Bahçedeki koltuklar – evinizin şık görünümü

 veranda peyzaj ocak bahçe mobilyaları oturma alanı bahçe

Bahçede rahat oturma alanları

 

Birçok uzmana göre, mükemmel iç ve dış alanın yaratılması her şeyden önce cazip eksen noktaları ve görsel ve geometrik zıtlıkların yaratılmasına bağlıdır. Çok fazla aynı şey sıkıcı olabilir. Arka bahçelerde ve çok sığ olan verandalarda olan şey budur.

Terasınızdaki alanın tamamen yenilenmiş bir çekiciliğe sahip olduğunu hiç düşündünüz mü? Onları sadece birkaç adımda tamamen yeni bir seviyeye taşıyabilirsiniz. Canlandırıcı bir Jaccuzi bile burada önemli bir fark yaratabilir.

Aynı şey rahat olanlar için de geçerlidir Bahçede oturma alanları, Bir sonraki odalar samimi, rahat ve özel bir ruh hali içinde yayıldı.

Çeşitli oturma alanları ile bahçe fikirleri

Bahçe havuzunda bahçe tasarımı oturma alanları
Oturma ve yükseltilmiş oturma alanları açık alanın eşsiz ve eğlenceli olmasını sağlar. Kişisel alanı daha iyi tanımlamaya ve açık hava salonunun manzarada merkezi bir cazibe oluşturmasına yardımcı olurlar. İşte geniş spektrumlu bazı harika ilham kaynakları. Hepsi estetiğin öne çıkmasını sağlamak için geri adım atıyorlar.

Sarmal merdiven ahşaptan yapılmış

bahçe tasarımı ahşap sitzecken bahçede

Bahçede ateş çukuru

bahçe manzara sitzecken bahçe görüş koruma ocağındaHavuzda entegre oturma alanı

bahçe ateş çukuru havuz koltukları

Yeşil aksan

bahçede oturan egzotik uzanmanız yatak gölet

taş dekorasyon

bahçe çim alan taş dekorasyonda oturma alanları

Bütün aile için sevinç

Bahçe ahşap zemin verandada

Havuz alanı için lezzetli yazlık ekipman

Şimdi tüm yaz partileri, arka bahçede rahat ve harika akşamlar. Şöminenin etrafındaki alçak oturma yerleri büyülü ve neredeyse odunsu bir çekiciliğe sahiptir. Yüzme alanınızı çevreleyerek daha da sıcak yapabilirsiniz. Yüzme havuzunun yanındaki bir ateş çukuru mükemmel bir görsel etki sağlar ve uzak koltuklar onu güçlendirir.

Burada rahat, tenha bir salon alanı yaşıyoruz. Alçaltılmış doğası, arkadaşlarınızla ve ailenizle oturmak ve en sevdiğiniz kokteylleri içmek için mükemmeldir.

Lüks bahçe tasarımları

Bahçe ateş çukuru köprüsü peyzaj veranda koltukları

Rahat oturma alanı ile havuz

veranda havuzu şömine

Beyaz örtülü bahçedeki koltuklar

Bahçe çim alandaki veranda havuz oturma alanları

Yüzme havuzunun kalbinde yer alan alçaltılmış salon, açık bir giriş alanı gerektirmektedir. Her şeyi daha da iyi yapmak için gizli basamak taşları veya harika bir köprü kullanabilirsiniz. Partileri organize etmeyi seviyorsanız, bir salon da yemek alanı veya içecek barı olarak hizmet verebilir. Bu dramatik salon, okyanus manzaralı bir sonsuzluk havuzuna sahip olduğunda daha da çarpıcıdır.

Harika partiler için mükemmel

bahçe içinde veranda oturma alanları

Havuz kenarında Tiki Bar

Tiki bar oturma alanı bahçe havuzu

Romantik aydınlatma

bahçe veranda oturma havuzu

Açık alanda rahat ortam

peyzaj verandası oturma alanı bahçe havuzu pergola

Ince ve saklıdır

Alçaltılmış koltuklar sadece salon alanı için ayrılmaz. İnce ama güzel bir oturma alanı oluşturarak bu fikri genişletebilirsiniz. Daha pratik ve daha az dramatik. Bu alandaki küçük değişiklikler çok fazla dikkat çekmeyecektir. Ama her şey, avlu ya da terasın genel bağlamında hala büyük bir rol oynar. Çoğunlukla sadece küçük bir değişime ihtiyaç duyarsınız ve sadece birkaç adımda büyük bir etki yaratabilirsiniz. Bu alanı birkaç sandalye ile tamamlayın ve ateş çukuru ekleyin. Zaten doğrudan isabet var!

Büyük çim ferahlatıcı

Bahçe çim alandaki veranda koltukları

Rahat sandalyeler

bahçe havuzda oturan peyzaj veranda

Yerleşik koltuklar yerine modern dış mekan mobilyalarının kullanımı birçok avantaj sunar. Bunlardan biri, onları gerektiğinde ve gerektiğinde geri çekmeyi ya da geri getirmeyi mümkün kılmasıdır.

Ahşap banklar, büyük bir kanepe ve hatta bir şezlong, zarif, alçaltılmış bir oturma alanı düzenlemek için birkaç sandalye ile harika bir şekilde birleştirilebilir. Pergolastide bir yapının eklenmesi şekli geliştirir. Zamanla, bu bir açık alana dönüştürülebilir.

Egzotik palmiye ağaçları

bahçe palmiye ağaçları bahçe veranda egzotik sitzecken

Çok düzeyli bahçe

çok seviyeli oturma bahçesi dikimi

Kontür ile oynamak

Yeni fikirler üzerinde hep evinizin ve konforunun konvansiyonlardan önce gelmesini öneriyoruz. Tenha Loungeräumen benzer görünüyor. Geleneksel tasarımlara yapışmak yerine, dışarıda biraz daha heyecanlı olmalısınız. Bu indirilmiş Louge'un yenilikçi yorumlarıyla yapılabilir. Bazı ev sahipleri, modern ve minimalist özel eğlence versiyonlarını tercih ederler. Diğerleri ise teatral, biraz daha göze çarpan özellikleri sever. Tercihen arka bahçedeki diğer seviyeler arasında bir bağlantı olarak hizmet eden alçaltılmış bir oturma alanını planlayın. Alternatif olarak, bodruma giden düşük bir seviye oluşturabilirsin.

Aslında, pek çok farklı olasılık var!

Samimi bir atmosfer

bahçe merdivenlerinde oturan bahçe veranda

Ateş çukurunun etrafında oturup

egzotik gizlilik penceresi oturma alanı bahçe ocağı

Altta oturma alanını bulacaksınız.

Bahçe ateş çukuru modern koltuklar

Alçaltılmış koltuklar manzarayı dönüştürür ve özel bir atmosfer yaratır. Bu açık ve geniş ortamlarda harika çalışır. Bu durumda yüksek çitler yüklemeniz ve birkaç yalnız andan dolayı tüm manzarayı yok etmeniz gerekmez. 60'ların ve 70'lerin mirasından ilham alın. O zamanın eğilimleri şu anda daha popüler hale geliyor. Harika oturma alanınızı tasarlayın ve bu yaz şimdiden unutulmaz saatler geçirin!

 Taş döşeme etkileyici görünüyor

Bahçe ateş çukuru peyzaj veranda koltukları

Güneşin altında oturmak

          Bahçe taş katta veranda koltuklar

     Işıklı teras

       modern oturma alanı bahçe güzel aydınlatma