Garajda Sipariş – Garajı düzgün bir şekilde nasıl organize edilir

Garaj kutusu fikir raf sistemlerinde düzenleme

Garajda sipariş - garajı düzgün şekilde organize etmek

Garajdaki karışıklıktan kurtulmak ister misin? Bu, birkaç basit depolama çözümü ile gerçekleştirilebilir. Bugün sizin için daha fazla yer kapısının kilidini açmanıza ve daha fazla ürün almanıza yardımcı olacak birkaç fikrimiz var.

Dolapları yüklemek

Bunlar sadece mutfak ve banyo için uygun değildir. Garajda tüm sezon için harika araçlar, temizlik ürünleri ve şeyler yapabilirsiniz. Onlar iyi gizlenmiş ve görünürden temizlenmiş olabilirler. Kategorilere, projeye veya etkinliğe göre şeyler düzenleyerek farklı bölgeler tasarlayabilirsiniz. Yani yapabilirsin Garajda sipariş ve herşeyin yerini alacak. Sıklıkla kullanılan eşyaları, kolayca ulaşılabilen dolaplarda ve çekmecelerde düzenleyin. Deterjanların, boyaların ve motor yağının depolanmasına özellikle dikkat edin. Çocuklar ve hayvanlardan uzakta kuru bir yerde saklanmalıdırlar.

Pratik dolaplar ve raf sistemleri garajda sipariş yaratır

Garaj pratik kabinleri aracı bisikletleri
Bizim ipucu:

Tablolar, bir şey aldığınızı hatırlamanıza yardımcı olabilir. Ayrıca tarihi buraya da ekleyebilirsiniz. Bunun için özellikle uygun olan bu dolaplar ön tarafta bir tahtaya sahip.

Eşyaları görünür tutun

Garaj raf sistemlerinde regülasyon açık duvar rafları bahçe eşyaları tutmak

Garaj alanını uygun şekilde kullanın ve her şeyi çok düzenli bir şekilde düzenleyin. Küçük ve açık üniteler, spor ekipmanları ve çocuk oyuncakları gibi küçük ve sık kullanılan eşyaları düzenlemek için idealdir. Farklı boyutlarda açık konteynerler, garajınızı ve öğelerinizi ölçmek için uyarlamanıza yardımcı olur.

Depolama üniteleri ile yerden tasarruf edin

Garaj depolama fikirleri raf sistemlerinde bisiklet deposu atölye döşemeYeterli taban alanı yoksa, daha fazla alan kazanmak için duvarlarınızın ve kapılarınızın alanını kullanmalısınız. Uyarlanabilir raflar daha fazla esneklik sağlar. Bu, mekanınızı ailenin ihtiyaçlarına göre organize etmeyi kolaylaştıracaktır. Daha fazla alan sağlamak ve aksesuarları daha iyi temizlemek için rafların yanında şeffaf kauçuk hortumlarla donatılmıştır. Böylece ekstra öğeleri harika bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Garajın çok nemli olması durumunda bu özellikle doğrudur.

Eşyalarını kancaya asmayı düşün. Bu, özellikle daha büyük bir mesafe sağlandığında ve aynı zamanda aynı zamanda ulaşılması gereken durumlarda da uygundur. Kancalar, uzun saplı ve yalnızca yılın belirli zamanlarında kullanılan eşyalara sahip aksesuarlar için harika bir tekliftir.

Mobil yardımcıların listesi

Yuvarlanan el arabaları, dolaplar ve kovalar sadece garajda manevra yapıyor. Kapının yanında çimen, bahçe malzemeleri ve çöp toplayabilirsin. İç ve dış mekan projeleri için onları ileri ve geri hareket ettirebilirsiniz.

Her şeyi kişisel ihtiyaçlarınıza göre ayarlayın

Garaj raf sistemlerinde düzenleme açık duvar rafları

Birçok garajın tek tip ihtiyaçları vardır. Ancak, aynı planı her zaman herkese eşit olarak uygulayamazsınız. Hem açık hem de kapalı depolama alanı sunan üniteler, garaj için mükemmeldir. En çok kullanılan ürünler için birinci sınıf, kolayca erişilebilen odaları ayırtın ve yüksek raflarda veya havadarlıkta mevsim ve az kullanılan eşyaları saklayın.

Peki, fikirlerden nasıl hoşlanırsın? Hepsi uygulanabilir değil mi?

Garaj depolama odası deposunda bahçe döken düzenlenmesi