Modern yaşam duvar – taklit için 8 ilham verici örnek

Modern oturma duvar oturma odası kanepe beyaz iç tasarım halı zemin ahşap duvar

Modern duvar ünitesi - TV'li harika oturma odası

 

Biri tam olarak televizyonu nasıl ayarlamalı? Bu soru uzun zamandır çok önemliydi. Çünkü televizyonlar her zaman çok iyi görünmüyor.

Ancak birkaç örneğimizde, çözümler süper şık ve uyumludur. Birçok durumda bile, ambiyansı eskisinden daha çok görüyorlar.

Ancak istenen sonuçlara ulaşmak için çok basit kurallara uymalısınız. Bugün sadece bunun hakkında konuşmaya geliyoruz.

İlk örnek (yukarıdaki resim) gün boyunca televizyon seyretmek isteyenler için idealdir. Televizyonun önüne bir koltuk koydun. İkisinin çapları yaklaşık olarak aynı olmalıdır. Ayaklarınıza yaslanmak için sadece bir şeye ihtiyacınız var ve zevk dolu.

Farklı yerlere taşınabilen TV, ikinci örnektir (aşağıdaki resim). Burada taşıyabileceğiniz siyah bir filme sahip bir cam paneliniz var. Böylece, biri de resmi kaydırır. Yani, nerede oturursanız olun, TV izleyebilirsiniz.

Esneklik modern demektir

Modern oturma odası oturma odası kanepe mobilya fikirleri halı zemin
Üçüncü örnek, doğal materyalleri ve nüansları kullanmaktadır. Arka planda, eşleşen bir mermer arka planın önünde, duvara bir panelle monte edilmiş TV'yi görebilirsiniz.

Doğal malzemeler ve toprak renkleri

modern oturma odası oturma odası tasarımı iç tasarım fikirleri

Dördüncü örnekte, ince, şık ekranın büyüleyici karakterini yaşayın. Bu, çevrenin geri kalanına sorunsuz bir şekilde uyan harika bir fotoğrafa benziyor.

Düz ekran TV akıllıca ahşap duvara monte edilmiş

Modern oturma odası duvar odası süslemeleri ev dekor duvar boyası turkuazBir sonraki örnek, vücut kurtarma için mükemmel konumlandırmayı varsayar. Ardından, ekranın bu açıdan ideal konumlandırmasından sonra baktı. Bu gezinme kurulumunun doğru olduğu kanıtlandı. Çerçeveler, ambiyansın geri kalanında mükemmel bir şekilde yazılacak şekilde beyazdır.

Rahatla ve rahatla

Modern oturma duvar oturma odası mobilya fikirleri duvar kaplama ahşap tv cam duvar

Deri ve keten, bir sonraki odanın malzemelerine hakimdir. Şu anda bize bakan tabureler, buraya ve oraya dönüşebileceğiniz bir mekanizmaya sahipler. Eğer istersen, sessizce televizyona dönebilirsin.

Deri ve keten

Modern ev duvar oturma odası mobilya fikirleri renk düzeni bej kahverengi perde fikirler

Böyle dev bir ekran, ücretsiz yerleştirme ile büyük bir odada harika bir şekilde uyuyor. Yanlardaki deri mobilyalar odanın çerçevesini belirler. Aksine, krom koltuklar serbest dağıtım için var.

Lüks hissi verin

Modern oturma duvar oturma odası mobilya mefruşat ürünleri ahşap duvar tv duvar

Burada süper modern oturma odası, büyük ekran ve önündeki perdelerle kesinlikle tamamlandı. Gerçek bir film, ama evde olduğu kadar rahat. Harika, değil mi? Süper büyük mobilyalar çevre dostu deriden yapılmıştır.

Modern bir ortamda ev sineması

Modern oturma duvar oturma odası tasarımcı mobilya ev sineması perdeleri mor mavi