Şık bir dekor için antika aksesuarlar ve lambalar

            Retro tasarımda etkileyici lambalar ve antika aksesuarlar

Modern dünya kendi tasarımında kendi kurallarını dikte etse de, antika donanım ve lambalar modası geçmiyor. Düz çizgiler ve basit çizgiler, daha fazla alan ve ışık sunuyor, ama gerçekten önemli hissetmek ve bir “kraliyet evi” nin konforunun tadını çıkarmak istediğiniz anlar var. Antika ve antika mobilyalara girerseniz, antika aksesuarlar ve lambalarla şık tasarım fikirleri bulacaksınız. Www.landhaus-shop.de web sitesinde, mobilya elemanlarının uyumlu bir seçimini bulduk. Yani evinize bir retro dokunuş vermek için fırsattan sadece bir fare tıklaması!

Rahat ve istikrarlı tesis

antika parçaları lambalar nachhalige ürünleri villa şık retro mobilya dekorasyon fikirleri

Stresli bir iş gününden sonra evde rahatlayabilmemiz için doğru atmosfere ihtiyacımız var. Rahat ve şık bir ülke tarzı dekor doğru çözüm olabilir. Restored country tarzı mobilyalar veya antika pirinç lambalar kullanın, bu size kalmış.

Provence’ın tartışmasız çekiciliği

antika armatürler sürdürülebilir ürünler kır evi şık retro mobilya

Antik parçaları lambaları sürdürülebilir ürünler kır evi şık retro mobilya tasarım ev dekor

Parlak masif ahşap ve antika aksesuarlardan oluşan nostaljik mobilyalar, iç mekana unutulmaz bir tarz katıyor. Deri, taş veya seramik gibi malzemeler de bu tür mobilyaların bir parçasıdır ve birbirleriyle mükemmel bir şekilde birleştirilebilir. Bu malzemelerin doğal yapısı ve renkleri, kır evi tarzına hakimdir. Yüksek kaliteli işçilik çok önemli bir rol oynar. Kapı, pencere ve mobilya parçaları gibi farklı varyasyonlar kullanın. Çok farklı tasarımlarda demir ve bakırdan yapılmış ceket kancalarını da tercih edebilirsiniz. Antik patinala sahip bir pirinç modeli veya ek olarak porselenle süslenmiş bir model – ülke tarzı ceket kancalarının geniş seçimini keşfedin.

Doğru lamba iyi tadı kanıtlıyor

antika bağlantı elemanları lambalar nachhalige ürünleri villa şık retro

antika parçaları lambalar nachhalige ürünleri villa şık retro tasarım mobilya

antika armatürler lambalar nachhalige ürünleri villa şık lambalar modelleri tasarım teklifleri

Günümüzde kitle endüstrisi, çok çeşitli ampuller sunmaktadır. Ama kalabalığın arasından sıyrılmak için, şık görünen benzersiz lambalara ihtiyacımız var. Yüksek kaliteli modeller ile dairenizin tasarımında kendinize ilham verin. Masa veya duvar lambalarını tercih edin ve kendi iç tasarım stilinizi gösterin. Çok çeşitli seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz – eğlenceli çiçek unsurlarından endüstriyel stillere, renkli cam tonlara sahip lambalara kadar. Her cihazda gösterilen motifler, evinizde istenen ambiyansı tamamlamak için antika ışık kaynaklarından ödünç alınabilir.

Yüksek kaliteli malzemeler farkı yaratır

antika bağlantı elemanları lambalar nachhalige ürünleri villa şık retro luxorioes modelleri

Her dairenin öne çıkanları elbette mobilyalardır. Evinizi antika aksesuarlarla şık ve davetkar bir mekanda dönüştürmek için sayısız tasarım seçeneği vardır. Antika aksesuarlar ve lambalar pirinç, bronz veya diğer malzemelerden yapılabilir. Bu iki malzemeden üretilen ürünler dayanıklı ve korozyona dayanıklıdır. Başka bir deyişle, paslanmıyorlar, kaliteyi seçerseniz, sürdürülebilir mobilyalara güvenebilirsiniz.

Evinizi veya dairenizi bu tarzda tasarlamak isterseniz, antika armatürler, paltolar, mobilya kulpları ve çok çeşitli çevrimiçi mağazalarda veya sitede satın alabilirsiniz. Pazar, her zevke göre zengin bir çeşitlilik sunar. Eşleşen aksesuarlar hem modern hem klasik ülke tarzı mobilyalar için mevcuttur. Kendinize ilham verin!