Seramik tezgahlar – modern mutfak tezgahını oluşturan şey

seramik lavabolar seramik tezgahlar lechner tezgahlar

Seramik tezgahlar modern ve fonksiyonel mutfağınız için en uygun çözümdür?

Mutfak tezgahları, tüm mutfak mesleklerinde pişirme, durulama ve genel olarak önemli bir rol oynar. Esas olarak yemekle ilgili her şeyin olduğu bir çalışma yüzeyi olarak hizmet eder. Ancak mutfak adasına geldiğinde, tezgah tabağı da bir yemek masası işlevi görebilir.

Bu nedenle bu çok amaçlı plaka doğru şekilde küchengeeignet olmalıdır. Bu ne anlama geliyor ve hangi materyalden oluşmalı? Basit cevap granit. Granit, kendisini en iyi mutfak tezgah malzemelerinden biri olarak belirlemiştir. Tek cevap bu olsaydı ne kadar sıkıcı olurdu. Beş uygun malzemeyi ve özelliklerini listelediğimiz yazıyı hatırlıyor musunuz? Bunun için iki seçenek bulduk. Bir çalışma materyaline beton denir. Diğeri bu yazıya. Seramik, modern ve fonksiyonel bir mutfak tezgahı için en uygun malzemedir. Kontrol edelim mi?

Seramik mutfak tezgahı - granit için yeni alternatif

lechner seramik tezgahı seramik tezgahı mutfaklar
Seramik tezgah Granit tezgahı için mükemmel bir alternatif olduğunu kanıtlıyor. Seramikleri bu kadar iyi kılan, onların doğal malzemelerden oluşumu - kum, feldispat, kil, mineral oksitler ve doğal boyalar. Bunlar, basınç altında ince bir tabaka halinde preslenir ve daha sonra yüksek sıcaklıklarda pişirilir. Üretim tekniği, ortaya çıkan ürünün yüksek kalitesini garanti eder.

 

Seramik tezgahın avantajları nelerdir?

lechner seramik tezgahı stella nera seramik tezgahı

Seramik tezgah Özellikle sağlam ve çizilmeye karşı dayanıklı, ısıya dayanıklı ve yanmazdır. Hiç su emmezler, bu da onları hala sıvıya dayanıklı hale getirir. Yağ veya asitlerle lekelenme hariç tutulur. Bu yüzden Seramik tezgah Çok hijyenik ve kolay temizlenir. Asitli olan tüm maddeler, seramik tezgahı temizlemek için uygundur.

Bu video, seramik mutfak tezgahının özelliklerini size ikna etsin.

Testte seramik tezgah

Ayrıca, seramik plakalar çok ince (minimum 8 mm kalınlığında) yapılabilir, bu yüzden çok hafif ve pratiktirler. Optik gelince, onlar Seramik tezgah Çeşitli renk ve desenlerde mevcuttur. Yüzeyleri her zaman buzludur. Eğer parlak bir etki elde etmek istiyorsanız, maalesef seramik sizin materyaliniz değildir. Bu durumda, güvenilir kalite sunan granit veya kuartzdan yapılmış bir tezgahı düşünün.

Seramik tezgah üreticisi: Lechner

mutfak tezgahları mutfak çerçeveleme küchenarbetsplatte lechnerSeramik tezgahlar, diğer malzemelerden üretilen tezgahlara kıyasla nispeten pahalıdır (lineer metrede 1.000 € civarında) ki bu belki de tek dezavantajlarıdır.

Seramik tezgahlı modern mutfak

seramik mutfak tezgahları

İnce seramik yüzeyli mutfak adası 

lechner seramik tezgahı magia mora seramik tezgahı

 Sıva üstü lavabo ve ocaklı seramik tezgah

lechner seramik tezgahları bazalto grigia seramik tezgahları

Tezgahı ___ 'dan Röhm Küchen

seramik ocaklar gömme monte gömme seramik tezgahlar

Tezgahta çift lavabo ve Kermik ocak

seramik tezgahlar mutfak tezgahı seramik röhm mutfaklar

Dayanıklı seramik lavabolar ve tezgahlar ___ 'dan Varia Hörsch

seramik lavabolar seramik lavabolar varvar hörsch

Seramik kimyasallara dayanıklı ve leke tutmaz

Seramik lavabolar seramik lavabodan yapılmıştır

 Bir tezgah olarak seramik - üretim süreci