Mutfak tasarım fikirleri ve güncel trendler 2017

2016'dan almamız gereken mutfak tasarımındaki en sıcak trendler

 

2016'nın sonu yaklaşıyor ve nihai taleplerin ve bilançoların zamanı. Bu sene sıcak eğilimlerin neler olduğunu ve önümüzdeki sene 2017'ye neler getirebileceğimizi gözden geçirelim.

Bu yılki trendler arasında, gizemli mobilyalardan kesintisiz bir görünümle daha fazla joie de vivre için renklerin cesurca kullanılmasına kadar pek çok ilginç fikir yer alıyor.

Mutfak tasarım fikirleri ve güncel trendler

mutfak tasarım fikirleri küçük mutfak kurmak mutfak mobilya ahşap

Klasik trendler de dahil olmak üzere tanıdık tasarım öğelerini kullanmanın, inovasyon ve tasarım inovasyonunu engellemediğini öğrendik.

Bu arada, bu yıl sonunda da çizmemiz gereken bir ders.

İki renkte mutfak tasarımı

Tek renkli mutfak tasarımı, en modern iki renkte bile, büyük bir risktir, ancak tasarımcılar çok iyi çalışabileceğini göstermiştir.

Sıkıntı ortaya çıkmalı, ancak materyallerdeki çeşitlilikle harika bir şekilde ulaşılabilir. Farklı dokuların uygulanması yeni ve yeni kombinasyonlara ulaştı. Özellikle popüler olan, fayans ve ahşap gibi "sıcak" ve "ayık" ın eşleşmesidir.

En son trendlere göre renk fikirleri

mutfak tasarım fikirleri mutfak nane gri gri renk fikirleri
Gizli fonksiyonel özellikler

Son yıllarda kesintisiz bir görünüm arayışı giderek daha popüler hale geldi. Bu modern sadeliği neredeyse tüm yaşam alanlarına yayabildiğiniz kadar rahatlık ve rahatlık getirir. Hemen hemen sadece mutfak ile ilgili birkaç mevsiye kadar, şimdi tüm yaşam alanlarında kesintisiz görünümü yaymaya daha fazla karar verildi. Şimdi, mutfakta ve hatta buzdolabının bir dolap veya başka bir mobilya parçasında saklandığı gizli fonksiyonel olanakları buluyoruz. Tabii ki, bu aynı zamanda mutfağı oturma odası veya başka bir ambiyansla birleştiren açık planlamayı da kolaylaştırır.

Tasarımı ve işlevi ustalıkla birleştirin

mutfak tasarım fikirleri mutfak mobilya çekmece ekstra bin

Pratik fikirler ile kendinize gelin

mutfak tasarım fikirleri mutfak mobilyası dolabıAhşap, ahşap ve daha ahşap

Mutfağınız son teknoloji olabilir ve yine de ahşap da olabilir - 2016'daki en son mutfak trendlerinden öğrendik. Bu malzeme çevre dostu, uyarlanabilir ve neredeyse tüm iç mekan tasarımlarıyla temas edebilir. Günlük yaşamda bile doğal bir yaşam biçimine olan özlemimizi büyük ölçüde ifade eder.

Koyu renkli ahşap, önemli bir rol oynar ve genellikle lüks görünümünden dolayı tüm olası renkler arasında tercih edilir.

Ahşap mutfak mobilyaları tamamen trend

mutfak tasarım fikirleri ahşap mutfak tasarım ahşap zemin

Masif ahşap rustik mutfak

mutfak tasarım tasarım fikirleri rustik mutfak moda ahşap mobilya

Modern mutfak aletleri ve parlak yüzeyler karışımı

Mutfak aletleri ve farklı tarzlarda yüzeyler - 2016 yılında modern mutfaklarda çok yaygındır. Daha önce hiç böyle bir değişiklik yapmadık. Bu güzel ve sorunsuz ve tek renkli bir tarzda daha fazla olasılık sunuyor.

Shining aksanlar mutfağa modern bir karakter kazandırıyor

mutfak tasarım fikirleri kuechenmoebel tasarım kolye ışıkları kupferfarben

Gerçek granit

Granit, 2016 yılının diğer gerçek vurgusunun yanında ahşaptır, ancak gerçek olmalıdır. Sanatsal taklitler, ancak iyi oldukları halde, artık yoktur.

Granit mutfak tezgahı

mutfak tasarım fikirleri mutfak adası modern mutfak mobilyaları

Küçük mutfak dolapları

2016 yılında mutfak tasarımımızda mümkün olduğunca az ürün kullanmak için çok iyi öğrendik ve buna devam etmemiz çok önemli. Bu yüzden temellere odaklanıyoruz ve daha rahat hissediyoruz. Görünüşe göre, giderek daha fazla küçük ama çok akıllıca tasarlanmış mutfak dolapları kullanarak bu trende ayak uydurmak istiyoruz.

Lavabo altındaki çekmecelerdeki her şeyi saklayın

mutfak tasarım fikirleri fikirler mutfak dolapları dürbün

İçinde kendi kişiliğini bulmak ve ifade etmek - 2016'da önemli olmaya devam etti. Bu yönde birçok adım atılmıştır. Bunu 2017'de nasıl inşa etmek istiyoruz?

Beton görünümlü modern mutfak

mutfak tasarım fikirleri beton optik kolye ışıkları ahşap tabure

Bireysel isteklere uyarlanabilecek yaratıcı çözümler

mutfak tasarım fikirleri ahşap duvar pratik olarak mobil

Siyah beyaz basit tasarım

mutfak tasarım fikirleri küçük mutfak kurmak renk beyaz

Daha fazla ilham verici mutfak tasarım fikirleri için sadece aşağı kaydırın

mutfak tasarım fikirleri mutfak tasarım karo zemin mutfak gereçleri beyaz mutfak tasarım fikirleri modern mutfak tasarım ahşap zemin mutfak tasarım fikirleri modern mutfak mutfak tezgahı mutfak tasarım fikirleri depolama baharat çekmece pratik mutfak fikirleri mutfak tasarım fikirleri bicolor mutfak tasarım siyah beyazmutfak tasarım fikirleri granit mutfak mutfak yarımadası Mutfak tasarım fikirleri ahşap kirişler bakır renkli kolye lambaları yemek odası masa mutfak tasarım fikirleri ahşap mutfak mutfak mobilya mutfak ada ahşap mutfak tasarım fikirleri kuechenflsche holz spuele mutfak tasarım fikirleri mutfak ada beyaz kolye ışıklarımutfak tasarım fikirleri mutfak rafları ahşap rustik mutfak kurmak mutfak tasarım fikirleri retro buzdolabı smeg beyaz mutfak tasarım fikirleri rustik mutfak tasarım kutusu ahşap kutular