Eski moda mutfaklar için 15 ilginç ve pratik fikir

eski moda mutfak tuğla duvar mutfak masası

Vintage Mutfak Fikirleri – eski moda mutfaklar için pratik fikirler

 Vintage mutfak eşyalarının her mutfakta sıcak ve davetkar bir atmosfer yaratabildiğini görün! Renkli resim galerimizi takip edin ve kendiniz görün!

 Kullanılan malzemeler sayesinde bu yenilenmiş mutfakta vintage tarzı açıktır.

Ocağın bir gazı ve bir elektrikli fırını birleştirmesine rağmen, mutfak sobasının arkasındaki yeni bir tuğla duvar, sömürge dönemini anımsatmaktadır. Bir dekoratif ahşap şömine mantel davlumbaz ve bağlantı parçaları, bronz ışıklar ve bir zemin sabun taş döşeme görünümünü tamamlar gizler.

Soba bakan eski moda mutfaklar eski moda mutfak dolapları beyaz içBu mutfak, güzel beyaz mutfak dolaplarına muhteşem eski tarzını borçludur. Burada camlı dolapların bir duvarı merkezi bir konumdadır, hemen göze çarpar ve geçmişten büyük boyutlu klasik depolama ünitelerini anımsatır. Camlı kapılardan güzel cam eşya ve tabak çanak koleksiyonlarını görebilirsiniz.

   Klasik detaylarla mutfak eski moda mutfaklar klasik motifler elemanları

Küçük detaylar bu mutfağı rahatlatır. Ocağın nasıl göründüğünü görün ve bir tatil evinde olduğumuzu hissettirelim. Geleneksel basit dolaplar ve eski bir lavabo, burada fonksiyonel sadeliği tamamlar. Tuğla desenindeki zemin görünümü tamamlar.

Klasik tarzda elektrikli mutfak eski moda mutfaklar eklektik tarzıMutfakta kendi tarzınızı ifade etmek için farklı vintage yapısal elemanlarla deney yapın. Bu ferah ve havadar görünümlü mutfak, tavandaki tavanın üstündeki vintage öğelerle beyaz bir ızgara ile başlar. Asılı ışıklar, eski moda lüks hissini arttırır ve ilkel bir Çin sunak masası, mutfak adası olarak hizmet verir. Rustik ahşap yüzeyi pürüzsüz paslanmaz çelik aletler ile tezat oluşturur. Bar tabureleri eski mutfak dekorasyon stilinin bir başka unsuru olan preslenmiş timsah derisinden döşenmiştir.

   Klasik tasarımlı mutfak adası

gevrek eski moda mutfaklar beyaz dolaplar cam baharat tasarım

Gri-yeşil sabun taşı ile süslenmiş bu mutfak adası hem güzel hem de pratiktir. Çeşitli yemekler hazırlamak için bolca alan sunar ve küçük bir lavaboya sahiptir.

  Eski moda mutfak ve yemek alanı eski moda mutfak yemek alanı yemek alanı

Bu eski moda mutfakta lezzetli ev yapımı yemekler servis etmeyi hayal edin! Bu her zaman hoş bir deneyim!

Klasik özellikler arasında camlı mutfak dolapları bulunmaktadır. Ev 1920’lere dayanır ve bu dönemden traverten fayans, mutfak tezgahı ve mini mutfaktaki renkli fayanslar gibi diğer zarif unsurlara sahiptir.

    Şefin mutfağı klasik tarzda mutfak eski moda stil mutfak tasarımı pişirmek

Birçok moda tezgahı ve bol miktarda depolama alanı, eski tarzdaki bu güzel mutfağı sunmaktadır. Sırlı üst mutfak dolapları ince Çin porselenleri ve diğer mutfak eşyası koleksiyonlarını gizli bir şekilde sergiliyor. Mutfak Adasındaki mermer bir döşeme, büyük olasılıkla çok çalışmanız gereken odanın sofistike görüntüsünü tamamlıyor.

Ülke tarzı mutfak ada

Ülke ev yemek masası mutfak ada eski moda

Mutfağa vintage stili nasıl eklersiniz? Eski ve yeniyi birleştiren bir ada ekleyerek.

  Boyalı mutfak dolapları

renkli tezgahı mutfak eski moda

Alt mutfak dolapları parmak izlerine karşı boyanır ve boyanır. Burada mermer yerine cilalı granit kullanın – bu tipik bir vintage elementtir. Ahşap zemin parlar ve mutfağa ve ekli yemek alanına çok fazla sıcaklık ekler.

 Eski ve yeni mutfak

eski yeni mutfaklar tasarım eski moda beyaz meyve kase yeşil elma

 Bu mutfak, vintage tarzı elemanların ve yeni endüstriyel cihazların bir karışımına iyi bakar. Örneğin, buradaki ada çok eskidir, eskiden bir fırında kullanılmıştı, ama şimdi temizlenmiş ve zımparalanmış ve tekrar kullanımda. Burada birbirini tamamlayan eski ve yeni ilginç bir karışım bulacaksınız.

  Beyaz eski moda mutfak

eski moda mutfak adası fikir yeşil gri

 Bu mutfaktaki mutfak dolaplarının klasik tarzı, son yüzyılda olduğumu hissettiriyor, ancak yeni soba ve modern mutfak aletleri, yüksek teknoloji işlevselliğinin açık bir işareti.

Arka planda mutfak fayans

eski moda mutfak fayans mutfak aynası parıldayan beyaz

Yeni malzemelerle nasıl klasik bir tasarım yaratırsınız? Burada, seramik karoların parlak düzensiz dokusu, aksi takdirde şık mutfakta bu şaşırtıcı derinlik hissi yaratır. Küçük bir pencere, mutfağı doğal ışıkla dolduran modern ocağı sarkar.

 Vintage Mutfak Yenileme eski moda mutfak yenileme

Ev 1860’lardan kalma çok eskidir, ancak günümüzde kapsamlı bir tadilattan sonra oldukça klasik ve davetkar görünüyor. Alt dolaplar yeni, modern mutfak aletleri ile evlenirken beyaz üst dolaplar eski moda camla mükemmel uyum sağlar. Mutfağın ortasında geniş oturma ve depolama alanı sağlayan büyük, karanlık bir mutfak adası var. Döşeme olarak adanın etrafına tuğla eklenmiş klasik parke kullandınız.

 eski moda mutfak elemanları modern bir görünüm         Klasik dekoratif elemanlar

eski moda mutfağı ilham fikir ilhamBu mutfağın klasik esintili detayları odaya çok miktarda sıcaklık katıyor. Tekerlekler üzerindeki pratik bir masa, ek depolama alanı sunar.

Klasik elemanlar, modern görünüm

modern unsurlar eski moda mutfak fikri tasarımı kombine

Bir mutfağın yenilenmesi bazen uzlaşma gerektirir, ancak bu ev sahipleri istedikleri her şeye sahiptir. Hiçbir şey eklemeniz gerekmez. Yenileme vintage tarzı ile uyumludur. Detaylara bakın: Dolaplarda Fransız kapı kolları, tavandan bir raf, bir çiftlik evi ve kireç taşı tezgahı! Basit ama pratik!

 O zamanın bir resmi – retro tarzı mutfak tasarımı

eski moda mutfak tasarım retro tarzı