Pernille Snedker tarafından mermer benzeri ahşap döşeme

mermer benzeri-döşeme-ahşap-ayakkabı-kırmızı

Pernille Snedker tarafından mermer benzeri ahşap döşeme

Hansen harika bir yaratılıştır, ahşap uzun zamandır bildiğimiz son malzemedir. Eski bir mermer işleme tekniğini kullanarak Snedker Studio'dan Pernille Hansen Snedker, ahşap paneller üzerindeki bu güzel, parlak ve renkli efekti elde etti.

  İşte Snedker Studio'nun açıklaması:

“Ahşabın çalışmasına devam etmemiz için daha fazla estetik almamız ve dünyamızda daha yüksek bir uyum düzeyi elde etmemiz için bir meydan okuma”

Pernille Snedker eski bir mermer işleme tekniğini oduna aktardı

mermer benzeri ahşap döşeme balonu
Pernille Snedker doğaüstü, organik, renkli ve canlı desenleri dönüştürdü. Bu işlem tekniği, tarihi ve iç detayları gizlenen ve gizlenen ahşapların sırlarını ortaya çıkarmaktadır. Bu teknik, antik Japonya'da suminagashi olarak da biliniyordu.

Uygulanan dekorasyon temel ağacın doğal yıllık halkaları ile iç içe geçmiştir.

Mermer benzeri ahşap döşeme sergisi

Pernille Snedker Hansen, ahşabın dokusunu vurgulamak için bu işleme tekniğini seçtiğini söylüyor. Öncelikle tasarımı farklı renklerde ve ilginç desenlerle yapar, kağıt üzerinde tutar ve ancak o zaman odunla çalışır.

Tuhaf sanatsal renk paleti

Mermer benzeri ahşap döşeme fikri tasarımıMermeri andıran ahşap gerçekten harikaydı, ahşabın dokusunu sonuna kadar gösteriyor. Bu zemin üzerinde veya duvar kaplaması olarak harika görünüyor, benzersiz desenler ve ilginç renkler bir dizi var, bu yüzden alıcılar seçim için şımarık. Mermer benzeri ahşap aslında Danimarkalı El Sanatları koleksiyonu olarak yaratıldı, ancak şimdi Snedker Studio tarafından satın alınmak üzere.

 Kağıt üzerinde tasarımdan renkli desen mermer benzer ahşap döşeme tasarımıBaşka bir desen - sarı ve yeşil nüansları  mermer gibi ahşap döşeme fikri ev

Dikey yerleştirilmiş

mermer benzeri ahşap döşeme deseni dekoratif motifler Zarif ve özgün bir atmosfer  mermer gibi ahşap döşeme sandalye kadın