerde, köşedeki hareketli cam rafları kullanmak mantıklı. Cam raflar, farklı bir doku elemanına paralel olarak "hafif ve havadar" bir çekicilik getirir.

 Resim: Mükemmel, çağdaş bir ambiyans için köşede ergonomik cam raflar

serin kitaplar duvar rafları köşe köşe şömine şömine mozaik

Sadece minimalist ya da yarı minimalist bir görünüme sahip olmanız, raf alanını küçültmek zorunda olduğunuz anlamına gelmez. Bu oturma odası köşede şık, ergonomik ve ortak görünüme ince bir görsel kontrast oluşturan kompakt hareketli raflar kullanmaktadır. Bu, serbest bırakma başlıklarınızı uygun bir yere koymanızı sağlayacak harika harika bir stratejidir.

Köşedeki inanılmaz hareketli raflar - minimalist tarzı

serin kitaplar duvar rafları köşe odası oturma odası halı

Bu, evinizdeki her odanın nasıl farklı ve benzersiz olmayan raflara sahip olabileceğinin harika bir örneğidir.

Kreşteki bebek karyolasının yanındaki kutu şeklindeki raflar, odanın tasarımının geri kalanında güçlü bir şekilde durmaktadır.

Küçük çocuğunuz orada bulunan nesneler tarafından sevineceğinden, çok çekici ve promosyon amaçlı olarak öne çıkıyorlar.

 Renkli, eğlenceli kreş tasarımıserin kitaplar duvar rafları oda köşeleri renkli mobilyalar kreş odası

Yatak odasındaki pencerenin yanında bir oturma alanı tasarlanması, kendimizi resimlere ve seslere kaptırmamız için bize bir şans verecektir.

Bu yatak odası, aynı zamanda bir plaka şeklinde yüzey gösteren bir kare kitaplık ile biraz daha ileri gider. Bu, kendi fikirlerinizi sakin bir şekilde kağıda dökebildiğiniz ve aynı zamanda gün içinde bazı düşündürücü anların keyfini çıkarabileceğiniz entegre ve kompakt bir alan sağlar.

 Resim: Entegre platform ve koltuk ile köşede kompakt kitap rafı

serin kitaplar duvar rafları köşe yatak odası gökyüzü yatak yatak odası

 Bu ceviz yapımı raflar, dekore ettikleri her odaya çağdaş bir dokunuş getirir. Hareketli raflar, tüm kitaplarınızı ve aksesuarlarınızı saklayabileceğiniz geniş bir ekran veya depolama alanı oluşturur.

Raf sayısını artırarak ve aralarındaki mesafeyi artırarak, her seferinde yeni bir görünüm elde edebilirsiniz.

 Resim: Her oda için zarif hareketli, mükemmel ceviz rafları

serin kitaplar duvar rafları köşe masif ahşap dresser

Kreş, bazı köşe raflarını yeniden şekillendirmek için de mükemmel bir yer olabilir.Çocuklar söz konusu olduğunda, oda ne kadar büyük olursa olsun, her zaman daha fazla depolama alanına ihtiyaç olacak, küçük hareketli köşe rafları bile karışıklığı gizlemeye yardımcı olabilir.

Sevimli sepetler ve pisliği gizleyen akıllıca tasarlanmış kutular bu raf alanını doldurabilir. Bu durumda, yukarıda resmedilen güzel kızın odasında olur.

Girlish pembe kreş

serin kitaplar duvar rafları köşe odası sevimli renkli pembe kız gibi

Banyoda camsı, mobil raflar

serin kitaplar duvar rafları köşe köşeleri banyo camı

Zigzag ahşap köşe rafları    serin kitaplar duvar rafları köşe odası koridor ahşap        serin kitaplar duvar rafları köşe siyah fikir ilginç

 Radomira tarafından yazıldı ve düzenlendi