Beyaz gül – masumiyet ve saflık sembolü

beyaz gül muhteşem çiçeği

Tarihte ve gündelik hayatta beyaz gül

Biri gül dendiğinde, öncelikle kırmızı güller akla gelir. Kırmızı gül, aşkın ve tutkunun tartışmasız sembolüdür. Fakat genel olarak hayatta olduğu gibi, bir şeyin tam tersi veya daha yoğun olarak algılanması gereken bir arka plana ihtiyacı vardır.

Bu bağlamda beyaz gülü düşündük. Şehvetli kırmızı renge sahip değildir, ancak gül formunun tüm ihtişamını sunar ve böylece birinci sınıf zarafetini vurgular. Beyaz güller, şenlikli süslemeler ve şenlikler ile mükemmel bir şekilde ya da kalbinizde sahip olduğunuz bir kişi için çok özel bir arkadaş için bir hediye olarak geçer. Onların saflığı, saygıyı gösterir, onurlandırır ve yeni bir başlangıcı ve geleceği umuyor.

Beyaz masum mükemmellik

beyaz gül masumiyet düğün gelin buketi
Tarihsel olarak, beyaz gül masumiyet ve incelik anlamına gelir. Bu nedenle uzun zamandır düğün ve gelin buketi ile ilişkilendirilmiştir. İngiltere'de 14. yüzyılda, beyaz gül York Dükü'nün armasıydı. Hikaye bize onunla Lancaster ailesi arasındaki Gül Savaşı'nı anlatıyor. Günümüzde beyaz gül gururunu korumuştur ve yıl dönümleri, vaftizler, mezuniyetler, mezuniyetler gibi çeşitli özel günlerde sıklıkla kullanılmaktadır.

Limon sarısı nüansı ile zarif ve narin

beyaz gül limon sarı nüansı

Almanya'da, beyaz gülün kardeşi Scholl ile ilgili çok özel bir hikayesi vardır. direniş grubu "Beyaz Gül" Nazizm'in diktatörlüğüne karşı savaşan ve 1942nd onların Hıristiyan ve hümanist değerleri yayıldı Ne yazık ki, grubun bir kaderi vardı ve 1943 Nisan'ında ortaya çıktı ve biçimlendirici üyeler tutuklandı ve idam edildi. Yani beyaz gül hala insancıl-demokratik idealleri için kampanyalar ve totaliter diktatörlüğe karşı şiddet içermeyen, siyasi cesaret simgesi olarak kabul edilir.

Özel günler için rafine masa dekorasyonu

beyaz gül ince masa dekorasyon restoranSon olarak, dünyaca ünlü "Guatanamera" şarkısına başvurmak istiyoruz. Bu Küba'nın küçük Karayip ulus gelir ve metin olarak zamansız milli kahraman olarak kabul edilir efsanevi Küba yazar José Martí tarafından şiir vardır. kelimeler beyaz bir yüreğinde taşıdığı gül gibi pek saf ve mükemmel sonsuz ve gerçek dostluk bakın.

Daha da iyi bir sürpriz için orijinal mücevherlerle birleştirin 

beyaz gül hediye fikri kolye

Özel bir arkadaşına beyaz güller ver

Beyaz gül hediye sürpriz gül buketi

Beyaz gül yaprakları ile kalpleri çerçeveleme

beyaz gül kalp dekorasyon romantik masumiyet

Müzikal Romantik

beyaz gül müzik romantizm sanat

Muhteşem bir şekilde hassas pembe

beyaz gül pembe nüans çalı

Gizlilik için gül çalılarını kullan

Narin gül gül çalı bahçe çit

Beyaz kokulu yabani gül

narin gül çuha çiçeği bahçe çalı

Klasik bir ikili

narin gül kırmızı ikilisi mükemmel schönhei

Şık masa dekorasyonu

Narin gül şık masa dekorasyonu

Lüks tarzın beyaz düğün dekorasyonu

beyaz gül beyaz düğün dekorasyon