Oturma odası fikirleri: oturma odası şık ve modern yapmak nasıl

Oturma odası fikirleri deco aksesuarları tasarım oturma odası

Modern oturma odası fikirleri: Yani oturma odanız aynı zamanda şık ve modern

 

Oturma odası şık ve moderndir ve doğru mobilya ve aksesuarları seçmek herkes için kolay değildir. Teklif çok büyük ve sık sık birlikte ne uygun olduğunu bilmiyorum. Basit bir odanın nasıl şık bir oturma odasına dönüştürüleceğine dair ipuçları vereceğiz.

Oturma odası için mobilya fikirleri

Oturma odası fikirleri mobilya oturma odası tasarımı yaşam fikirleri
Kanepe ve raflar neden temel yapıyı oluşturur?

Güzel bir kanepe ve uyumlu raflarla modern ve şık bir oturma odasının temelini oluşturuyorsunuz. Neden? Çünkü misafirler ilk önce oturma odasındaki kanepede oturup dinlenmek ya da oturma odasına bakmak ve raflarda DVD'lere ve kitaplara bakmak isterler. Kanepe, raf ve benzeri malzemelerin tonlarını eşleştirin. Ahşap ve metal genellikle çok iyi birlikte çalışırlar.

Oturma odası fikirleri mobilya oturma odası moda retro tarzı

Güzel topraklar neden önemlidir?

Modern bir oturma odasının karakterinin yerde durduğunu ve düştüğünü söyleyebilirsiniz. Bu inandırıcı değilse, hala bu kadar güzel aksesuar ve mobilyaya sahip olabilirsiniz. Toll bu nedenle güzel ahşaptan yapılmış yüksek kaliteli bir ahşap zemin. Bu aynı renkte bulunabilir veya terasta biraz değişmiş olabilir.

Kaynak: Purnatur.com

Oturma odası fikirleri açık oturma odası oturma odası tasarımıDouglas köknar terasları oturma odasının "dışarıda" parlamasına izin veriyor

Atmosfer burada da olmalıydı, misafirlerinizi oturma odasından terasa yönlendirin. Güzel tahtalar taş zeminden daha konforlu ve yüksek kalitedir ve zamanla daha da güzel bir yaş oluşturur.

Kaynak: Purnatur.com

Oturma odası fikirleri deco fikirler ahşap zemin oturma odası tasarımı

Masif ahşap bir masa pratik ve klas

Büyük, masif ahşap masaların iki avantajı vardır: Bir ömür boyu kalabilir ve gerçekten şık ve güzel görünebilirler. Bir masa örtüsüne ihtiyacınız yoktur, ancak sadece masayı yiyecek ve içeceklerden korumak için bardaklar. Aksi takdirde, masif masalar çok tutuyor ve vazolar, çanaklar veya seçtiğiniz diğer dekoratif öğeler gibi aksesuarlar için yer sunuyor.

Kaynak: Dieter Molitor / pixelio.de

Oturma odası fikirleri deco ahşap mobilya oturma odası tasarımı

Modern oturma odası için hangi lambalar tavsiye edilir?

Aydınlatma en iyi zemin lambaları ile modern oturma odasında sağlanır. Sarı ve turuncu renkte dolaylı ve ılık ışık, rahat ve asil bir atmosfer yaratır. Ahşap lambalar gibi yaratıcı fikirleri bile kendiniz uygulayabilirsiniz. İlgili talimatlar internette bulunabilir.

Kaynak: Rainer Sturm / pixelio.de

Oturma Odası Fikirleri Dekorasyon Deko Vasen Steinwand Oturma Odası

Resimler oturma odasında karakter yaratır

Duvarlardaki resimler, oturma odasında yaratıcı ve modern bir atmosfer yaratır. Buna ek olarak, oturma odanızın kendine özgü bir karakteri olur. Burada biraz vahşi ol ve farklı stilleri ve motifleri birleştir. Oturma odasında farklı türde görsellerin gerçek bir göz alıcı olabileceği bir ekran.

Oturma odası resimleri ile oturma odası duvar tasarım fikirleri

Hangi aksesuarlar modern ve şık?

Deco mağazalarının bolluğu ile modern ve şık aksesuarları tanımak ve oturma odasında çekici bir şekilde dekore etmek ve birleştirmek kolay değildir. Aksesuarların her zaman oturma odasına tek tek sığması gerektiğini görüyoruz. Ahşap mobilyalar, ahşap kaseler ve ahşap topları ile iyi bir şekilde kombine edilebilir. Cam, krom çelik ve deriye uygundur. Stereo ve düz ekranlar gibi teknolojilerde bile, oturma odasına uyan çekici tasarıma dikkat etmelisiniz. İpuçlarına sadık kal, neredeyse yanlış gidebilir!

* Kaynak: saf doğa - Douglasie terasları için üretici

Oturma odası fikirleri deco ürünleri ve oturma aksesuarları tasarımı oturma odası