Yemek odası kurulumu: 60 iç tasarım fikri ve örnekleri

Yemek odası mobilyalarınız için fikirler

 

Ev eşyalarınız için ilham almanız mı gerekiyor? Bu, örneğin, modern tasarımcı yemek odalarından gelebilir, değil mi? Bu yazıda böyle bulacaksınız! Umarım, bu sizin kendi muhteşem mobilya konseptinizi yaratacaktır.

Modern bir yemek odası nasıl kurulur - 60 mefruşat örneği

Modern yemek odası mefruşat örnekleri bakır kolye lamba

Parlak yeşil

Parlak yeşil bu yıl mevcut bir renk trendi. İsterseniz duvar tasarımınız için bu rengi seçin. Nötr perdeler ve çiçek desenleri ile birleştirebilirsiniz. Bu fikir hakkında ne düşünüyorsunuz?

Mobilyalar ile antika bir stili tercih edebilirsiniz.

Modern dekor uygun olurdu.

 Taze yeşil duvar kağıtları

klasik yemek odası süslemeleri duvar rengi yeşil avize
koyu yeşil

Mevcut parlak yeşil ve koyu yeşil ek olarak bugüne kadar süper. İkisinin birleşimini nasıl buluyorsunuz? Bu ilginç bir deney olurdu!

Kombinasyonda soğuk ve sıcak renkler

Klasik yemek odası takımı yuvarlak masa cam döşemeli sandalyeler

hayvan deseni

Yemek odası için geçerli bir seçim, farklı hayvan desenleri olacaktır. Bunları kullanırken tekstil ile kendinizi sınırlamayın. Zemini ve duvarları süslemek için de kullanabilirsiniz.

Hayvan desenleri yemek odasında da bulunabilir.

klasik yemek odası kurmak duvar ayna cam masaEski ışıklar

Mevcut yemek odası mobilyaları fikirlerinin birçoğu da eski aydınlatmayı içerir. Bu fikri reddetme! Bu harika bir seçim olabilir ve basit bir iç mekandan özel bir şey yapabilir.

Ince vintage aksan kullanın

klasik yemek odası kurmak yemek masası ahşap oval şömine

Egzotik motifler

Gördüğünüz gibi, birçok tasarımcı yemek odasında birçok egzotik tasarım motifi hakimdir. Antika aydınlatmalı örnekte olduğu gibi, tasarımcıya katkıda bulunan belirli bir şeydir.

Yemek odasında biraz da egzotik bir talep var.

klasik yemek odası kurmak koloni tarzı avize döşemeli sandalyeler

Glamour Hollywood'da olduğu gibi

Tasarımcı yemek odasının tasarımı nedir? Bizi gerçek yıldızlar gibi hissettiriyor. Neden kaynaktan, yani yıldızların kendisinden öğrenmiyoruz? Hollywood Touches'ı yemek odasında kullanmaktan hoşlanan tasarımcılar bile bunu yapıyor.

Göz alıcı dokunmatik

Klasik yemek odası beyaz boyalı sandalye ile yemek masası kurmak

Mevcut nüanslarda geleneksel çizgiler

Çizgiler, zaman içinde en iyi kanıtlanmış fikirlerden biridir. Ayrıca mevcut tasarım trendleri altında layık bir yer alırlar. Çoğu zaman sizi mevsimin en yeni nüanslarında buluruz.

Çizgili desenli yemek odası halısı

klasik yemek odası kurmak büyük yemek masası

Büyük sanat

Bu sezonda büyük boy kıyafetlerde geçerli. Ek olarak, büyük boyutlu sanat oldukça günceldir. Sade tasarlanmış yemek salonunu çok özel bir şeye dönüştürebilirsiniz.

Esin kaynağı olarak eserler

Klasik yemek odası kurmak yuvarlak masa duvar dekorasyon fikirleri resimleri

Geçmiş dönemlerden gelen Chic

Aynı zamanda şık ve romantik bir şey mi istiyorsun? Geçmiş dönemlerden yemek odası tasarım fikirlerinden ilham alın. Colonial chic şu anda birçok tasarımcı yemek odasında yer almaktadır.

Romantik bir şey eksik olmamalı

klasik yemek odası kurmak ahşap yemek odası sandalyeleri döşemeli mavi

Zarif oturma niş

Mutfak, yemek ve oturma odaları kavramları genellikle modern kavramlarla iç içe geçmektedir. Tüm bu fonksiyonları tek bir çatı altında nasıl getiriyorsunuz? Yemek odası ve mutfağı harika aile eğlencesi için bir yere nasıl açıyorsunuz?

Ana masa ve biraz daha az resmi konuşmak ve yemek keyfini harika oturma nişler yanında tasarlarsanız çok iyi çalışır.

Rustik tarzda dekore edilmiş büyük yemek odası 

klasik yemek odası kurmak taş duvar rustik fikirler

Parlasın!

Radyant renkler de modern yemek odası tasarımının bir parçasıdır! Göz alıcı yemek odası mobilyalarına katkıda bulunabilirsiniz. Aşağıdaki harika örneklere bir göz atın!

Parlayan aksan

klasik yemek odası kurmak duvar ayna güneş yemek odası mobilya

Doğal bir oda görüntüsü oluştur

Tamamen farklı bir stratejiye de bahis yapabilirsiniz! Doğal bir şekilde muhteşem görünen öğeleri seçin. Bunlar örn. Bazı dekoratif öğeler ve birçok yeşil houseplants.

Doğal görünen ev tekstil ürünlerini kullanın

Klasik yemek odası kurmak masa örtüsü keten rustik ahşap mobilyalar

Şömineli klasik bir yemek odası tasarlayın ve rahatça dekore edin

klasik yemek odası kurmak Kolonislstil döşemeli sandalyeler

Retro görünümlü yemek odası

klasik yemek odası kurmak retro mobilya yuvarlak masa

En sevdiğiniz renk kullanımda

şömine ile klasik yemek odası yemek odası

Farklı yemek sandalyeleri karışımı

klasik yemek odası kurmak duvar ahşap masa

Döşemeli tezgah ile birlikte ahşap masa

Döşeme örnekleri Yemek odası bankı Döşemeli ahşap masa

Akıllıca kullanmak için eşik getirmek

Döşeme örnekleri Yemek odası tezgah döşemeli sandalyeler turkuaz

Aşağıda diğer modern mobilya örneklerini bulabilirsiniz

Döşeme Örnekleri Yemek Odası Çerçevesi Yeşil Aemes Sandalyeler Mefruşat Örnekleri Yemek Odası Fikirleri Yemek Masası Houseplants Döşeme fikirleri Yemek odası Fikirleri Yemek odası mobilyaları Vitrin Ahşap Döşeme örnekleri yemek odası fikirleri renkli aksanları kullanır Mobilya fikirleri yemek odası fikirleri ahşap yemek odası masa klasik Polasterstühle Döşeme örnekleri Yemek odası fikirleri klasik yemek masası Eames Sandalyeler Mobilya fikirleri yemek odası fikirleri klasik yemek odası Mobilya örnekleri yemek odası avize Döşeme örnekleri Yemek odası fikirleri Metal sandalyeler Renk aksanı turkuaz Döşeme örnekleri Yemek odası fikirleri Mobilya Yemek masası Masif ahşap Döşeme örnekleri yemek odası mobilyaları beyaz döşemeli sandalyeler Ev Mobilyası Yemek Odası Fikirleri Yemek Odası Mobilyaları Kitaplık Mefruşat Örnekleri Yemek Odası Fikirleri Yemek Odası Mobilyaları Masif Ahşap İç mekan örnekleri Yemek odası fikirleri Duvar dekoru Ayna Döşeme örnekleri Kolonyal tarzda yemek odası kurma Döşeme örnekleri Yemek odası tamamen beyaz Döşeme örnekleri Yemek odası Penny ışıklar Metal Döşeme örnekleri Sarı ahşap sandalyeler ile yemek odası masası Mefruşat örnekleri Yemek odası masası sandalyeli ayna duvar Ev dekorasyon yemek odası duvar dekorasyon Sandalyeler ile rustik yemek odası masa örnekleri mefruşat Yemek odası fikirleri klasik mobilya koloni tarzı mobilya Yemek odası fikirleri klasik mobilya örnekleri döşemeli koltuk Yemek odası fikirleri rustik mobilya örnekleri tuğla duvar Yemek odası fikirleri rustik mobilya örnekleri tuğla duvar ahşap mobilya Yemek odası fikirleri rustik mobilya örnekleri farklı yemek sandalyeleri Yukarıdan görülen yemek odası fikirleri rustik iç tasarım klasik yemek odası ahşap masa süslemeleri klasik yemek odası fikirleri fikirler dekore klasik yemek odası döşemeli sandalyeler süsleyin modern yemek odası mefruşat örnekleri modern yemek odası mefruşat örnekleri tezgah ve sandalyeler modern yemek odası mefruşat örnekleri yemek odası modern yemek odası mefruşat örnekleri fotoğraf duvar modern yemek odası mefruşat örnekleri parlak yemek odası Modern yemek odası mobilya örnekleri ahşap mobilya ahşap zemin vermek Modern yemek odası mobilya örnekleri deri sandalyeler kahverengi Modern yemek odası mobilyaları mefruşat örnekleri sağlam yemek masası kolye lamba modern yemek odası mobilyaları mefruşat örnekleri siyah beyaz mobilyalar modern yemek odası mobilya örnekleri ve fikirleri kurmak modern yemek odası mobilya fikirleri