Kır evi tarzında iç tasarım – rustik ortam

ülke tarzı dekorasyon ahşap duvar tasarımı beyaz iç tasarım

Kır evi tarzında iç tasarım - rustik ortam

Çiftlik evlerinin iç mekanları sade detaylarla karakterize edilir. Bu Amerikan tarzı son zamanlarda büyük bir patlama yaşıyor ve klasik, rahatlatıcı tarzı tercih edenlere hitap ediyor. Bu, kapalı sundurmalarda, kalıtsal öğelerde, parlak renklerde ve kaba yüzeylerde en çok dikkat çeken mimari elemanların bir karışımıdır.

Bu duygusal görünüm artık mülklerinde yaşayan insanlar için ayrılmaz. Herkes bunu her yerde yapabilir. Evinizde de görünüm oluşturmanıza yardımcı olabilecek bazı çiftlik evi özellikleri.

Çevreleyen sundurma

Ülke tarzında geleneksel veranda iç tasarımını kurun
ilk Başlangıçta sıcağından kaçmak için bir yer olarak düşünülmüş, şimdi sohbet etmek için aile ve arkadaşlar için bir buluşma yeridir.
Eğer etrafı saran bir verandaya sahip değilseniz, o zaman kapalı teras veya balkon yapabilirsiniz. Oda yeterince büyük değilse o zaman kır çiçeği çiçek küvetleri koyabilirsiniz.

Klasik duvar ışıkları

Ülke tarzı dekorasyon giriş kapısı aplikleri iç tasarım

ikinci Bu aydınlatma çiftlik dekorunun sembolü haline geldi.

Bunu tamamlayın: Aydınlatmanızı duvar ışıklarıyla değiştirmeyi düşünün. Bu, şu anda finansmanınıza uymuyorsa, bazı ekonomik asma lambaları seçin.

Ahşap ısı

ülke tarzı dekorasyon beyaz duvar ayna iç tasarımüçüncü 

Bu hakkı alın: Her yerde parke zemin döşemeyi göze alamazsanız, en çok gördüğünüz evin parçasını deneyin - aile odası. Ahşap mobilyalar, duvar panelleri ve elemanları da tüm evi yenilemek zorunda kalmadan çiftlik evinin sıcak hissetmesine yardımcı olur.

Cehennem. Başlangıçta, duvarlar hafifdi çünkü sahipleri basitçe pahalı çizgi renkleri için seçeneklere sahip değildi.

ülke tarzı iç tasarım ahşap duvar tasarım plakaları kurma

4 Bazı aileler bazen kendi tarzlarını göstermek için girişte olduğu gibi önemli yerlerde duvar kağıtları kullandılar. Sonunda, parlak duvarlar çiftlik evi iç mekanlarının klasik bir unsuru haline geldi.
Bunu yapın: duvarlarınızı, dekoratif elemanlarınızı, kapılarınızı ve süpürgeliklerinizi hafif bir tonla boyayın. Ahşabın bu evlerde boyanması gerekmiyor, ama eviniz ışıkla sınırlı ise odanı aydınlatmak için koyu renkli ahşabı boyamayı düşünün.

Basit kumaşlar. Çiftlik evleri üstte değil

ülke tarzı dekorasyon ahşap duvar tasarımı beyaz iç tasarım

5Kumaşlar ve döşemeler el yapımı ya da nesilden nesile aktarıldı. Böylece, kumaşlar genellikle karışık ve rahattır.

Doğru yap: Pamuk, Amerika'nın ilk köyündeydi. Yani, ana kumaş olarak pamuk al.

Evin kalbi. Mutfak, çiftlik evinin kalbi.

ülke tarzı iç tasarım mutfak dolap cam kapılar kurmak

Mutfaktaki evdeki trafik yoğun olduğundan, yüzeyler kullanılmaktadır. Kaba tezgahlar ve masif dolaplar, konuklarla dolu bir evde ortaya çıkar.

Bu hakkı elde edin: Sınırlı mali imkanlarla, mutfak eşyaları kapları veya tabakları gibi seramik aksesuarlar satın alabilirsiniz. Bazı kaba tabaklar da katılabilir.

Sağlam yemek odası

iç tasarım ülke tarzı kurmak büyük ahşap masa yemek odası

7 Yemek masası. Bir terim, herhangi bir çiftlik evi yemek odasının merkez noktasını tanımlayabilir: sağlam. Klasik yemek masası genellikle el yapımıydı ve nesillerden nesile aktarılıyordu.

Başka bir şey ödeyemezseniz, o zaman büyük bir ahşap kesme tahtası rustik merkez parçası olabilir.

Mix ve yatak odasında maç

ülke tarzı dekorasyon ahşap yatak çerçeve yatak odası iç tasarım

8 Yatak odasında, arkadaşlardan ve aileden birkaç şey miras alınır. Hafif ve ince keten ve beyaz badanalı duvarlar rustik görünümü tamamlamaktadır.

Bununla savaşın: 19. ya da 20. yüzyılın başlarında bir görünümle şeyleri bulun. Makalelerin basitçe toplanması daha iyi olurdu.

Ayaklarda lüks küvet

ülke tarzı iç tasarım küvet havlu banyo kurmak

9   Bu küvetleri 19. yüzyılın sonuna kadar sipariş edemezdiniz. Başlangıçta dökme demir ve porselen yapılmıştır.

Bununla dövüşün: lif kopyaları bin dolar için satın alınabilir. Eğer buna hazır değilseniz, o zaman aksesuarları ile stili yapın. Duvardaki askılar, giyinme için ahşap sandalyeler, yan tarafta yardımcı masa. Banyo paspası yerine dokuma halı.

Ülke tarzında geleneksel veranda iç tasarımını kurun