G şeklinde modern bir mutfak – burada mükemmel bir yemek deneyimi garanti edilir

"Modern mutfak temel formları" serimizde L biçimli mutfağımızın çeşitli miktarlarda sunulmasından sonra, modern bir U şeklinde mutfağın faydalarını göstermeye devam ederek, mutfak tasarımında günümüzün bir sonraki temel formu modern mutfaktır. G formunda. Hepimiz modern bir mutfağın uzun süredir bir yatırım olduğunun farkındayız. Bu nedenle, seçiminizde size yardımcı olmak ve G-formundaki mutfağın avantajları ve dezavantajları hakkında sizi ayrıntılı olarak bilgilendirmek istiyoruz. Mutfak tasarımınız için nihai bir karar vermeden önce, birçok yönü göz önünde bulundurmanız ve çeşitli tasarım seçeneklerini göz önünde bulundurmanız gerekir. Bizimle kalın ve G-shape'deki modern mutfak hakkında daha fazla bilgi edinin.

Süper modaya uygun bir tasarım istiyorsanız, G şeklinde bir mutfak tercih edin.

g şeklinde beyaz mobilya ve yeşil duvarlar modern mutfak

Modern mutfak G-şeklinde nerede kalabilir?

Modern mutfaklarda uzmanlar sıklıkla, akıllı planlamanın savaşın yarısı olduğunu söylüyorlar! Bu doğru olmalı! Çünkü G-şekilli bir mutfak ile en son ayrıntısına kadar plan yapmak zorundasınız. Çok fazla boş alana ihtiyaç duyan özel bir mutfak formudur.

G şeklindeki mutfağınızı daha geniş bir alana entegre ederseniz, yemek pişirme, yemek yeme ve açık bir kat planında yaşamak için bölgeleri ayırmanız en iyisidir. Böyle bir mutfak tasarımını uygulamak için yaklaşık 12 ila 14 metrekareye ihtiyacınız olduğunu unutmayın. Orada zaten pencere ve kapılar varsa, büyük olasılıkla projenizi zorlaştıracaklardır. Planınızı değiştirmek ve verilen mekansal ölçeklere uyarlamak zorunda hissedersiniz. Planlama aşamasında, doğru oda aydınlatmasını da düşünmelisiniz, çünkü her mutfak işinde özellikle önemlidir. Ve unutmamanız gereken bir şey - iyi oda havalandırma! Hoş olmayan kokuları pişirirken zevkinizi bozmak istemezsiniz, değil mi? Ocak kapağındaki modern davlumbazı göz önünde bulundurarak mutfağınızı G şeklinde şekillendirin. Daha sonra bu kararı olumlu olarak değerlendirirsiniz!

İyi oda havalandırması da planlanmalıdır

beyaz ve kahverengi yaşayan fikirler mutfak g şekli
G şeklinde modern mutfak artık lüks olmamalı

ev dekorasyonu mutfak g şekilli serin sarkıt ile mutfak lamba

G-şeklinde modern mutfak, tek bir payda altında modaya uygun tasarım ve bireysel tasarım getiriyor

G-şeklinde modern mutfaklar şu anda çok popüler ve bu eğilim kesinlikle önümüzdeki birkaç yıl içinde kalacaktır. Onlar yıllardır iyi kurulmuş ve popülerlik kazanıyor mutfak tasarımında şık bir eğilim temsil eder. Modern fikirli müşteri için, modaya uygun ve özelleştirilebilir çok işlevli bir mutfağa sahip olmak önemlidir. Bunların çağdaş mutfak için çok fazla gereksinimleri olduğunu mu düşünüyorsunuz? Hayır, olmaz! Bu çok önemli alanda aynı anda birçok aktivite yapabilir ve yapmalısınız. G şeklinde mutfak pişirme, kızartma ve pişirme işlemleri aynı anda mümkündür. Buna ek olarak, akşamları aynı anda birkaç kişiyi hazırlayan veya yemek yiyebilecek yeterli çalışma yüzeyi vardır. Bununla ilgili yapabileceğiniz bir şey daha var: iletişimin asla kesintiye uğramadığı G şeklinde bir mutfak tasarımında neşeli bir atmosfer yaratın. Yemek yaparken, sevdiklerinizle konuşmaya devam edebilir ve mutfakta kaybolabilirsiniz!

 G-şekilli mutfak ile iletişimsel bir ortam yaratabilirsiniz.

Ev dekorasyonu mutfak u ahşap barstools ile mutfak şeklindeAyrıca bu mutfak tasarımında kişisel tasarım önemlidir. G şeklindeki mutfak, U şeklindeki mutfak ile karşılaştırıldığında ekstra bir sıraya sahiptir. Bu, bu hattın, tüm mutfak tasarımınıza bireysel bir dokunuş ekleyerek, kapak veya tezgâh hizmet eden bir oda bölücü olarak hizmet etmesine izin verir. Bu, mutfak, yemek odası ve yaşam alanını birleştirmeyi daha da kolaylaştırıyor ve sonuçta üniform bir modern iç tasarıma neden oluyor. Geniş mekânsallık, herhangi bir şekilde sınırlandırılmadan yapıyı alır. Bu konuda daha iyi bir şey ister misiniz?

 G-shape'deki modern mutfak, yaratıcılığınızı gerektirir ve mutfak tasarımında size birçok özgürlük sağlar.

güzel aydınlatma ile g şeklinde modern mutfak

G-şeklinde modern mutfak tasarımı pratik tasarım anlamına da gelir

Çok işlevli, bireysel mutfak tasarımı, modaya uygun tasarım - bunların hepsi modern ve pratik bir boyuta tabi. Mutfak tasarımının G şekli, L şeklinde veya U şekilli mutfaklardan daha fazla çalışma alanı sunar, çünkü burada fazladan bir çizgi var. Tabii ki, geniş tezgahlara ek olarak, daha fazla depolama alanına sahip olursunuz, çünkü G-şekilli mutfak her köşeyi ve her "ölü" köşeyi en iyi şekilde kullanır. Burada her çeşit mutfak gereçlerini saklayabileceğiniz daha geniş bir depolama alanı var. Pratik ve zarif, her şey ulaşılabilir. Bir kenardan diğerine geçişler eşiksiz geçer. Açık alan tasarımı nedeniyle sobanın önünde asla kısıtlanamazsınız. Ve her zamanki sırt ağrısını unutun, çünkü bu mutfak tasarımında da ergonomi düşünüldü. Çalışma yüzeylerinin yüksekliği ve mutfak dolapları, beden bedeninize göre ayrı ayrı tasarlanabilir ve uyarlanabilir. Kısacası, G-şeklinde modern bir mutfak rüya mutfağına kolayca eşitlenebilir! Hala endişeli misiniz yoksa bir sonraki mobilya mağazasına gitmek ve daha fazla bilgi almak ister misiniz?

G-Form mutfağını tasarlarken hayal gücünüzü özgürce dizginleyebilir ve harika bir rüya mutfağı yaratabilirsiniz.

modern mutfak fonksiyonel g şekilli mutfak

Her açı burada optimal olarak kullanılır

g şeklinde modern mutfak parlak renklerde şık dokular

 Bu şık mutfak tasarımı kendi tercihlerinize göre tasarlanabilir.

yeşil mutfak dolapları ile g şeklinde modern mutfak

Bir sayaç mı yoksa servis kapağı mı?

yaşam fikirleri mutfak g mutfak sarı şeklinde

Egzoz davlumbazı burada bir zorunluluktur - en modern seviyede havalandırma sistemi

Yaşam fikirleri mutfak pratik g şekli ve kırmızı desenli

modern mutfak şık g şeklinde yer karoları ile mutfak

Beyaz çalışma yüzeyi ile g şeklinde modern mutfak