Uzmanlar tarafından tasarlanan hava santralleri için modern yetiştiriciler

egzotik hava tesisleri için koyu kırmızı yeşillik yetiştiricilerinin

İnanılmaz şekil ve renklerde minyatür, estetik olarak yaratılmış çiçek saksıları

Yılın bu zamanında, dışarıda soğuk ve olumsuz hava olduğunda, bitki koleksiyonumuzu eve getirip çiçeklere daha fazla dikkat etmeliyiz. Evde bir bitki bahçesi, mutfağa kışın taze bir dokunuş vermek için harika bir yoldur.

Kolay bakım iç mekan bitkileri için bir başka harika seçenek de hava santralleridir. Şimdi, özellikle, beton, ahşap, polirattan, fiberglas dahil olmak üzere, modern olanlardaki yetiştiricilerin eğilimlerine bakalım. Bugünün tasarımları Etsy'de bulunur. Modern, el yapımı parçalar için yaşasın!

Kil'den yuvarlak saksılar
Hava tesisleri için modern ekiciler

Hava bitkileri renkleri için modern yetiştiricilerinin
Havalı bitkiler için şaşırtıcı, modern yetiştiriciler, renkli desenlerle süslendiklerinde daha da güzel görünmektedir. Deniz ve Aster'ın bu küçük saksıları farklı renklerde mevcuttur.

aloe yetiştiricilerinin hava bitkileri

Dünyevi, modaya uygun aksanlar iç tasarıma eklendi, bu büyük ekiciler hizmet veriyor. Anten bitkilerini de içeren tohum kapsülleri için bu üç doğal çömlek kümesini kontrol edin.

Burada gri pan tercih edilir, çünkü daha çok yeşillik vardır, çağdaş atmosfere canlı atmosfere katkıda bulunur.

İplikten yapılmış kapaklı sıra dışı saksılar

hava bitkileri için renkli iplik yetiştiricileriBurada gösterilen yetiştiriciler akrilik iplikten yapılmıştır - cennet kumaşı ...

Betondan dikim

hava tesisleri için zarif yetiştiriciler

Betonda bir yüksek! O sağlam. Modern tarzı ozer. Ve ayrıca hava bitkilerini yetiştiren ekiciler için çok popüler bir malzemedir. Bu küçük ekici metalik altında parlar. İstenirse, hava santralleri ile ya da antenler olmadan iç mekanda sipariş ve satın alabilirsiniz.

Neon şovu burada çalıyor - neon mavisi burada geminin kenarını süslüyor, neon pembesi ise çakıl taşlarıyla şekillendiriyor.

Küçük beton parçası

Hava tesisleri büyük kenarı için modern yetiştiricilerinin

Küçük beton ekicileri, örneğin düğün hediyeleri için çok popüler bir fikirdir. Anson Design Co'dan alınan bu 2 beton santrali seti de hava santrallerini içermektedir. Canlı bitkilerin mükemmel bir aksan olarak nasıl çalıştığını bilin.

Orijinal renkli yeşillik

Hava bitkileri mini için modern yetiştiricilerinin

Coğrafi çiçek kutuları

Hava tesisleri için modern ekiciler

Coğrafi tarzı hala çok popüler! Sürpriz yok, çoğu yetiştiricinin geometrik şekilleri var. Redwood Stoneworks'ten gelen bu küçük ekici hala bakır, altın ve diğer renklerde mevcuttur. Biz fasetleri seviyoruz!

Çekici şekiller ve akıllı kullanım hala canlı renkler tarafından gerçekleştiriliyor. Renkli renkler ile kombine edilmiş doğal ahşap, burada renkli bir etki yaratır.

Turkuvaz ve kahverengi!

Hava bitkileri ahşap turkuaz için ekiciler

Hava bitkileri terraryumları

Hava bitkileri için modern yetiştiricilerinin zarif

Havalı tesislerinizi göstermenin en iyi yolu - bunları çakıl taşları ve deniz kabukları gibi diğer parçalar ile birleştirin. Bakır folyo ve renkli camdan yapılmış bu 12 bileşen üretilmektedir. Set, bir teraryum, hava tesisleri, siyah kum, dalgaların karaya attığı odun, çakıl ve yosun içerir.

Mineraller, hava bitkilerinin tuhaf silüetlerine ve bu turkuaz deniz akiklerine mükemmel bir başlangıçtır. & Aster yeşil ve taş kombinasyonunu kutluyor. Set bir cam küre, hava bitkileri, akik, yosun, beyaz çakıl, beyaz gorgonian ve bir duruş kılavuzu içerir.

Çakıl taşları, açık deniz taşları ve aloes

Hava bitkileri cam çakıl için modern yetiştiricilerinin

Optik Sonuçlar'dan bu teraryum hakkında büyüleyici modern bir şey var.

Mor kum burada gerçekten olağanüstü

Hava bitkileri cam yuvarlak için modern yetiştiricilerinin

bitkilerin asılı

Hava bitkileri için yetiştiriciler sadece harika

Bu asılı yetiştiriciler, havai bitkilerin etkisini arttırırken, hala stilleri ve boyutları çoktur. Burada güzel bir çiftlikte form ve işlev arasındaki bağlantıyı görebilirsiniz. Her bir ekici doğal pişmiş topraktan yapılır.Aşağıdaki gibi, ortadaki bir mağara hava bitkileriniz için mükemmel bir yerdir.

Kaba, endüstriyel görünüm

hava tesisleri için endüstriyel yetiştiricilerinin kitap geometrik

Parlak renkler

Hava santralleri için asılı modern yetiştiricilerinin

Göze çarpan bakış açıları, bir araya getirildiğinde bu makrome asılı bitki kaplarını oluşturur.

Beklenmedik bir dokunuş

Hava bitkileri için ekiciler

Hava bitkileri için favori saksılarınız mı var? Hem kumaşlar hem de olanaklar gerçekten sınırsız. Cam, ahşap, metal! Düzenleme iyi eğlenceler!

Estetik şekil

Hava bitkileri için modern ekiciler äshtetisch