Bir pizza fırını kendiniz oluşturun: Bunu düşünmek zorundalar!

Bir pizza hazırlamanız birçok sebepten ötürü kendinize değer. Yıl boyunca bir mutfak keyfi yaşatırlar, çok para kazanırlar ve inşaatın kalitesini garanti edebilirler. İnternette konuyla ilgili farklı dersler var. Bir pizza fırını nasıl adım adım yapabileceğinizi açıkça gösteriyorlar. Bu makalenin sonunda böyle bir video ekledik. Bununla birlikte, diğer benzer ipuçlarını ve fikirleri de aramanızı öneririz. Ancak tüm projelerde dikkate alınması gereken bazı şeyler var. Şimdi bu unsurları pizza fırınının yapım sürecinde belirtmek istiyoruz.

Tuğla, pizza fırını için kullanabileceğiniz olası bir malzemedir

pizza fırını tuğla iki mermi

Pizza fırını hazırlamak için hangi malzemeyi kullanmak istersiniz?

Talimatlara bağlı olarak pizza fırını için farklı yapı malzemeleri kullanabilirsiniz. En çok kullanılanlar beton ve doğal taştır. Bunlar hem temel hem de tezgah için kullanılabilir. Her iki malzeme de birleştirilebilir. Bununla birlikte, projeye bağlı olarak belirli özellikler vardır.

Beton kullanıyorsanız, bu metal çubukları karıştırmalısınız. Her iki malzemenin kombinasyonu da diğer özellikleriyle getiriyor. Eğer ör. Eğer beton bir temel üzerinde taş kullanmak istiyorsanız, bu önce çok iyi kuruması gerekir. Bu durumda, yavaş ve çok ihtiyatlı çalışmalısınız.
Bir pizza fırını için her zaman yeni malzemeler satın almanız gerekmez. Çoğunlukla diğer inşaat projelerinden kalanlar kullanabilirsiniz.

Bunun için doğal, tuğla ve beton kullanır.

pizza fırını iki seviye
Kullanılabilecek diğer malzemeler kum, çakıl, saman, jet ağı ve kildir.
Pizza fırını da kavisliyse, sunta gibi uygun malzemelere ihtiyacınız vardır. Böyle bir pizza fırını için talimatlar burada bulunabilir. Geleneksel bir bakış açısından da tuğlaları kullanın. Bunlar kemerli yüzeyi kaplar. Malzemeler açısından bir dizi başka alternatif var. Aşağıdaki yazıda bir pizza fırını yapmak için spor salonu topu kullanmayı öğrenin.

Pizza fırını yapmak yerine modern bir alternatif bulabilirsiniz.

metal siyah pizza fırını

Pizza fırınınızın şekli ve büyüklüğü

Tabii ki, pizza fırınınızın şekli ve büyüklüğü de çok farklı varyantlara sahiptir. Bahçe ve ev tasarımının yanı sıra kendi ihtiyaçlarınıza göre uyarlayın. Tasarımın tüm alanlarında olduğu gibi L-şekli de son yıllarda pizza fırınları ile çok popüler hale gelmiştir. Çok dikkat çekiyor ve aynı zamanda çok fazla alan tasarrufu sağlıyor.

Pizza fırını duvarda da yapabilirsiniz.

dahili pizza fırın kendiniz inşaPizza fırını günlük hayatınıza uyarlayın!

Pizza fırını için kendi kriterleri ile mermi puanların bir listesini yapın. Ne kadar uzun olmalı? Evinizin ve bahçenizin tasarımı için hangi şekil ideal olabilir? Kışın ne kadar soğuk, nemli ve rüzgarlı olacaksınız? Bu dış koşullara karşı korumak için pizza fırını nasıl konumlandırıyorsunuz? Tüm olasılıkları değerlendirirken tüm bu soruları kendiniz için cevaplayın. Size çok başarılar ve gerçekten harika bir lezzet diliyoruz.

otomatik ızgara

geleneksel bir pizza fırını hazırlayın

dışarıda küçük pizza fırını

metal pizza fırını

Ahşap dışında pizza fırını

pizza fırını tuğla rengi

pizza fırını kendisi inşa etmek

pizza fırın kendi beyaz duvarını inşa

pizza fırını ev yapımı beyaz

siyah bir pizza fırını hazırla

ev yapımı pizza fırını tuğla rengi

ev yapımı pizza fırını beyaz

kendinizi tuğladan oluşturmak için büyük pizza fırını
geleneksel bir pizza fırını hazırlayın

Bir bahçede beyaz pizza fırını