Usta tarzı iç tasarım fikirleri

Modern ev dekorasyon zanaatkar tarzı kırmızı duvar zemin lambası kanepe

Craftsman tarzı bir ev için fikir dekorasyon

Çoğu insan Usta tarzı sever! Sen de bu gruba ait misin? Bu dairelerde davet ve sıcak bir şey var. Basitliğe ve yapı malzemelerinin tercihine tanıklık ediyorlar.

Bu tasarım çözümleri, 20. yüzyılın başından kısa bir süre sonra ortaya çıktı.

Birçok ayırt edici özellik ile karakterizedir. Bunlar arasında konik sütunlar, doğrusal pencere detayları, ön kapılar ve saçakların altındaki açık kirişler bulunur.

Bugün zanaatkâr bir eve hızlıca bakıp bu evleri dekore etmek için çeşitli seçeneklere bakıyoruz. Bugünün evlerinden bazıları yeni inşa edilmiş ve diğerleri daha yaşlı. Bunlardan ilki en baştan zanaatkar tarzında yapılmış ve diğerleri de yeniden tasarlandı.

 Usta tarzı iç tasarım fikirleri

modern ev dekorasyon zanaatkar tarzı taş duvar şömine
Dekorasyon durumunda birçok stil görebilirsiniz. Geleneksel aksanlardan parlak, modern randevulara kadar uzanırlar. Bir zanaatkâr evi nasıl dekore ederdiniz?

Usta tasarlanmış yaşam alanları

Craftsman tarzı büyüleyici ev iç tasarım dekorasyon fikirleri

Bu seriyi Dorothy Howard Architect Studio'nun Craftman Evi ile başlatıyoruz. Pencerelerin ayrıntılarına ve açıktaki çatı güvenlik bariyerlerine özellikle dikkat edin. Ayrıca adaçanın cephedeki yeşil ve bordo tonlarına aşık oldunuz mu?

Şimdi bir sonraki resme bir bakalım mı? Böyle bir iç mekânı nasıl dekore edersiniz? Buradaki farklılığı hangi ayrıntılarda buluyorsunuz? Bu sorunun birkaç doğru cevabı var. Dikkatli olmanın en hızlı yolunu bulabilirsiniz.

Odaya şehvetli bir sıcaklık veriyorlar. Bazı zanaatkar tasarımcıları da bolca cam kullanırlar. Resmin alt kısmında, bu en göz alıcı dekoratif aksan.

Ahşabın ayrıntılarını özellikle çekici buluyoruz

Usta tarzı ahşap detaylar iç tasarım fikirleriBu, lineer elemanların etkisini çok güçlü kılar. Aşağıda gösterilen odada, kolye ve duvar aydınlatması ile uğraşıyoruz.

Ardından ışığın yatıştırıcı etkisi geliyor

Craftsman tarzı modern oturma odasında iç tasarım fikirleri

Bazı Zanaatkâr daireler en sıcak ve dünyevi nüanslara odaklanmıştır. Diğerleri hafif ve parlak bir yaklaşım tercih ediyor. Bir sonraki odada canlı aksanların ve neşeli tonların uyumunu hissedebilirsiniz.

Mavi ve beyaz renkte bir gölge oyunu atmosferi karşı konulmaz hale getirir.

Craftsman tarzında iç tasarım fikirleri yeniden dekore edilmiş yatak odası

Birçok kişi gri arduvaz duvarlarına bakmaktan büyük keyif alır. Bunlar aşağıdaki Daire Terapi resminde bulunabilir.

Modern bir tarzda tarihi bir evi yeniden şekillendirmek

Zanaatkar tarzı siyah oturma odası iç şömine tasarım fikirleri

Bu çağdaş Craftman tarzı oturma odasında modern sarkıt aydınlatma, beyaz ahşap aksan ve çağdaş sanat eserleri bulunmaktadır. Sonuç, rahat, kesilmiş ve yine de lüks ve modern bir görünüm.

Rahat ve modern görünümlü görünüm

Usta tarzı modern mobilya raflardan iç tasarım fikirleri

Usta tasarımlı mutfaklar ve yemek odaları

Şimdi bazı mutfaklara ve yemek odalarına bakalım mı? Bu konu hakkında bilgi vermekten mutluluk duyuyoruz. İlk mutfak muhteşem bir usta cephesinin arkasına saklanıyor. Bu Moore Architects evi, konik sütunlar ve beyaz korkulukları olan büyük bir ön kapıya sahiptir.

Moore Mimarlık Evi

Craftsman tarzı açık alan merdiven giriş kapısı iç tasarım fikirleri

Bu girdiden sonra gerçekten hoşgörülü hissetmek. Şimdi gerçekten güzel mutfak ve yemek alanları için ruh halindesiniz. Her şeyden önce, mimarlar iç ve dış tasarım arasında bir ilişki kurdular.

İçeride, dış tasarımla ilgili bazı ahşap unsurlar çekmeceler, kapılar ve mutfak dolapları - ve ada şeklinde bulunur.

Modern dokunuşlar, sıcak ve konforlu bir yaşam alanı yaratmak için geleneksel ifadelerle birleştirilmiştir. [The Kitchen Source] 'a göre

Ahşap aksan - çekmeceler, kapılar ve mutfak dolapları

Usta tarzı mutfak ada ahşap iç tasarım fikirleri

Sonraki fiyat fiyatlı bir tarihi mutfak geliyor. Bu W.B. Ahşap detayların ılık parlaklığı ile tamamlanan inşaatçılar.

Ahşap detaylardan sıcak parlaklık

Usta tarzı ahşap detaylar tarihi mutfak iç tasarım fikirleri

 Fayanslar, beyaz duvarlar ve koyu mutfak çalışma yüzeyleri olan bir arka duvar, şık bir görünüme katkıda bulunur. Ahşap ada ve geleneksel bar tabureleri, evlerin Craftmans kökü hatırlatıyor. [Sandoraz'a göre].

Aşağıdaki resimde modern bistro görüntüsünde zanaatkar tasarımı gösterilmektedir. Craftsman tarzı modern mutfak asılı lambalar iç tasarım fikirleri

Yemek odasına bir bakalım. Bu güzel bakımlı oda, zanaatkar karakterini birkaç hoş unsur tarafından verilmektedir. Bunlar arasında tavan aydınlatması ve sarı, yeşil ve kahverengi kombinasyonlar özellikle dikkat çekicidir, Çiçek vazolar da Craftmans'ın iç tasarımında tipiktir. Sağ alt köşedeki Art Nouveau parçasını gördün mü? Bitki elemanları ile süslenmiş tavandan gelip geliyor mu?

Usta tarzı tropikal notu iç tasarım fikirleri

Aşağıdaki açık gri yemek alanı biraz daha modern. Her şey dekoratif bir şeritle tamamlanır. Bunu gördün mü? Diğer şeylerin yanı sıra oda, modern görünümünün parlak nüanslarına ve serin tonlarına borçludur. [Denoxa'ya göre]

Craftsman tarzı yemek odası beyaz mobilya iç tasarım fikirleri

Bu modern bağlamda, sizi aşağıda sarkaç ışığına tanıtmak istiyoruz. Duvar resimleri ve bir vazo koleksiyonu bu alanı ortalamanın üstüne çıkarır. Sıcak ve soğuk tonların karışımı uyum sağlar. [Sarah Greenman'a göre]

Usta tarzı ahşap masa sandalyeler yemek odası iç tasarım fikirleri

Dikkatiniz varsa, aşağıdaki odayı tanıyacaksınız! Apartment Therapy'den aynı eski mutfağın yenilenmiş yemek alanı. Menşei yıldan mı bahsetmiştik? Ev 1912 yılında inşa edilmiştir ve dekoru çağdaş ve eski hazinelerden oluşmaktadır. Yemek odası bir istisna değildir.

Craftsman tarzı yemek odası halı siyah iç tasarım fikirleri

Craftsmans tarzında yatak odası

En güzel olan her zaman sona eriyor! Bunu da yaptık. Çünkü Craftmans yatak odaları saf uyumluluk arz eden odalarda. Geleneksel olarak, bunun ilkinin "kabuğuna" ve sonra evin dış tasarımına bakarız.

Usta tarzı dış san francisco evinde iç tasarım fikirleri

Bazen tasarımın basit ve temiz yolu en iyisidir. Ahşap mobilya aşağıdaki odada merkezi bir konuma sahiptir. Ayrıca büyüleyici, bunların her iki tarafta bej renkli duvarlarla birleşimi.

Usta tarzı yatak odası yatak İç tasarım fikirleri

Belki de iç mekanınızı tamamen modern bir zanaatkar tarzında tasarlamanıza ilham vermedik. Ama yine de bazı güzel aksanları birleştirebilirsiniz. Böyle bir prosedürün bir örneği bir sonraki rakamdır.

Yatak takımının sanat ve el sanatları odanın en güçlü ifadesini içermektedir.

Usta tarzı yatak odası ahşap mobilya iç tasarım fikirleri

Şimdi ahşap sepetler ve Türakzente ile tamamlanan daha geniş bir alan takip ediyor. Canlandırıcı beyaz ve mavi tonlar, keskin ve havadar bir sofistike katkıda bulunur, sizce düşünmüyor musunuz? [Annette İngilizce'ye göre & Associates]

Craftsman tarzında iç tasarım fikirleri yeniden dekore edilmiş yatak odası

1912 yılından kalma eski evin bir başka görüntüsü gri ve beyaz nüansların ve çağdaş mobilyaların gücünü göstermektedir. Modern sanat eserine ve başucundaki akrilik lambasına bakın. [Daire terapisine göre]

Usta tarzı yatak odası siyah keten iç tasarım fikirleri

Son resim, Craftmans tasarımlarında modern çiçek düzenlemelerinin güçlü etkisini göstermektedir. Stil ifadeleri net doğrusal ayrıntılar nedeniyle yeterince güçlü ise, bazı çağdaş unsurları kolayca ekleyebilirsiniz. Bu ön kapıda bile olabilir.

Craftman ve modern unsurları evinizde benzer şekilde birleştirir misiniz? Ön cepheden mi başlıyorsunuz yoksa iç mekanda bir sürpriz olarak mı değerlendiriyorsunuz? Her durumda size sihirli sonuçlar dileriz!

Craftsman tarzı giriş kapısı salıncak sundurma iç tasarım fikirleri