Küçük ada için mutfak adası Fikirler uygun

mutfak adası fikirler küçük oda mutfak masası

Küçük alan için mutfak adası fikirler

Yenilikçi bir mutfak adası sayesinde yemek hazırlamanızı daha hızlı ve daha verimli hale getirebilirsiniz. Çalışma alanınızı kesinlikle genişletecek ve ev dekorasyon stilinizi mutfakta sergileyecek. Bizi takip edin ve kendinizi ikna etmek için resim galerimize bakın!

  Açık depolama odası olan ada - mobil

mutfak adası fikirler küçük uzay mobil mobil metal
Mutfağınızın görünümünü açık ve kapalı depolama alanı kombinasyonuyla görsel olarak geliştirebilirsiniz. Mesela, bu minik adada üçlü kilitli kapılar var - dolaplar, porselen yemeklerden gümüş eşyalara ve yaygın olarak kullanılan yemek kitaplarını bulabileceğiniz iki açık rafa kadar her şeyi saklamak için kullanılıyor. Burada katı bir ada olmazdı, küçük mutfak tasarımını bozardı, ama açık raflı bu küçük ada - odayı daha aydınlık ve havadar hale getirir.

 Mobil mutfak adasıyla mutfakta sınırlı alandan en iyi şekilde yararlanın. Bu mobil ünite ihtiyaç duyulduğunda yemek hazırlamak için ekstra alan sağlar, ancak odadaki verimli trafik akışını teşvik etmek için çıkarılabilir. Adanın pürüzsüz yüzeyi paslanmaz çelik aletler ve parlak krom bağlantı parçaları ile mükemmel uyum sağlar.

   Kır evi tarzında sessiz

mutfak adası fikirler küçük oda ülke stili

Bu küçük ada kesinlikle yıllarca terk edildi ve gizli mahzende unutuldu. Şimdi mutfağın bütün görünümünü değiştiriyor. Yıpranmış yüzey bu güneşli odaya tatil evi karakteri veriyor. Orijinal panel, eski mutfak adasını çarpıcı bir odak noktasına çevirerek yeni bir siyah sabun taşıyla değiştirildi.

    Her şey detaylarda mutfak adası fikirler küçük oda detaylarıKüçük bir mutfak tasarımı gerçek bir meydan okuma olabilir. Bu ev sahipleri, sınırlı alanlarından çoğunu, stil ve işleve sahip uzun ve dar bir ada tarafından yaptılar.

Şık mutfak adası

mutfak adası fikirler küçük oda mobilyası stili

Detaylar bu mutfakta klasik bir çiftlik evi atmosferi yaratıyor. Aynen etrafındaki mobilya da görünür ayaklı narin ada, geçmişten gelen mutfak mobilyalarının bir özelliği. Paslanmaz çelik tezgah, geleneksel tarzdaki mekana beklenmedik bir modern zarafet ekleyerek, yakındaki aletleri yansıtır.

    Zarif çözüm

mutfak adası fikirler küçük uzay deri zarif

 Uzun, ince bir ada kapalı mutfakta trafiğin verimli akışını sağlar. Bu adada aynı anda çeşitli aşçılar çalışabilir ve ayrıca sıradan oyuncular için rahat bir açık büfe alanı da vardır. Adanın bir tarafındaki çekmeceler bol miktarda depolama sağlarken, diğer tarafta yerleşik bir mikrodalga yer almaktadır.

  Mobil çalışma tablası

mutfak adası fikirler küçük uzay mobil

Bu büyüklükteki bir mutfakta, en küçük entegre ada bile iyi yapardı. Bunun yerine, ev sahipleri kısıtlı depolama seçenekleriyle bir kasap bloğunu entegre etmek istediler, ancak açıkçası bunu pek çok tarzda yaptılar! Odanın ortasındaki küçük masa, yemek hazırlamak için ek alan olarak kullanılabilir, ancak artık ihtiyacınız olduğunda yakındaki bir niş içinde saklanabilir.

Depolama tesisleri ile küçük ada

 mutfak dolapları ahşap küçük oda depolamak

En küçük ada bile bir dizi yaratıcı depolama seçeneğine sahip olabilir. Bu şık, şık adada kek tepsileri ve fırın tepsileri gibi ürünler için üç adet dolap ve depolama alanı bulunmaktadır. Adanın bir tarafında büyük bir çekmece çöp sepeti içerir.

Vintage Blok Adası

vintage eski moda mutfak tasarım ayçiçeği

Eski bir kasap bloğu, bu küçük mutfağı estetik olarak tamamlamak için küçük bir ada olarak hizmet vermektedir. Adanın bir tarafına eski boyalı sandalye yerleştirilir, bu da bit pazarının daha da güzelleşmesini sağlar.

seyyar

Mutfak tasarımı konfor rulo ahşap bar sandalyeleri

Mobil alışveriş sepeti bu aydınlık odada verimli trafik akışını sağlar. Kartın altındaki küçük bir halı kullanım sırasında kaymayı önler.

  Rustik çekicilik

rustik ülke tarzı çekicilik küçük mutfak

Ahşap bir ada, küçük mutfağa rustik cazibe ve ekstra yemek pişirme olanakları ekler. Büyük bir çekmece hantal mutfakta depolama alanı sağlar ve açık bir raf önizleme için kaseler ve tabletler sağlar.

Zarif zerafet

zarif rustik geleneksel metal beyaz mutfak dolapları

Bu geleneksel tarzda döşenmiş mutfakta şık bir masa göz alıcıdır. Ada üzerindeki rustik avize, vintage görünümü vurgulamaktadır.

Ahşap ada - ahşap mutfak adası ahşap koyu küçük mutfaklar tasarım

Yıpranmış yüzey, büyük olasılıkla bir bit pazarında bulunan masanın yaşını göstermektedir. Adanın altındaki açık bir raf, mutfak aksesuarları için depolama alanı sunmaktadır.

 Ince ve zarif
Bir bit pazarından satın alınan bu dar ada, klasik bir görünüm mutfağında mükemmel bir uyum sağlar.

küçük ince şık mutfak tasarım ahşap eski moda boyalı

20 modern mutfak adası tasarımları
Mutfak adası ve yarımada şekli
Koltuklar ile mutfak ada için güzel fikirler
Daireniz için 15 renkli mutfak adası fikirleri