Balkon ve bahçe lambaları yanar – modern serin fikirler

balkon aydınlatma dolaylı yumuşak sarı yeşil mavi bahçe ışıkları lambaları

Balkon ve bahçe lambaları yanar - modern serin fikirler

Balkonlu veya geniş açık alanlı bir evde kompakt bir dairede mi yaşıyorsunuz? Birçok ev sahibi, balkonlarını boş bir alan olarak düşünürler, burada sadece sıcak yaz günlerini ya da açık yıldızlı gecelerin keyfini çıkarırlar. Bazı balkonlar o kadar küçük ki, sahipler bunları bir şekilde kullanmayı reddediyorlar.

Balkonda rahatlama köşesi - konforlu şezlong ve yanında iki klasik zemin lambası

balkon aydınlatma dolaylı yumuşak sarı yeşil recliner
Balkonunuz o kadar küçük ki, bir sandalyeye ya da partilere yetecek kadar yer yok, her fırsatta her zaman seçenekler ve mobilya çözümleri var. Küçük bir hideaway, küçük bir bahçe veya sadece bir odaya dönüştürülebilir. Sadece kendi olan şık bir dinlenme köşesine. Balkonun nasıl kullanılacağını bilmiyorsanız, fikrimizi düşünün.

Parlak alçak tasarımlı tasarımcı dış mekan masaları hemen gözünüze çarpıyor

balkon aydınlatma dolaylı yumuşak sarı ışıklar masa

Işık ampullerinden hafif zincir güzel dış tasarımı aydınlatır

balkon aydınlatma dolaylı yumuşak bahçe lambalarıBalkon ve bahçe için aydınlatma ve özgün fikirler

Sebze Bahçesi - Böyle bir proje için yeterli alan varsa, balkonunuzu küçük bir bahçeye çevirin. Taze otlar ve sebzeleri tencerelerde yetiştirin ve mutfağınızı hızla toplayın.

Küçük dairenizin keyfini çıkarmak ister misiniz? Ama belki yük kapasitesine uyup uymadığından emin değil misiniz? İster oda, ister ofis veya dinlenme köşesi için kullanın, aydınlatmayı sağlayın.

Balkonda korkuluk bağlı peri ışıkları - çarpıcı bir fikir

balkon aydınlatma dolaylı yumuşak sarı ahşap peri ışıkları

Bahçedeki alçak kare lambalar karanlık geceleri ve ambiyansı aydınlatır

balkon aydınlatma dolaylı bahçe lambaları

Arka bahçede ateş çukuru ile çekici oturma alanı

balkon aydınlatma dolaylı yumuşak sarı ateş çukuru   Açık rekreasyon köşesi - yumuşak aydınlatmabalkon aydınlatma dolaylı yumuşak sarı ahşap fikir

Açık yemek odası - dolaylı aydınlatma

balkon aydınlatma dolaylı yumuşak sarı bahçe lambaları ışıkları Balkonda mavi LED ışıklar balkon aydınlatma dolaylı yumuşak sarı ahşap LED Balkonunuzdaki geceyi aydınlatın balkon aydınlatma dolaylı yumuşak sarı ahşap duvar kaplaması Romantik atmosfer ve büyük şehir manzarası  Bahçe lambaları dolaylı yumuşak rattan ateş çukuru parlıyor