Giriş alanının mükemmel şekilde ayarlanması – 5 değerli ipucu

Giriş alanı mükemmel bir şekilde dekore edilmiş çiçek desenli duvar kağıdı

Giriş alanını mükemmel bir şekilde ayarlayın

Evinizdeki en aktif bölgelerden biri kesinlikle giriş alanıdır. Genellikle ona çok fazla önem vermiyoruz, ama dikkatlice düşünürseniz, günlük hayatımızın çoğunun devam ettiğini göreceksiniz. Burada misafirlerinizi alıp çocuklarınıza vedalaşın.

Girişte, özellikle bu mevsimde hiçbir koşulda dışarı çıkamayan katlar, şemsiyeler ve ayakkabılar var. Evet, kış geliyor. Bu çok açık. Merak ediyor olabilirsiniz, giriş alanı nasıl mükemmel bir şekilde kurulabilir?

T6TFT498CQJ3

Giriş alanınız sadece akıllı ve düzenli görünmekle kalmamalı, aynı zamanda çok işlevli olmalıdır. Bunun için yaratıcılığa ve bazı iyi tavsiyelere ihtiyacınız var. Giriş alanınızı ayarlamak için 5 değerli ipucu.

Paltolarla nereye gitmeli?

Giriş alanı mükemmel beyaz arka plan oluşturulmuştur
Elbette, palet deposu için yerleşik bir dolaba da sahip olabilirsiniz, fakat eğer sahip değilseniz veya istemiyorsanız? Eski eski kıyafet kancalarını göz ardı etmeyin. Onları farklı renklerde ve desenlerde duvardaki veya tahtadaki sıralara kolayca yerleştirebilirsiniz. Günümüzde her tarzda çok çeşitli kıyafet kancaları bulacaksınız. Giriş alanınız için doğru olanı bulun ve kişisel zevkinize göre düzenleyin. Pişman olmayacaksın.

Ceket kancalarını resimde gösterildiği gibi farklı yüksekliklere takın.

giriş alanı mükemmel şekilde kurulmuş açık raflar örgülü sepetler

Şık ayakkabı dolaplarını bulun

giriş alanı mükemmel döşenmiş rustik yetenek kaba ahşapkoridorda ayakkabı dolapları yerleştirmek için birçok nedeni vardır - hayır daha bireysel parçalar, vb ana nedeni hiçbir dağınıklığı, köpek için yetkisiz oyuncak, hakkında yalan Ancak gerçekte şık ayakkabı rafları sizin giriş parkı estetik fazladan tutam vermeniz.

Aşağıda gösterildiği gibi rustik veya daha klasik yapabilirsiniz

Giriş alanı, ayna olarak stilize güneşi mükemmel şekilde ayarladı

Depolama bölgesini belirle

giriş alanı mükemmel şekilde maun büfe kuruldu

Herkes, son beş dakika içinde çıkmadan önce anahtarlar, şemsiyeler veya eldivenler ararken sabah stres problemini bilir. Neden kendinize işkence yapmaya devam etmeli, bir şeyler yapmalısınız! Depolama alanlarını açıkça belirleyin. Aşağıda gösterildiği gibi, şık bir büfe ve birkaç dokuma saklama kutusu veya bu duvar fanlarıyla, eninde sonunda üçlüleri ve evrakları düzenleyebilirsiniz.

Her şeyin kendi yeri var

giriş alanı tebeşir tahtası mükemmel bir şekilde kuruldu

Doğru aynayı seç

giriş alanı mükemmel bir şekilde kurulmuş perserläufer

Bugünlerde yaşam tarzımız için aynalar çok önemlidir. Koridorda bir ayna eksik olmayabilir. Doğrudan kapının iç tarafına takabilirsiniz veya şık bir çekmeceli çekmece ile tutturun. Konuklarınız rüzgarlı havalarda sizi ziyarete geldiklerinde ve saçlarını tekrar kontrol etmek istediklerinde daha iyi ve daha güvenli hissedeceklerdir.

Halı aynı halı değildir

Girişte kesinlikle bir halıya sahip olmak istiyorsanız, önceden çok iyi düşünmelisiniz. Rastgele bir halı olamaz. Ayakkabılarımızla birçok mikrop ve kirlilik iletiyoruz. Buna ek olarak, çok fazla nem, tuz ve küçük taşlar da gelir. İhtiyacınız olan şey, sizi ve zemini rahatsız eden her şeyi emen emici, özel bir halıdır.

Öyleyse başla! Giriş alanınızı güzelce ayarlayın ve iş haftasının ortasında bile daha rahat olun.

giriş alanı mükemmel ayarlanmış rattan sepetleri çim yeşil koşucular