Mobilyalar Fikirler – Penceresiz küçük odalar nasıl tasarlanır?

yaşam fikirleri küçük odalar yatak odası aynası

Büyük daire, penceresiz küçük mekanlar için fikirler oluşturdu

Çoğu zaman, onları kaybettikten sonra doğru bir şekilde değerlendirmeye başlarsınız. Bu, birçok durumda doğrudur ve pencereler muhtemelen istisna değildir. Birisi bunu ve fakirlerin yaşam koşulları altında bulur. Ancak herhangi bir pencereye sahip olmayan bir odamız olduğunda, neredeyse hiç bir şeyin bundan daha kötü olabileceğini anlıyoruz.

Penceresiz zevkli küçük mutfak tasarımı

yaşayan fikirler küçük odalar küçük mutfak mavi aksan
Sana bir şey oldu mu? Belki de böyle bir durumun ortasında mısın? Endişelenme! Böyle bir durumda bile, oturma odalarını rahat ettirebilirsiniz. Sadece birkaç adım atmanız gerekecek. Size birkaç tane veriyoruz daire kurmak fikirler, size ilham kaynağı olabilir.

Rahat küçük yatak odası kurmak

ev dekorasyonu küçük odalar yatak odası gardırop bitkiler

Penceresiz küçük oturma odası iyi aydınlatılmış

düz dekorasyon fikirleri küçük oturma odası güzel kanepe serin sehpaayna

Diğer odalarda aynalar genellikle odayı büyütmek için tavsiye edilirse, penceresiz bir odada onlar olmadan yapamazsınız. Duvarlardalar ve en küçük boyutlarla asılmak için en iyiler. Işığı yansıtıyor ve odaya çarpıyorlar. Ayrıca alanı derinleştiriyorlar. Işığın yayılmasıyla, bu atmosferden kasvetli havayı da ortadan kaldırabilirsiniz.

Duvara karşı rustik bir ayna yalın

Düz kurmak fikirler küçük odalar ayna

Beyaz duvarlar

Penceresiz küçük odalar için beyaz ve açık mavi duvarlar da yaşam fikirleri arasındadır. Cennette olduğu gibi, bu nüanslar ışığın doğal karizmasını yaymaya başlıyor. Doğal sınırlar bulanık ve yayılmıştır.

Çerçeve beyaz yatak odası

düz dekorasyon fikirleri yatak odası şömine kurmak

Şeffaf kapılar

Penceresiz oda doğal ışığa erişimi olan başka birine yakın mıdır? Eğer öyleyse, o zaman açık bir duvar ile iki arasındaki sınır işaretlemek çok iyi bir fikir olabilir.

Şeffaf kapılar, penceresiz odayı daha geniş gösteriyor

Konut fikirleri küçük odalar şeffaf kapılar

Gizli zemin ışıkları

Gizli zemin aydınlatması, yetersiz ışığı telafi etmenin harika bir yoludur. Buna ek olarak, penceresiz küçük odalar için bu türden bir yaşam ortamı yaratıyorsunuz ve ortamınızı mistik ve her nasılsa büyülü bir karaktere sahip oluyorsunuz.

Zemin ışıkları küçük banyoyu modern ve davetkar hale getirir

düz dekorasyon fikirleri zemin ışıkları banyo fikirleri

Aynı nedenden dolayı, bu tür odalarda her türlü gömme aydınlatma önemlidir.

Yapay pencereler

Pencerelerin olmayışı, sadece ışık eksikliğinden dolayı değil, tamamen psikolojik bir bakış açısından büyük bir zorluktur. Onların varlığına alışkınız. Işık açıklığımız yoksa, depresyonda ve tutuklandık. Bu yüzden, tamamen dekoratif ışık açıklıkları bile, reddedilemeyen küçük yaşam alanları için büyük canlı fikirler olacaktır.

Farklı odalar arasında pencereler kurmak için fırsat var. Sonra en karanlık odalar bile komşuların ışığından faydalanacaktır. Bu arada, daha modern bir görünüme kavuşacaksın. Komşu binalara açılan ek pencere açıklıkları sayesinde açık ve iletişimsel bir yaşam alanına ulaşırsınız.

Drapaj

Temayı pencereler için yanılsama ile devam ettirelim. Duvarlardan birine perdelikler ekleyin. Böylece, arkasında bir pencere olduğu izlenimini verecektiniz. Bu daha iyi hissetmene yardımcı olacak bir hiledir. Yatak odasındaki rahatlığın yanı sıra, bu da bir çok romantizm sağlıyor.

Açık oturma planlı küçük oturma odası

düz dekorasyon fikirleri küçük salon açık plan

Penceresiz bir odanın tasarımında yaratıcılık diliyoruz!

Küçük bir oda tasarlarken uygun bir aydınlatma yapın

yaşam fikirleri küçük odalar küçük oturma odası tavan aydınlatması

Penceresiz oturma odası da iyi görünebilir

yaşam fikirleri küçük odalar oturma odası deri koltuk bej duvar tasarımı

Beyaz modern yatak odası

Düz dekorasyon fikirleri yatak odası beyaz duvarlar

Küçük oda için parlak duvar tasarımı

pencere olmadan düz dekorasyon fikirleri oturma odası