Büyüleyici ve şık tasarımlı bahçe ev fikirleri

gül bush ile beyaz ve gri bahçe ev fikirleri

Bahçe evi fikirleri - Hangi tasarım sizin için uygun?

Yeni bahçe ev fikirleri mi arıyorsunuz? Belki son zamanlarda bir bahçe arsası kiraladınız ya da satın aldınız ve yazlık henüz mevcut değil ya da tam olarak zevkinize göre üretilmiyor. Ya da uzun bir süre güzel bir bahçeniz var ve bir bahçe kulübesinin yapımını tekrar tekrar hareket ettirin.

Tüm bu durumlarda, size tanıtmak istediğimiz bahçe evi fikirleri kesinlikle size ilginç ve yardımcı olacaktır. Sadece onlara bir bak.

Güzel çiçekler ile çevrili ya da yemyeşil çalılar ve ağaçlar tarafından gizlenmiş bir bahçe kulübesi görme konusunda büyülü bir şey var. Böyle bir bahçe evine sahipseniz, konfor ve rahatlama eklenecektir. Güneşli havalarda verandada güneşin altında oturabilir ve pillerinizi şarj edebilirsiniz, hava kötü ise hoş bir okuma ile orada oturabilir ve boş zamanlarınızda eğlenebilirsiniz.

Bahçe evi fikirleri - sizin için hangi ana varyantımız var?

  1. Büyüleyici, romantik bahçe tutuyor
  2. Yaratıcı, yenilikçi kulübeler
  3. Sofistike bir tasarıma sahip şık, modern binalar

 Daha çok romantik bir erkeğin var mı?

beyaz kenarları ve küçük sundurma ile bahçe ev fikirleri koyu gri
O zaman kesinlikle ilk üç bahçe hangarına bir göz atmalısınız. Resmin üst kısmında, büyüleyici bahçe evini Glenna Partridge Garden Design düşüncesine tanıtıyoruz. Vancouver'da bulunan, ancak ince bir İskandinav sonrası bir işkenceye sahiptir. Çevre bir nehrin hemen yakınında pitoresk. Ahşap veranda, bahçe evine mükemmel uyum sağlar ve sahibinin teknesinin bulunduğu iskeleye çıkar.

Aynı zamanda her iki tarafta yemyeşil renkli çalılar ile güzel bir bahçe yolu yaratıldı.

dar ahşap yolu ile kobalt mavisi bahçe ev fikirleri

Yemyeşil çayırlarda kahvaltıda huzur ve üslup yapabilirsiniz.

Bahçe ev fikirleri ferforje sandalyeler ve yuvarlak yemek masasıBu patlıcan bahçesi, sahiplerinin ikamet ettiği evin dış tasarımına sahiptir. Geleneksel olarak sivri bir çatı ve beyaz boyalı kapı ve pencere çerçevesi ile bu bahçe evi bir peri masalı kitabından alınmıştır.

Enigmatik ve rüya gibi

bahçe ev fikirleri eğimli çatılar ve yemyeşil ağaçlar

Sonraki iki bahçe evi fikri koleksiyonumuzun yaratıcı projeleri arasındadır. Aşağıda, yenilenmiş ve kendi bahçesi ile çekici, rahat bir sığınağa dönüştürülmüş eski, terk edilmiş bir kır evi görebilirsiniz. Küçük sundurma bile, seedbeds ile küçük bir bitki bahçesi barındırmaktadır.

Taze neon sarı aksan, ahşapın karanlık tonunu aydınlatır

ot bahçe ve yıldız ile bahçe ev fikirleri

Fikir, Atmosfer Mutfak Tasarımı'ndan geliyor ve çok çevre dostu ve sürdürülebilir - gerçekten yeşil bir başparmak sahibi olanlar için harika bir bahçe evi.

Doğanın keyfini verandada rahatlayın

bahçe ev fikirleri katlanır sandalye ve portakal yan masa rattan

Aşağıda Hawk Evi. Büyük kızılçamdan yapılmış eşsiz bir kulübe. Alex Wyndham, kabuğu dış cephe kaplaması ile bu kabinin tasarımcısı. Modern iç tasarım ve rustik görünümün başarılı bir birleşimi.

Kıyı çimenler ve yerli kır çiçekleri çatıda büyür

doğal ahşap duvar lambri ile bahçe ev fikirleri bungalov

Sıcak akşamlarda, üç duvarı çok kolay bir şekilde açabilirsiniz.

Katlanmış duvarlarla bahçe ev fikirleri

Son iki bahçe evi fikri, özellikle modern, lüks tasarımı seven sizler için popüler. Ayrıca sahipleri için özel bir işlevi yerine getirirler.

İlk bahçe evi aslında bir yoga stüdyosu.

bahçe ev fikirleri minimalist yoga stüdyosu

Hard Crawford için Gri Crawford fotoğraf & Associates İç Mekan Tasarımı

havuz kenarında akdeniz tarzı bahçe ev fikirleri

Akdeniz havasına sahip bu lüks bahçe evinde, kendi oturma odanızda olduğu kadar rahat hissedebilir ve aynı zamanda havuzda bir tatil geçirebilirsiniz.

Kendin için bir şey buldun mu? Umarız öyle. Tekrar bakın, isterseniz, bu güzel, şık ve özgün bahçe ev fikirlerinin tadını çıkarın.